Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai nėštukėms

o iki kelinto menesio reikia gerti kalci ir kt vitaminus? esu girdejusi kad jei gersim kalci visa nestumo laikotarpi, tai lialiuko kaulai bus stiprus ir bus sunku gimdyti...

o kaip yra istikruju?
Atsakyti
QUOTE(SGT @ 2008 03 24, 16:24)
o iki kelinto menesio reikia gerti kalci ir kt vitaminus? esu girdejusi kad jei gersim kalci visa nestumo laikotarpi, tai lialiuko kaulai bus stiprus ir bus sunku gimdyti...

o kaip yra istikruju?

As irgi girdejau kad pakutini menesi kalcio negalima gerti g.gif
Atsakyti
QUOTE(išprotėjus @ 2008 03 22, 11:23)
Ar galima nesciosioms gerti ne nesciosioms skirtus vitaminus? T.y. multivitaminus moterims?
http://100metu.lt/up...1/dir14/6_4.php

ar geriau juos pakeisti?


Manau, kad vis tik saugiau yra gerti vitaminus kurie spec.skirti neščiai. Kai domėjausi apie savo geriamus vitaminus, tai internete radau nemažai medžiagos. Nėščiosioms būna spec. sudėtis daugiau arba mažiau tam tikrų vitaminų. As tai bandau naudoti Mamavita,kol kas jaučiuosi gerai nestuke.gif
Atsakyti
na as pirmus 4 ar 5men geriau folio rugsti, po to pradejau gerti kali su magniu, o dar ir plius gryna magni nes man labai meslungis kankino (siuo metu jau gal savaite negeriu), ir dar vartoju elevit, ir dar zuvu taukus (nes oda labai sausa).O tokio kaip kalcio isvis negeriau g.gif Nezinau nuo kuriu vitaminu, bet ziauriai "pasitase" plaukai r nagai, tikiuosi ir po gimdymo tokie liks 4u.gif
Atsakyti
Na aš nėštumo metu geriau Pregnacare, po to buvau nusipirkusi Yourlife vitaminų nėščiosioms, vėliau apsistojau ties Gamtos namų "Prenatal care" vitaminais. Tiesa, paskutinius 2 ar 3 nėštumo mėnesius geriau kalcį. Na man pradėjo skaudėti dubens kaulus, todėl gydytoja ir rekomendavo kalcį smile.gif
Atsakyti
as nuo pat pradzios geriu ,,elevit" bet pasiskaiciau kad folio rugstis yra butina pradzioje g.gif dar pamenu gines klausiau ar tikrai sie vitaminai geriausi tai man patvirtino sake ju sudetis labai gera, bet paziurejus pamaciau jog ten folines tik 0.8mg cia mazai turbut..
gal kurios irgi geret tuos vitaminus ir viskas gerai?
Atsakyti
QUOTE(jauna nestuke @ 2008 03 26, 19:55)
as nuo pat pradzios geriu ,,elevit" bet pasiskaiciau kad folio rugstis yra butina pradzioje g.gif dar pamenu gines klausiau ar tikrai sie vitaminai geriausi tai man patvirtino sake ju sudetis labai gera, bet paziurejus pamaciau jog ten folines tik 0.8mg cia mazai turbut..
gal kurios irgi geret tuos vitaminus ir viskas gerai?



As taip pat geriau elevit. 0,8 folines rugsties tai yra tiek kiek reikia nestuke.gif , t.y. 800 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jauna nestuke @ 2008 03 26, 19:55)
as nuo pat pradzios geriu ,,elevit" bet pasiskaiciau kad folio rugstis yra butina pradzioje g.gif dar pamenu gines klausiau ar tikrai sie vitaminai geriausi tai man patvirtino sake ju sudetis labai gera, bet paziurejus pamaciau jog ten folines tik 0.8mg cia mazai turbut..
gal kurios irgi geret tuos vitaminus ir viskas gerai?

Dėl folio rūgšties, tai tikrai nėra mažai. Pakankama dozė yra 0,4 mg.
Atsakyti
nu del tu mamavit... pasimeciau dabar visai...liko dvi kapsules is pakuotes,ir prisiminiau kad kai pirkau vaistininke sake kaad akcija tiems vit.tai gal dar tie blogieji buvo ? doh.gif nors gyd.sakae kad dabar tie mamavit yra baltu apvalkalu padengtos be jokiu dazikliu.oas kai pirkau net nepaziurejau,o kai parsinesiau ziuriu su rozines tos tabletes.tai kaip cia yra? negi samoninbgai nuodytu nesciasias?

tai ka dabar daryt nebezinau verysad.gif
Atsakyti
apie mamavit net buvau tema radus kad rase negerkite ju! doh.gif bet nzn kodel..
o del elevit tada dziaugiuos kad ten visko kaip priklauso thumbup.gif
Papildyta:
ir dabar nesenai pradejau dar kalci+cinkas+magnis gerti nes skaudeti pradejo gaktikauli, nes mums jau 36 sav tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(laimiene @ 2008 03 27, 14:18)
nu del tu mamavit... pasimeciau dabar visai...liko dvi kapsules is pakuotes,ir prisiminiau kad kai pirkau vaistininke sake kaad akcija tiems vit.tai gal dar tie blogieji buvo ?  doh.gif nors gyd.sakae kad dabar tie mamavit yra baltu apvalkalu padengtos be jokiu dazikliu.oas kai pirkau net nepaziurejau,o kai parsinesiau ziuriu su rozines tos tabletes.tai kaip cia yra? negi samoninbgai nuodytu nesciasias?

tai ka dabar daryt nebezinau  verysad.gif


Tavo gyd. manau blogai informuota. Naujos Mamavito kapsules taip pat rausvos spalvos, bet man tai drauge dirbanti vaistineje net parode mitybos centro dokumenta, kad buves dažiklis pakeistas i leistina dažikli.
Bet as tai galvoju, kad cia del tu dazikliu ispustas reikalas buvo. Kas supranta tai žino,kad tie patys dažikliai naudojami ir tortams spalvinti ir daugelyje vaistu. As tai nesigilinu kas kur ka pasake, o panagrineju sudeti rolleyes.gif

Papildyta:
QUOTE(jauna nestuke @ 2008 03 27, 16:48)
apie mamavit net buvau tema radus kad rase negerkite ju!  doh.gif  bet nzn kodel..
o del elevit tada dziaugiuos kad ten visko kaip priklauso  thumbup.gif
Papildyta:
ir dabar nesenai pradejau dar kalci+cinkas+magnis gerti nes skaudeti pradejo gaktikauli, nes mums jau 36 sav  tongue.gif


Paskaičius visu nuomone istikro galima pasimesti, as pvz. irgi pradžioje norejau vartoti Elevit, bet mano gyd. buvo labai prastos nuomones apie juos. Del didelio kiekio A vitamino, kurio galima 1500TV o ten rodos yra virs 3000TV, per didelis kiekis buna labai kenksmingas besivystančiam vaikeliui doh.gif Ka manot apie tai? Kaip pasirinkti teisingai ?
Atsakyti
Sveikos nestukes as irgi metus iki pastojimo ir po geriu elevit, labai liuks vitaminai, o mano viena pazistama kuri neseniai pradejo naudoti elevit, sake kad jai net oda labai pasitaise nuo elevit vartojimo thumbup.gif
drinks_cheers.gif
Atsakyti