Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai nėštukėms

TIk norejau pasidalinti informacija - neseniai maciau SM bannery reklamuojamus vitamunus Mamavit. Idomu tai, kad pries koki gera pusmeti jie buvo isimti is apyvartos del kazkokiu nesaugiu juose esanciu medziagu nestuke.gif
tai galvoju, gal visgi saugiau ju nevartoti g.gif g.gif
Pati nestuke.gif metu naudojau elevit, ypac pakele hemoglobina, kai buvo nukrites.
Atsakyti
Sveikos nestukes,
bliamba g.gif jau net ir as pradejau abejoti, vakar visa vakara smaiziojau po prancuziskus mamyciu saitus aptarinejant elevit, pasirodo ne mazai kalbama apie ta vitamino A "pavojinga" kieki siuose vitaminuose, kurie skatina vaikuciu apsigimus....
siandien ryte issikapsciau savo ankstesnilus vitaminus ginéfam, tai juose zero vitamino A (bent ant dezutes nesuradau nuorodda i vitamina A) schmoll.gif , bet yra jodo ir net omega 3 , bei zuvu tauku....


vakare maniskis jau net ant manes uzsipuole, mat vis as nauju bedu ieskau su tuo nestumu...
siandien jis skambins mano ginei ir klaus del to vitamino A......
nestuke.gif



Atsakyti
o jetau, as vakar prisiskaiciau cia del to vit.A ir nakti jau nesamones sapnavau verysad.gif ... bet ar tikrai jo ten yra per daug??? as nete ieskojau ir vat parasiau ten auksciau kiek jo galima suvartoti, o elevit sudetyje yra 3600tv
Papildyta:
sakei nestuke.gif metu naudojai elevit? ir viskas gerai? vaikelis sveikutis?
Atsakyti
QUOTE(jauna nestuke @ 2008 03 31, 14:26)
o jetau, as vakar prisiskaiciau cia del to vit.A ir nakti jau nesamones sapnavau  verysad.gif ... bet ar tikrai jo ten yra per daug???  as nete ieskojau ir vat parasiau ten auksciau kiek jo galima suvartoti, o elevit sudetyje yra 3600tv
Papildyta:
sakei  nestuke.gif  metu naudojai elevit? ir viskas gerai? vaikelis sveikutis?



sveika,
mediku saituose skirtuose nestukiu vitaminu klausimams nurodoma, jog mamos turi kuo labiau riboti vitamino A naudojima, bei didint vitamino B9 kieki , taip pat buvo mineta , plius_ didesnis vitamino C vartojimas neutralizuoja jodo kieki organizme.

elevite yra 3600 IU kiekis vitamino A ,
del apsigimimu tai kas dien reikia suvartoti 10 000 ir daugiau IU, kad butu galimybe vaikucio apsigimimui ....

as irgi jau panikuoju, 2 metus is eiles vartoju elevit , o plius dar ir morku sulciu po litra laiks nuo laiko isgeriu......
nestuke.gif
Atsakyti
as kolkas naudoju tik foline rugsti.nuo 12 savaiteles reikes pasitart su ginium del ivairesniu vitaminu.
Atsakyti
QUOTE(Geneve @ 2008 03 31, 13:52)
sveika,
mediku saituose skirtuose nestukiu vitaminu klausimams nurodoma, jog mamos turi kuo labiau riboti vitamino A naudojima, bei didint vitamino B9 kieki , taip pat buvo mineta , plius_ didesnis vitamino C vartojimas neutralizuoja jodo kieki organizme.

elevite yra 3600 IU kiekis vitamino A ,
del apsigimimu tai kas dien reikia suvartoti 10 000 ir daugiau IU, kad butu galimybe vaikucio apsigimimui ....

as irgi jau panikuoju,  2 metus is eiles vartoju elevit , o plius dar ir morku sulciu po litra laiks nuo laiko isgeriu......
nestuke.gif


tai vat as irgi pradzioj ypac gerdavau morku sultis, skaiciau kad naturaliu vitaminu perdozuot neimanoma g.gif
jau esu sunerimus labai, siandien dare paskutini echo mums, nes jau 37 sav.tai sako viskas gerai, gal matytu jei leliukui kad negerai butu..tfu tfu tfu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mergyte_23 @ 2008 03 31, 14:55)
as kolkas naudoju tik foline rugsti.nuo 12 savaiteles reikes pasitart su ginium del ivairesniu vitaminu.


svarbiausias vitaminas nestukems nuo visu apsigimimu yra foline rugst (=B9) wub.gif

del vitamino A perdozavimo reikia vengti morku , brokoliu ir kitu produktu kuriuose gausu vitamino A....
taip pat nereikia uzmirsti, kad nors ir mazas bet vis tiek kiekis praeina pro musu oda i krauja per musu vartojamus kremus kuriuose yra vitamino A......
doh.gif

nestuke.gif
Papildyta:
QUOTE(jauna nestuke @ 2008 03 31, 15:05)
tai vat as irgi pradzioj ypac gerdavau morku sultis, skaiciau kad naturaliu vitaminu perdozuot neimanoma  g.gif
jau esu sunerimus labai, siandien dare paskutini echo mums, nes jau 37 sav.tai sako viskas gerai, gal matytu jei leliukui kad negerai butu..tfu tfu tfu  doh.gif


