Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai nėštukėms

nu as irgi nenusivyliau elevit, o kodel pati naudojai net metus pries pastojant?
Atsakyti
sveika,
pasirodo man ginius pasake kad vitaminai turi jau buti tavo organizme pries pat pirmasias nestumo dienas, nes pirmaisiais 3 menesiais vyksta pats svarbiausias leliuko vystymasis.....o pllius ir del kitu vaistu kaip antai antibijotikai jie labai nepatariami pirmu nestumo trimestru....man net mano gydytojas homeopatas kuris mane nukreipineja pas visus kitus gydytojus, net nenorejo pirmame nestumo trimestre nieko homeopatinio prirasyti stiprinant organizmo atsparuma visiems persisaldymams ir gripams....... g.gif
drinks_cheers.gif
Atsakyti
a, nu kai nestumas ilgai planuotas tai viskas suprantama ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jauna nestuke @ 2008 03 28, 21:59)
a, nu kai nestumas ilgai planuotas tai viskas suprantama  ax.gif


sveikute,
hehehe
ne nestumas ilgai planuotas buvo bet stengiausi su ovuliacijos testais paciu ovuliacijos periodu tureti lytinius santykius, nes dar tada norejau pati labiau berniuko (pasirodo jei myletis po menesiniu tik ovuliacijos metu tada yra daug sansu kad bus berniukas;))), bet paskui keliones metu neturejom tu ovuliacijos testu tai ir tapom nestukai su musu pirmaja mergaite nestuke.gif

vienu zodziu buvo galvoj man pasimaise tada blush2.gif
nestuke.gif
Atsakyti
kaip idomu g.gif nieko nebuvau apie tai girdejus ax.gif
na, mes irgi laukiames mergytes tongue.gif
tik vat kuo toliau tuo labiau pergyvenu kad tik viskas butu gerai. kaip pati sakei kad svarbiausias vaiko vystymasis vyksta pirmais menesiais, tai prisiminiau kad iki ketvirto menesio visa laika pravemiau doh.gif dar beto buvom kelionej, tai pastoviai nedavalgius, tai tik tais elevit vitaminais jauciu gyvybe palaikiau unsure.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif Istikro, jei nestumas planuotas tai vitaminus reikia ir galima jau pries pastojant vartoti. Didesne tikimybe,kad po to nesirgsime visokiais persalimais jau besilaukiančios....
Atsakyti
As visa nestuma geriau pregnacare, patys geriausi vitaminai, nes nesukelia alergijos, o ir vaikutis nebus alergiskas. Kas liecia mamavit, tai dazikliu ten yra, o jie kenksmingi besivystanciam vaisiui. Elevit yra vitamino A, kuris pasizymi teratpgenisku poveikiu, vaikutis gali gimti su anomalijomis. O pregnacare vitamino A nera. Cia tik mano nuomone, bet taip yra...
Atsakyti
QUOTE(spot @ 2008 03 29, 21:40)
As visa nestuma geriau pregnacare, patys geriausi vitaminai, nes nesukelia alergijos, o ir vaikutis nebus alergiskas. Kas liecia mamavit, tai dazikliu ten yra, o jie kenksmingi besivystanciam vaisiui. Elevit yra vitamino A, kuris pasizymi teratpgenisku poveikiu, vaikutis gali gimti su anomalijomis. O pregnacare vitamino A nera. Cia tik mano nuomone, bet taip yra...


Taip , del didelio A vitamino kiekio Tu teisi, jis kenksmingas vaisiui. Man keista, kad kitos mamytes Elevit taip giria.
Pregnacare tikrai neblogi, bet siek tiek vitamino A turi buti manau.
Del mamavit dazikliu as visiskai rami, nes tai yra dazikliai kuriais spalvinami visi vaistai ir netgi maisto produktai. Manau liksiu vartoti mamavita ax.gif
Atsakyti
elevit vitaminuose yra A vitamino paros doze, kiek domejausi tiek per didelis tiek to vitamino trukumas gali sukelti blogumus. pregnacare vitaminuose jo isvis nera o tai taip pat negerai schmoll.gif
argi gydytojai skirtu vitaminus kurie gali sukelti kazkokias anomalijas?? doh.gif
buciau dekinga mamytems ,kurios visa nestuma gere elevit, kad parasytu ar pastebejo kazkokiu negerumu. juk visos norime kad musu leliukai gimtu sveiki!
Atsakyti
Į nėščių moterų organizmą turėtų patekti 5000 TV vitamino A su maistu, be to joms papildomai reikėtų suvartoti 3300 TV. Vaisingo amžiaus moterims per daug vitamino A vartoti nepatariama. Vietoj jo geriau vartoti beta karotino, nes jis nesukelia teratogeninio poveikio. Maisto produktų, kuriuose yra daug vitamino A (kepenų ir jų gaminių), kiekį reikia riboti. Nepaisant teratogeninio vitamino A poveikio, nėštumo metu rekomenduojama jo vartoti papildomai, nes vaisius apsigimti gali tiek dėl per didelio, tiek dėl per mažo vitamino A kiekio.
Atsakyti
SVeikos nestukes, mano galva, tai nelabai noreciau manyti kad Prancuzijos ginekologai tokie trumparegiai butu ir masiskai sodintu nestukes ju salies ant elevit...
kas liecia Lietuvos mediku politika nereikia pamirsti, kad yra faktu, jog kai kurie gydytojai yra suinteresuoti savo pacientams prirasyti brangesnius medikamentus po tomis seselinemis mediku ir vaistiniu sutartimis, kad paskui "navara" pasidalinti....tuo labiau kad Lietuvoj jokiu baudziamuju istatymu nera po siai dienai priimta, nei panasiu teismo bylu jurisprudencijos tikrai abejoju ar pavyktu atkrapstyti.....
Atsakyti
Žinot mamytes stebuklingu mediku nera nei Lietuvoje, nei uzsienyje. verysad.gif Manau prieš vartojant vitaminus mums pačioms reikia jais ir pasidomėti. As turiu vaistineje dirbančia drauge tai prieš pirkdama lyginau keleta maisto papildu.
Tai preganacare man nepatiko, kad ten visiskai nera ne tik vita.A, bet ir kalcio. Tai reikštu, kad kalci reikia atskirai vartoti. O Elevito as bijau del vitamino A, nes visi medikai man sako kad jo turi buti iki 1500. Tai baisu del tu galimu vaikelio apsigimimu unsure.gif Ai ir dar Elevite Jodo nera, o man rekomendavo rinktis vitaminus tik su jodu. Tai as ir issirinkau Mamavit. g.gif
Ar yra mamyciu vartojanciu Mamavit ? blink.gif
Atsakyti