Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai nėštukėms

Visa nestuma geriu Folio rugsti, per visa nestuma dar papildomai prie folio rugsties menesi vartojau Calci, po Calcio menesi geriau vitaminus A+E, po pertraukos vertojau Magni, vel buvo pertrauka, dabar ir vel geriu Magni. Magnis man gerai padeda, nes vakarais, kai atsigulu miegoti labai suka koju kaulus, nerandu patogios vietos, o su Magniu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(IevaV. @ 2008 04 23, 16:07)
Man 19 sav., as nebevartoju nieko , iskyrus magni (del gimdos skausmeliu ir isipletusiu venu), nuo 22 sav. pradesiu gerti kalci. pries tai vatojau folio rugsti bei vitaminus. Kai baigiau vitaminus pasiklausiau pas gine ar man verta toliau juos gerti. tai jos nuomone, kad jei gerai jauciuosi,pvz. neslenka plaukai, nagai neluzineja, nesilpna, nesvaigsta galva, tai tikrai neverta kimsti tos sintetikos. Sako jei matinuiosi pilnaverciai, nesilaikau dietu, visai nera jokio reikalo. nuo tu vitaminu po to uzauginami dideliausi vaikai(o didelis, tai nebutinai sveikas kaip ridikas), po to gimsta su visokiom alergijom ir panasiai. zodziu man jos nuomone labai priimtina smile.gif


Dabar daugelis Lietuvos ginekologu linke del visu alergiju ir didelio svorio kudikiu kaltinti vitaminus, bet manau ne tik cia problema. "Sintetikos " ir visokio kitokio šlamšto pilna maisto produktuose, todėl pilnaverte mityba beveik neimanoma. Žinoma ir su vitaminais reikia lazdos neperlenkti. g.gif
Atsakyti
QUOTE(snaiga @ 2007 07 26, 14:16)
Sveikutės,
kai man gydytoja liepė nebevartoti jokių vitaminų labai nustebau ir sunerimau, todėl noriu žinoti Jūsų patirtį kaip ir kokius vitaminus jūs vartojate nėštumo metu. Man penktas mėnesiukas ir greitai busiu šeštame, ir jau mėnesį laiko nebevartoju jokių vitaminų. O kaip jūs?

Aš vitaminus vartojau nuo 3nėštumo mėnesio.Gėriau New Nordic Multivitaminus nėščioms ir žindyvėms.Labai puikiai tiko. thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Lena.lt @ 2008 04 24, 06:42)
Visa nestuma geriu Folio rugsti, per visa nestuma dar papildomai prie folio rugsties menesi vartojau Calci, po Calcio menesi geriau vitaminus A+E, po pertraukos vertojau Magni, vel buvo pertrauka, dabar ir vel geriu Magni. Magnis man gerai padeda, nes vakarais, kai atsigulu miegoti labai suka koju kaulus, nerandu patogios vietos, o su Magniu  thumbup.gif

O kodėl tu vartojai A vitaminą.Jis juk draužiamas nėščiosioms.Nuo jo apsigimimai vystosi...Keista... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lena.lt @ 2008 04 24, 08:42)
Visa nestuma geriu Folio rugsti, per visa nestuma dar papildomai prie folio rugsties menesi vartojau Calci, po Calcio menesi geriau vitaminus A+E, po pertraukos vertojau Magni, vel buvo pertrauka, dabar ir vel geriu Magni. Magnis man gerai padeda, nes vakarais, kai atsigulu miegoti labai suka koju kaulus, nerandu patogios vietos, o su Magniu  thumbup.gif



Sveika, ir man idomu kodel Tu vartojai vitaminus A+E, juk cia vitaminai odai, plaukams, nagams ir visokiems ragams lotuliukas.gif . Kaip jie susieti su neščiaja g.gif
Atsakyti
Iki pastojimo ir trecio nestumo menesio geriau foline rugsti. Veliau gydytoja rekomendavo vitaminus ELEVIT - jos manymu jie geriausi, kadangi registruoti kaip vaistai ir su jais atlikta daugiau tyrimu. Kaip supratau su kitais vitaminais, kurie neregstruojami kaip vaistas tyrimai atliekami, bet su maziau tiriamuju, ne tokie issamus ir t.t
Kadangi visi kraujo tyrimai buvo geri negeriau nei ELEVIT, nei kitu vitaminu / papildu, bet kasdien saziningai isgeriu stikline svieziai spaustu sulciu (morkos, obuoliai, greipfrutai, apelsinai). Kol kas viskas ok, tikiuosi taip ir toliau smile.gif
Ginei buvo keista, bet dabar jau apsiramino:)
Manau, kad gydytojai tikrai labai daznai skiria vitaminus ir stengiasi juos ibrukti netgi tada kai nera poreikio...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo det: 12 gegužės 2008 - 17:04
QUOTE(Šiaudinukė @ 2008 05 06, 22:06)
Dabar daugelis Lietuvos ginekologu linke del visu alergiju ir didelio svorio kudikiu kaltinti vitaminus, bet manau ne tik cia problema. "Sintetikos " ir visokio kitokio šlamšto pilna maisto produktuose, todėl pilnaverte mityba beveik neimanoma. Žinoma ir su vitaminais reikia lazdos neperlenkti. g.gif