sveika,
cia pas mane uzsieny tai po 3 menesiu man kraujo didziuli testa dare, kuris kainavo 700 EU (zinoma sveikatos draudimas man ta visa suma padenge), tai pagal to testo rezultatus kas liecia apsigimimus, mano tikimybes procentas buvo pats maziausias imanomas t.y. is mano "pagimdytu "apie 6 6oo vaikuciu tik 1 imanomas apsigimimas butu....(cia taip mano gynius man isaiskino)


tai lietuvoj tokiu panasiu kraujo testu del apsigimimu nedaro? g.gif

nestuke.gif
Atsakyti
speju kad nedaro.. nu gal genetikos centre.. tu pati gerei foli nestumo pradzioj? nes man tai jau nuo 6 sav.liepe gerti ta elevita, bet ten folines pakankamai yra
Atsakyti
QUOTE(jauna nestuke @ 2008 03 31, 15:30)
speju kad nedaro.. nu gal genetikos centre.. tu pati gerei foli nestumo pradzioj? nes man tai jau nuo 6 sav.liepe gerti ta elevita, bet ten folines pakankamai yra


sveika, ne mane vien ant elevit sodino, irgi sake kad ten to B9 uztenka...
paskui (3ame menesyje) jis mane ant gynéfam pasodino motivuodamas kad sie vitaminai geresni tuo kad turi savo sudetyje omega 3, bet man nuo jo labai plaukai greit riebalavosi, mat sudetyje buvo daug zuvu tauku ....bet nuo siandien as juos vel pradejau naudoti....
del mano gyniaus , tai mano vyrui jis sake kad tikrai labai didele dienos doze turi buti to vitamino A,kad ten kokie tai apsigimimai butu.....bet siaip del mano nusiraminimo jis man patare grizti prie gynéfam, nes ten visai nera vitamino A......

nestuke.gif
kas liecia elevit, viename mamyciu saite skaiciau, kad mamytes (sunerimusios de l vitamino A pertekliaus elevite) vartoja po viena elevit kas antra diena arba po puse tabletes kas dien , ir plius foli (B9) atskirai geria..... g.gif
bet cia tikriausiai reiktu savo gynium pasitarti.....
nestuke.gif


Atsakyti
QUOTE(Sicilly @ 2008 03 31, 13:55)
TIk norejau pasidalinti informacija - neseniai maciau  SM bannery reklamuojamus vitamunus Mamavit. Idomu tai, kad pries koki gera pusmeti jie buvo isimti is apyvartos del kazkokiu nesaugiu juose esanciu medziagu  nestuke.gif
tai galvoju, gal visgi saugiau ju nevartoti g.gif g.gif
Pati  nestuke.gif metu naudojau elevit, ypac pakele hemoglobina, kai buvo nukrites.


Mamavit jau pakeite tas neleistinas medžiagas, nors ten buvo tik dažiklis, kurio pilna visur kitur, tik kažkodel maiste jis nedraudžiamas g.gif todel manau, kad tai buvo tik ispustas reikalas g.gif

Papildyta:
QUOTE(Geneve @ 2008 03 31, 16:53)
sveika, ne mane vien ant elevit sodino, irgi sake kad ten to B9 uztenka...
paskui (3ame menesyje) jis mane ant gynéfam pasodino motivuodamas kad sie vitaminai geresni tuo kad turi savo sudetyje omega 3, bet man nuo jo labai plaukai greit riebalavosi, mat sudetyje buvo daug zuvu tauku ....bet nuo siandien as juos vel pradejau naudoti....
del mano gyniaus , tai mano vyrui jis sake kad tikrai labai didele dienos doze turi buti to vitamino A,kad ten kokie tai apsigimimai butu.....bet siaip del mano nusiraminimo jis man patare grizti prie gynéfam, nes ten visai nera vitamino A......

nestuke.gif
kas liecia elevit, viename mamyciu saite skaiciau, kad mamytes (sunerimusios de l vitamino A pertekliaus elevite) vartoja po viena elevit kas antra diena arba po puse tabletes kas dien , ir plius foli (B9) atskirai geria..... g.gif
bet cia tikriausiai reiktu savo gynium pasitarti.....
nestuke.gif


Man tai sunku suprasti kam rinktis tokius vitaminus su A vitamino maksimalia doze kaip Elevit ,kuriuos del ivairiu baimiu reiketu vartoti kas antra diena schmoll.gif Ypač jei dar vartojate morku sultis. tai nejučiom galima tikrai persistengti doh.gif

Papildyta:
Tiesa, o kas tie gynéfam ? Čia toks vitaminu pavadinimas ?
Atsakyti
Tiesa, o kas tie gynéfam ? Čia toks vitaminu pavadinimas ?
[/quote]

sveikos, lietuviskose saitose apie juos nieko neradau, tik prancuzu kalba, bet kas liecia vitaminu sudeti prancuzu kalbos moketi nereikia;) viskas aisku tongue.gif 4u.gif
mano gynius patvirtino igi jog juose nera vitamino A
http://www.pharmaser.../promotions.htm
nestuke.gif
Atsakyti
as aplamai isvis netycia suzinojau apie vit.A bloga poveiki, kai man gine israse tuos elevit net nepagalvojau nieko blogo pasitikejau ja, net kelis kartus klausiau ar tikrai jie geriausi? teige jog taip!
va kaip tik ryt pas ja einu, tai paklausiu as jos jau rimtai!
Atsakyti