Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai nėštukėms

sveikutes smile.gif dabar tai jau visai pasimeciau.... unsure.gif doh.gif vienos raset kad vitaminu pregnacare geriau negerti, o kitos-atvirksciai, kad tie vitaminai labai padejo ir plaukams ir nagams. tai net nebezinau ka ir galvoti... g.gif man 22sav. ir savo nagu ir plauku bukle dabar esu patenkinta biggrin.gif thumbup.gif
Papildyta:
ai ir dar norejau paklausti ar analginas kenkia leliui? nestuke.gif g.gif vakar nakti taip isiskaudejo skrandi, o jokiu vaistu nuo skrandzio skausmo namuose neturejau, tai isgeriau puse analgino tabletes... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(brilly @ 2007 08 21, 15:33)
sveikutes smile.gif  dabar tai jau visai pasimeciau.... unsure.gif  doh.gif  vienos raset kad vitaminu pregnacare geriau negerti, o kitos-atvirksciai, kad tie vitaminai labai padejo ir plaukams ir nagams. tai net nebezinau ka ir galvoti... g.gif man 22sav. ir savo nagu ir plauku bukle dabar esu patenkinta biggrin.gif  thumbup.gif
Papildyta:
ai ir dar norejau paklausti ar analginas kenkia leliui? nestuke.gif  g.gif  vakar nakti taip isiskaudejo skrandi, o jokiu vaistu nuo skrandzio skausmo namuose neturejau, tai isgeriau puse analgino tabletes... unsure.gif

nu nemanau kad labai gerai padarei... nes kiek zinau tai analginas labai jau negeras vaistas... g.gif aisku nuo tiek nieko neatsitiks, bet patarciau nusipirkti is anksto tokiu vaistuku kuriuos galima nestukems...
Atsakyti
na as irgi geriau Pregnacare ir man jie tikrai patoko. smile.gif nagai tikrai stiprus buvo, nors niekada tokiu neturejau. pakeiciau i Mamavit ir pasijuto skirtumas. tad vel grisiu prie pradinio varianto g.gif
Atsakyti
[QUOTE][quote=RSebes,2007 08 21, 19:40]
nu nemanau kad labai gerai padarei... nes kiek zinau tai analginas labai jau negeras vaistas... g.gif aisku nuo tiek nieko neatsitiks, bet patarciau nusipirkti is anksto tokiu vaistuku kuriuos galima nestukems...

aha as irgi girdejau kad tas analginas negeras ir ne tik nestuke.gif bet jau nebebuvo ka daryt, taip skaudejo... verysad.gif daugiau neberizikuosiu ir leksiu i vaistine "geruju" vaistuku 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės (33 sav.), aš su pirmu lelium gėriau tik vitaminus nėščiosioms - ir buvo gerai... O dabar - su antru - nežinau, kas čia pasidarė, gal jau senatvė atėjo mirksiukas.gif ...
Geriu nėščioms, bet naktį vien nuo paprasto kojos pajudinimo mėšlungis kojas traukia, rankos tirpsta, o dieną kartais vos paeinu, reikia pasiremti kur nors. Taip skauda kirkšnius ir gaktikaulį. Jaučiuosi beveik kaip invalidė.
Daktarė sakė, jog matyt labai mažai kalcio, ir normaliai neturėčiau šlubuoti. Tad sakė, jei negersiu papildomai, tai po gimdymo taip išsiskės kaulai, kad varžtais ar įtvaru gydyt reikės... Man dėl to labai baisu... Kita vertus baisu ir perdozuoti to kalcio... Ir dar magnį tenka gerti, nes neįmanoma gyventi nuo to mėšlungio... Gal kam dar taip yra buvę? blink.gif
Atsakyti
Sveikutes.
As tai pirmus tris menesius geriau tik folio rugsti, jokiu vitaminu daktare neleido...dbr jau folines nebegeriu, bet pati savo nuoziura nusipirkau Mamavit vitaminus, nors gine sake kad vasaros metu vitaminai darze.Kadangi as labai daug darzoviu nevalgau, nes ne viska skrandis priima, tai manau vitaminu reikiamos dozes tikrai negaunu. Ir dar geriu vakarais Magnesium300, drauges visos sako kad tai labai gerai gimdos stiprejimui. O man kadangi teko pagulet ligoninej kai buvo 13 sav su gresiancio simptomais, tai magnis dbr labai gerai turetu buti smile.gif be to, kartais pilvukas buna toks kietokas, pilvo apacioje tvinkciojimai, tai prisibijau...tam ir geriu magni, nors daktare irgi neliepe g.gif
Atsakyti
4u.gif o as dar kol kas jokiu vitaminu negeriu,o cia juos turi gydytojas paskirti g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(sayonara2 @ 2007 08 23, 12:10)
4u.gif o as dar kol kas jokiu vitaminu negeriu,o cia juos turi gydytojas paskirti g.gif ?


