Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai nėštukėms

QUOTE(snaiga @ 2007 07 26, 13:16)
Sveikutės,
kai man gydytoja liepė nebevartoti jokių vitaminų labai nustebau ir sunerimau, todėl noriu žinoti Jūsų patirtį kaip ir kokius vitaminus jūs vartojate nėštumo metu. Man penktas mėnesiukas ir greitai busiu šeštame, ir jau mėnesį laiko nebevartoju jokių vitaminų. O kaip jūs?


Sveika as pirmus 2 menesius geriau folio rugsti,o dabar israse man pregnancare kur yra irgi folio rugsties,nu nzn geriu ir dar magni ir kalci ir gelezi,nes mazai hemoglobino kraujuje,tai va...
Atsakyti
Sveiki, aš tai dar jokių nėščiosioms skirtų vitaminų negerių.
Draugė pasakojo nusipirko ar pregnancare ar mamavita. Išgėrė tabletę ir supykino. Sako gal tik taip sutapo. Kitą dieną negėrė ir viskas gerai - jokio pykinimo. Dar kitą - išgėrė vitaminus ir po 20 min su klozetu "kalbėjosi".
Niekas nepastebėjote ko nors panašaus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Meduvė @ 2008 03 20, 21:53)
Sveiki, aš tai dar jokių nėščiosioms skirtų vitaminų negerių.
Draugė pasakojo nusipirko ar pregnancare ar mamavita. Išgėrė tabletę ir supykino. Sako gal tik taip sutapo. Kitą dieną negėrė ir viskas gerai - jokio pykinimo. Dar kitą - išgėrė vitaminus ir po 20 min su klozetu "kalbėjosi".
Niekas nepastebėjote ko nors panašaus? g.gif


Taip nuo vitaminu buna daznai kam, netgi ir ne nestumo metu gali supykinti nuo vitaminu, o tai atsitinka del keliu priezasciu: gali netikti sudetis (organizmas nepriima tam tikro vitamino), gal isgerete vitaminus "ant tuscio" skarndzio, be to reikia juos uzgerti stikline vandens, nestumo metu ypac pirma trimestra aplamai pykina nuo visko smile.gif tad vitaminai gali tik paastrinti ta procesa, tad geriau pasitarti su sava gydytoja o siaip reik tinkamai maitinti ir jei netinka vitaminai gerti papildomai tik folio rugsti smile.gif
Atsakyti
Gal kas zinot kada reik nustot gert kalci su magniu? blink.gif Girdejau kad nuo magnio lelius gali gimdoj "uzsikonservuoti" g.gif O mano gine tai kazkaip nieko nesako....... Ir is viso nepasitikiu as ja verysad.gif Praktiskai jokios prieziuros............ verysad.gif
Atsakyti
as kolkas geriu tik pregnacare smile.gif
Atsakyti
O kokiu paros metu geriausiai gerti folio r.? Ir pavalgius ar valgio metu, pries valgi?
Atsakyti
QUOTE(Saulė* @ 2008 02 24, 21:33)
As irgi geriu Prenatal Care,nu nzn man jie nieko.O kaip jus pvz. zinot,ar jums jie geri ar ne (vitaminai)?Ar daugiau i sudeti ziurit ir tada sprendziat? blush2.gif


Papildyta:
QUOTE(Saulė* @ 2008 02 24, 21:33)
As irgi geriu Prenatal Care,nu nzn man jie nieko.O kaip jus pvz. zinot,ar jums jie geri ar ne (vitaminai)?Ar daugiau i sudeti ziurit ir tada sprendziat? blush2.gif



Sveikos. As geriu MamaVit. Man rekomedavo Gin. o ir pati sudeti panagrinejau. Internete juk galima apie kiekviena medžiaga pasiskaityti. Kol kas manau,kad mamavit neblogi vitaminai...
Papildyta:
QUOTE(Meduvė @ 2008 03 20, 23:53)
Sveiki, aš tai dar jokių nėščiosioms skirtų vitaminų negerių.
Draugė pasakojo nusipirko ar pregnancare ar mamavita. Išgėrė tabletę ir supykino. Sako gal tik taip sutapo. Kitą dieną negėrė ir viskas gerai - jokio pykinimo. Dar kitą - išgėrė vitaminus ir po 20 min su klozetu "kalbėjosi".
Niekas nepastebėjote ko nors panašaus? g.gif


Labai svarbu vitaminus isgerti po valgio, neturetu pykinti. Tiesa, nuo Pregnancare girdejau daznai supykina, gal ten sudetyje ju kas nors tokio yra ? g.gif
Atsakyti
Ar galima nesciosioms gerti ne nesciosioms skirtus vitaminus? T.y. multivitaminus moterims?
http://100metu.lt/up...1/dir14/6_4.php

ar geriau juos pakeisti?
Atsakyti
QUOTE(Šiaudinukė @ 2008 03 22, 02:43)
Papildyta:
Sveikos. As geriu MamaVit. Man rekomedavo Gin. o ir pati sudeti panagrinejau. Internete juk galima apie kiekviena medžiaga pasiskaityti. Kol kas manau,kad mamavit neblogi vitaminai...
Papildyta:
Labai svarbu vitaminus isgerti po valgio, neturetu pykinti. Tiesa, nuo Pregnancare girdejau daznai supykina, gal ten sudetyje ju kas nors tokio yra ?  g.gif



Jo man Mamavitas irgi labiausiai tinka is isbandytu. Galu gale jo sudetis tikrai geriausia is visu esanciu ir nuo jo manes nepykina. Ir labai pritariu, kad vitaminus reikia gerti po valgio, o ne bet kada, tada maziausia tikimybe, kad pykins smile.gif
Atsakyti
Tai niekas nepatars man verysad.gif nezinau ka daryti verysad.gif
Atsakyti
as pries nestuma gera pusmeti geriau folio rugsti,kai pastojau pirmus 3 menesius geriau pregnacare,o nuo 4 pakeiciau vitaminus, gine sake kad pregnacare yra geri, bet jie tinka tik nestumo pradziai nes jose nera tiek kalcio kiek man ir vaikiukui reikia dabar. tad nuo 4 menesio geriu elevit. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(išprotėjus @ 2008 03 22, 11:23)
Ar galima nesciosioms gerti ne nesciosioms skirtus vitaminus? T.y. multivitaminus moterims?
http://100metu.lt/up...1/dir14/6_4.php

ar geriau juos pakeisti?



na kas liecia tavo vitaminus, tai as geriu tos pacios firmos (new nordic) multivitaminus nescioms ir maitinancioms...
tai sulygink ju sudeti kurioj nors vaistinej. itariu gali per daug nesiskirti. bet kita kart jei tesi ju vartojima, tai gali jau ir nesciosioms pasirinkti wink.gif
Atsakyti