budama nescia geriau polivitaminus "prenetal care", magni bei gelezies. mano mazylis alergiskas ir yra tikimybe, kad tie vitaminai irgi prisidejo prie tu alergiju.... jei Dievas duos ir lauksiuos antrojo vaikucio -tikrai nebegersiu polivitaminu -neberizikuosiu
Atsakyti
QUOTE(det @ 2008 05 12, 18:00)
Iki pastojimo ir trecio nestumo menesio geriau foline rugsti. Veliau gydytoja rekomendavo vitaminus ELEVIT - jos manymu jie geriausi, kadangi registruoti kaip vaistai ir su jais atlikta daugiau tyrimu. Kaip supratau su kitais vitaminais, kurie neregstruojami kaip vaistas tyrimai atliekami, bet su maziau tiriamuju, ne tokie issamus ir t.t
Kadangi visi kraujo tyrimai buvo geri negeriau nei ELEVIT, nei kitu vitaminu / papildu, bet kasdien saziningai isgeriu stikline svieziai spaustu sulciu (morkos, obuoliai, greipfrutai, apelsinai). Kol kas viskas ok, tikiuosi taip ir toliau  smile.gif
Ginei buvo keista, bet dabar jau apsiramino:)
Manau, kad gydytojai tikrai labai daznai skiria vitaminus ir stengiasi juos ibrukti netgi tada kai nera poreikio...

Norejau paklaust ar nebuvo nuo Elevit kokiu saluitiniu poveikiu. Nes taip pat neseniai isgeriau 30 ir begeriant pastebejau kad nuo ju man uzkieteje viduriai. dabar galvoju ar keist vitaminus ar nustot vartot ar pertrauka kokia padaryt.Vasara gi pilna sveziu vitaminu g.gif
Atsakyti
as negeriau ELEVIT, tik svieziai spaustas sultis... o viduriu uzkietejimas gal tik sutapimas, nes man atrodo daug kas juo skundziasi blush2.gif
ryte paprastai isgeriu stikline silto vandens guledama lovoj, man kartais padeda r dar dziovinti abrikosai smile.gif
Atsakyti
visa nestuma prageriau elevita ir esu labai patenkinta, mazyle gime sveikutele ir nereikia perdeti del to padidinto vit.A viskas su juo ten gerai thumbup.gif gerkite ir bukite sveikos mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos nestukes.
Norejau pasiteirauti jusu nuomones. Man gydytoja liepe gerti magni, o paskui sarasa papilde kalciu. Nusipirkau ir ta, ir ta. Bet dabar pastebejau kad magnis, kuri nusipirkau specialiai nesciosioms, kartu su kalciu. Ir abieju normos yra beveik 100 proc. nesciosios normos. Taciau kur pirkau gryna kalci, tai jis buvo su D3 vitaminu, nes kitaip kalcis yra nepasisavinamas. Tai dabar jau nebezinau, kaip ir ka gerti. Abieju gerti negaliu, nes kalcio bus perteklius ir gimdymui bus negerai. O jei gerti ta magni, tai klausimas kiek % pasisavins ten esancio kalcio. g.gif

Patarkit...
Paklausciau gydytojos, bet ji atostogauja sad.gif
Atsakyti
Laukiuosi jau ketvirtas menuo,gyvenu ne LT ir man pasirode labai keista,kai gydytoja rekomendavo isvis jokiu vitaminu nevartoti,sake,jog tai nera labai gerai mazyliui ir visas reikalingas medziagas reiketu gauti is maisto.Labai nustebau,kai zinau,jog visos mano drauges ir giminaites nestumo metu vartojo papildomus vitaminus...Ka apie tai manote?Sveikatele musu puiki,neatrodo,kad ko truktu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaira_1 @ 2008 05 08, 13:57)

O kodėl tu vartojai A vitaminą.Jis juk draužiamas nėščiosioms.Nuo jo apsigimimai vystosi...Keista... g.gif



QUOTE(Šiaudinukė @ 2008 05 12, 16:42)
Sveika, ir man idomu kodel Tu vartojai vitaminus A+E, juk cia vitaminai odai, plaukams, nagams ir visokiems ragams  lotuliukas.gif . Kaip jie susieti su neščiaja  g.gif


Geriau, nes patare viena pazistama akusere, nestumo pradzioje isgyvenau labai gaug stresu, tai ji patare isgerti viena pakote tokiu vitaminu. Instrukcijoje buvo mazai rasoma, kad jie skirti goziui, ten labiau ir sirdziai, ir kraujotakai. Na tiesiog pasiklioviau zmogum, kuris turi patirties ir med. išsilavinima.
Atsakyti