Man gyd rekomendavi iki 3men gerti Elevit vitaminus juose jau yra pakankamas kiekis folio rugsties ir kt mikroelementu, po 3men Pregnantcare. Siuo metu geriu Elevit savijauta gera, tik reik paderint kada juos isgert, nes ten yra 60mg gelezies, tai jei ant tuscio skrandzio isgeri, supykina doh.gif
Atsakyti
Aš irgi geriu Elevit'ą smile.gif Šiaip manau geri vitaminai, nagai labai graziai auga, o geriu vakare, po vakarienes, tai niekad skrandžio dar nesudirgino
Atsakyti
QUOTE(aistullka @ 2007 08 23, 08:31)
Sveikutes.
As tai pirmus tris menesius geriau tik folio rugsti, jokiu vitaminu daktare neleido...dbr jau folines nebegeriu, bet pati savo nuoziura nusipirkau Mamavit vitaminus, nors gine sake kad vasaros metu vitaminai darze.Kadangi as labai daug darzoviu nevalgau, nes ne viska skrandis priima, tai manau vitaminu reikiamos dozes tikrai negaunu. Ir dar geriu vakarais Magnesium300, drauges visos sako kad tai labai gerai gimdos stiprejimui. O man kadangi teko pagulet ligoninej kai  buvo 13 sav su gresiancio simptomais, tai magnis dbr labai gerai turetu buti  smile.gif  be to, kartais pilvukas buna toks kietokas, pilvo apacioje tvinkciojimai, tai prisibijau...tam ir geriu magni, nors daktare irgi neliepe  g.gif


Gal geriau dėl magnio pasitark su gydytoja. Man viena sakė gerti, jei bus streso, ar kietas pilvukas, o kita sakė be reikalo negerti, nes slopina kažkokias gimdos funkcijas... (Tada buvau 17 sav.)
Atsakyti
man gydytoja rekomendavo gerti Mamavit. Geriu ir tikrai nesiskundziu nei naguciais, nei plaukais ax.gif
Atsakyti
Mano gine tai jau nuo pat nestuke.gif pradzios siule vitaminus (pastojau ziema).
Bet kadangi turiu pazystama gine klinikose tai jos paklausiau del tu vitaminu tai man sake kad nebutina gerti tuos kompleksinius vitaminus -pirmus 3menesius svarbiausia yra foline rugstis -ja reikia gerti kasdiena. O po to ziurint pg tyrimus..
Sake kad anksti pradejus vartoti vitaminus gali issivystyti alergija (ypac B gruper vitaminams -o tie sintetiniai megsta alergizuoti) bet cia ne visoms -labiau liecia jei seimoje yra alergisku (nebutinai vitaminams) zmoniu. PO tu 3 men geriau Pregnacare -prasidejus vasarai ir ju negeriau nes sveikai maitinausi. O nuo 32sav kai prasidejo prieslaikiniai gimdos susitraukimai (pilvuko kietejimai) tai paskyre magni su B6 ( Magvit) - ji geriu iki dabar.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rence25: 24 rugpjūčio 2007 - 15:33