Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai nėštukėms

QUOTE(Saulutea @ 2008 06 01, 13:49)
Sveikos nestukes.
Norejau pasiteirauti jusu nuomones. Man gydytoja liepe gerti magni, o paskui sarasa papilde kalciu. Nusipirkau ir ta, ir ta. Bet dabar pastebejau kad magnis, kuri nusipirkau specialiai nesciosioms, kartu su kalciu. Ir abieju normos yra beveik 100 proc. nesciosios normos. Taciau kur pirkau gryna kalci, tai jis buvo su D3 vitaminu, nes kitaip kalcis yra nepasisavinamas. Tai dabar jau nebezinau, kaip ir ka gerti. Abieju gerti negaliu, nes kalcio bus perteklius ir gimdymui bus negerai. O jei gerti ta magni, tai klausimas kiek % pasisavins ten esancio kalcio.  g.gif

Patarkit...
Paklausciau gydytojos, bet ji atostogauja sad.gif

Nusipirk gryna magni (magnex, megnesium diasporal) ir gryna kalci (yra Calcigran Sine grynas), nemaisyk tu su priemaisom mirksiukas.gif


Papildyta:
Del sintetiniu vitaminu - naturalumas as manau labai priklauso nuo kainos - juk yra vitaminu, kurie menesiui kainuoja 10 Lt, ir yra kurie kainuoja apie 50 Lt. Ne siaip sau juk jie tiek kainuoja, cia ne koks D&G kad uz branda moketi mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos,man liepe gydytoja nusipirkti vitaminus,tik nepasake pavadinimo jokio,tiksliau neivardijo,nusipirkau Elevit kazkokius,gal girdejot ka apie juos ?
Atsakyti
As taip pat dabar nusipirkau Elevit, man ir gydytoja rekomendavo juos ir pati vaistininke pasake, kad jie tikrai geri 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Invincible @ 2008 06 04, 19:42)
As taip pat dabar nusipirkau Elevit, man ir gydytoja rekomendavo juos ir pati vaistininke pasake, kad jie tikrai geri  4u.gif

niu reik tiketis kad jie tokie ir yra smile.gif
Atsakyti
As pradzioj iki 3 men geriau folio rugsti, po to visa laika su pertraukom magnio diasporali(gal kokiu 50 vnt.?), feroglobino 2 pok. po 30 tab.(buvo zemas hemaglobinas), po to Mamavit 2 pok. po 30 tab.
Atsakyti
QUOTE(Jureka @ 2008 06 09, 07:19)
As pradzioj iki 3 men geriau folio rugsti, po to visa laika su pertraukom magnio diasporali(gal kokiu 50 vnt.?), feroglobino 2 pok. po 30 tab.(buvo zemas hemaglobinas), po to Mamavit 2 pok. po 30 tab.

o po kiek i diena magnesium disporal geriai ?
Atsakyti
Aš prieš nėštumą ir nėštumo metu vartoju Elevit. Man jie tiko, nebuvo jokio šalutinio poveikio. Apie 24 sav, papildomai reikėjo pagerti geležies, o 30sav. dar 14d. gėriau kalcį. O šiaip karts nuo karto gerdavau dar magnesium disporal, nes prieš neštumą buvau liekna ir kai augo pilvukas mausdavo, nes viskas ten pas mane labai tempėsi, beje pilvas išaugo tikrai labai didelis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lukra: 13 birželio 2008 - 07:31
Mums 34sav.
Siuo metu nieko negeriu, valgau daug darzoviu, vaisiu, geriu piena kiekviena diena, pieno produktus valgau, ir siaip skaitau, kad gerai maitinuos, tai ir negeriu nieko, tik gydytoja skyre 10 ampuliu skystos gelezies, nes zemas hemoglobinas, tai suvartojau, o daugiau nieko, gal nuo 30sav. jau nieko negeriu. Kazkur skaiciau, kad dabar Maziukui praktiskai nieko papildomai nereikia, jei mama gerai maitinasi, jam uztenka mamos vitaminu.
Atsakyti
Sveikutes smile.gif


Nu as su pirmu nestumu geriau Pregnacare(jei neklystu taip rasosi),o su antru irgi gersiu ta paty,nors daktare sake Elvital,bet apie juos nieko negordejus esu,o ir ne kiekvienam tinka,tai pasilieku prie tu paciu Pregnacere,nes nei nuo ju stambejau nei ka.O ir vitaminu manau dabar nereikia,juk vasara,visokios darzoves ir taip daug vitaminu bigsmile.gif
As siuo metu geriu folio rugsty ir vitamina E. ax.gif
Atsakyti
Aš kaip ir dauguma jūsų gėriau Elevita (ginekologė rekomendavo), gydytoja iš gimdymo namų pasakė, kad organizmas pasisavina tik 10% sintetinių vitaminų schmoll.gif tad dabar stengiuosi sveikai maitintis, vaisiai, daržovės, pieno produktai - pagal piramidę ir jokios sintetikos thumbup.gif
Atsakyti
Manau-kiek gydytoju tiek ir nuomoniu drinks_cheers.gif As vistiek geriu Elevit ir jauiuosi gerai. nestuke.gif
Atsakyti
o as negeriu jokiu, tik magni del to kad gimda kieteja baisiai.. ax.gif
Atsakyti