Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai nėštukėms

QUOTE(jauna nestuke @ 2008 04 01, 12:37)
as aplamai isvis netycia suzinojau apie vit.A bloga poveiki, kai man gine israse tuos elevit net nepagalvojau nieko blogo pasitikejau ja, net kelis kartus klausiau ar tikrai jie geriausi? teige jog taip!
va kaip tik ryt pas ja einu, tai paklausiu as jos jau rimtai!


Sveika, butinai paklausk apie tuos Elevit vitaminus ir mums painformuok biggrin.gif Tik klausimas ar ginekologai turi pakankamai informacijos, man dažnai atrodo, kad jei maisto papildais mažiausiai domisi verysad.gif

Tiesa, o ar žiurite, kad vitaminuose butu Jodo ir Seleno. Nes mano Gin be kalcio, folio, geležies labai akcentavo Joda ir Selena. ?
Atsakyti
O ar nakvisu aliejaus kapsules nescioms alima? Turiu iki nestumo visa didele dezute nusipirkusi, tai gal net geriau nei kokie Prenatal Care butu g.gif . Gal yra nusimananciu blush2.gif
Atsakyti
Mano nuomone "Pregnacare" blogi vitaminai, nuo ju pykina, ir siaip ten net kalcio nera... doh.gif Bet cia tik mano nuomone, o gal tik man netiko...
Atsakyti
tai kokius waidilute, geri?
Atsakyti
QUOTE(Waidilute @ 2008 04 01, 19:53)
Mano nuomone "Pregnacare" blogi vitaminai, nuo ju pykina, ir siaip ten net kalcio nera...  doh.gif  Bet cia tik mano nuomone, o gal tik man netiko...


Tikrai, o kokius Waidilute vitaminus geri ? bigsmile.gif
O del Preganacare as sutinku su tavimi, man irgi nepatiko, kad juose nera net kalcio. O dabar suzinojau, kad nuo ju dar ir pykina .
Atsakyti
QUOTE(Šiaudinukė @ 2008 04 01, 21:20)
Tikrai, o kokius Waidilute vitaminus geri ?  bigsmile.gif
O del Preganacare as sutinku su tavimi, man irgi nepatiko, kad juose nera net kalcio. O dabar suzinojau, kad nuo ju dar ir pykina .


Man irgi Pregnacare nelabai schmoll.gif Mamavit tinka labiausiai. O del to sleno tai ir as labai pritariu. Galu gale tai vieninteliai vitaminai turintys seleno. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(nelabai @ 2008 04 01, 18:01)
O ar nakvisu aliejaus kapsules nescioms alima? Turiu iki nestumo visa didele dezute nusipirkusi, tai gal net geriau nei kokie Prenatal Care butu g.gif . Gal yra nusimananciu blush2.gif


Sveika, panaršiau internete ir radau, kad bet kokio pavadinimo nakvišu aliejaus kapsulės nėščiai ar maitinančiai nerekomenduojamos.

Todel patariu naudoti tik nėščiai skirtus vitaminus.

Mamytės, niekas nepasisako apie Mamavit vitaminus, negi aš juos viena vartoju... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Šiaudinukė @ 2008 04 01, 21:34)
Sveika, panaršiau internete ir radau, kad bet kokio pavadinimo nakvišu aliejaus kapsulės nėščiai ar maitinančiai nerekomenduojamos.

Todel patariu naudoti tik nėščiai skirtus vitaminus.

Mamytės,  niekas nepasisako apie Mamavit vitaminus, negi aš juos viena vartoju... blink.gif



As vartoju... 4u.gif Kas dar? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lijyte @ 2008 04 01, 22:37)
As vartoju...  4u.gif  Kas dar?  smile.gif


O kaip smagu girdėti, kad yra ir daugiau vartojančiu Mamavit maisto papilda. drinks_cheers.gif

Lijyte ir kaip tau jie ? Nes as tai nezinau ka dar geresnio galima butu rasti. Nes vienuose nera pakankamai reikalingu vitaminu, kituose pavojingos A vit. dozes.
Ka manai ? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Šiaudinukė @ 2008 04 01, 21:46)
O kaip smagu girdėti, kad yra ir daugiau vartojančiu Mamavit maisto papilda.  drinks_cheers.gif

Lijyte ir kaip tau jie ?  Nes as tai nezinau ka dar geresnio galima butu rasti. Nes vienuose nera pakankamai reikalingu vitaminu, kituose pavojingos A vit. dozes.
Ka manai ?  ax.gif


Man tai super thumbup.gif Visu pirma, pasirinkau juos dar pries planuojant pastoti del didziausio kiekio folio rugsties, jokie kiti vitaminai tiek neturi. Dar kaip ir minejau, del to, kad yra seleno, nes labai bijau, kad plaukai neslinktu. Ir manes nuo ju visai nepykina, nes meginau Pregnacare, tai ne kas budavo. O Elevito samoningai nesirinkau ir gin nerekomendavo del per didelio vit A 4u.gif
Atsakyti
o jus zinot tiksliai kiek yra rekomenduojama paros doze vit.A?
Atsakyti
perskaiciau visa sita tema ir nemazai mayciu naudojo elevit visa nestuma ir pagimde sveikus vaikelius, taip kad nereikia prisigalvoti. pavojinga vit.A doze dienai yra 10 000 TV o elevite yra 3600TV
Atsakyti