Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai nėštukėms

QUOTE(SGT @ 2008 02 19, 15:45)
sveikos busimos ir esamos mamytes,

as cia paskaitinejau bandziau surasti tinkamos info sau ir labai labai nustebau...dauguma jusu geria cheminius vitaminus... kodel jus gadinat tiek savo tiek busimo vaikucio sveikatele,
argi negeriau gerti koki "koralio kalci" vitamina "alfalfa" ir dar kokiu "zuvu tauku" juk organizmas gaus ir kalcio ir magnio ir vitamino D o alfalfa gi turi ir dar daug visu kitu tinkamu vitaminu...

ka jus apie tai manot?

Daug kas priklauso nuo to, jog "kompetentingi" gydytojai rekomenduoja vienus ar kitus papildus-todel taip ir gaunasi verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(SGT @ 2008 02 19, 15:45)
sveikos busimos ir esamos mamytes,

as cia paskaitinejau bandziau surasti tinkamos info sau ir labai labai nustebau...dauguma jusu geria cheminius vitaminus... kodel jus gadinat tiek savo tiek busimo vaikucio sveikatele,
argi negeriau gerti koki "koralio kalci" vitamina "alfalfa" ir dar kokiu "zuvu tauku" juk organizmas gaus ir kalcio ir magnio ir vitamino D o alfalfa gi turi ir dar daug visu kitu tinkamu vitaminu...

ka jus apie tai manot?


as irgi preis visokius sintetinius vitaminus, o mano vyras vis bando juos man igrusti, bet as vistioek negeriu, nesuprantu, kam juos vartoti, juk ten chemija.
Atsakyti
QUOTE(odi_ @ 2008 02 21, 17:12)
as irgi preis visokius sintetinius vitaminus, o mano vyras vis bando juos man igrusti, bet as vistioek negeriu, nesuprantu, kam juos vartoti, juk ten chemija.


pasiskaitykit apie alfalfa vitaminus ir koralio kalci ir isitikinsit - jokios chemijos, galit ir su gydytojais pasikonsultuoti, nemanu kad jie priestaraus blush2.gif

p.s. galima paskaityti ica netgi rekomenduojama zindyvems ir toms mamytems kurioms pieno trukumas
http://www.vaistai.l...rchword=natural
http://www.gamtospro...s/verde_alfalfa
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SGT: 21 vasario 2008 - 20:38
QUOTE(SGT @ 2008 02 19, 14:45)
sveikos busimos ir esamos mamytes,

as cia paskaitinejau bandziau surasti tinkamos info sau ir labai labai nustebau...dauguma jusu geria cheminius vitaminus... kodel jus gadinat tiek savo tiek busimo vaikucio sveikatele,
argi negeriau gerti koki "koralio kalci" vitamina "alfalfa" ir dar kokiu "zuvu tauku" juk organizmas gaus ir kalcio ir magnio ir vitamino D o alfalfa gi turi ir dar daug visu kitu tinkamu vitaminu...

ka jus apie tai manot?


jei iskas gerai tai vit gerti nereikia, bet jei atsiranda poreikis tai ir vit gerti reikia, juk ziema vaisiai ir darzoves neturi tiek naturaliu vit kiek vasara ar rudeni

del kalcio tai labai reklama kvepia g.gif

o zuvu tauku nescioms is vis negalima, nes vit a turi teratogenini poveiki
Atsakyti
As irgi geriu Prenatal Care,nu nzn man jie nieko.O kaip jus pvz. zinot,ar jums jie geri ar ne (vitaminai)?Ar daugiau i sudeti ziurit ir tada sprendziat? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(SGT @ 2008 02 21, 20:34)
pasiskaitykit apie alfalfa vitaminus ir koralio kalci ir isitikinsit - jokios chemijos, galit ir su gydytojais pasikonsultuoti, nemanu kad jie priestaraus  blush2.gif

p.s. galima paskaityti ica netgi rekomenduojama zindyvems ir toms mamytems kurioms pieno trukumas
http://www.vaistai.l...rchword=natural
http://www.gamtospro...s/verde_alfalfa


doh.gif doh.gif doh.gif
nesciom reikia savo gyd klausyti.
paskaiciau apie tuos alfa tai juokas ima ir nuo menopauzes, ir nuo jaunatviniu spuogu ir maitinanciom ir rukanciom ir tt. vit kurie tinka visiems gyvenimo atvejam labai jau itartini g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rani @ 2008 02 24, 20:34)
vit kurie tinka visiems gyvenimo atvejam labai jau itartini  g.gif

Man irgi atrodo, kad vitaminai, kurie skirti visiems nera kazkuo ypatingi ax.gif
Atsakyti
Sveikutes,
As manau, kad bevalgydamos vaisius ir darzoves mes vistiek negaunam tiek vitaminu kiek reikia. Nes nestuke.gif organizmas viska pirmiausiai atiduoda vaikuciui, o mamai-jau kas lieka. Todel ir reikia padeti. Aisku sintetika taip pat nera gerai, bet kaip mano gine sake, geriau rinktis mazesne blogybe (t.y. vitaminus), negu dideles problemas su vaikuciu (pvz neisnesioti) ax.gif
As geriau Elevit, dabar nusipirkau YourLife PRENETAL, gal turit apie juos kokiu atsiliepimu? 4u.gif
Atsakyti
As tai dabar baigineju gert Pregnacare
Ir Jus nepatikesit, bet sie vitaminai mano organizmui netinka sad.gif
Ar yra taip kam nors buve ar tik man vienai taip?

Papildyta:
As tai dabar baigineju gert Pregnacare
Ir Jus nepatikesit, bet sie vitaminai mano organizmui netinka sad.gif
Ar yra taip kam nors buve ar tik man vienai taip?
Atsakyti
QUOTE(Waidilute @ 2008 03 18, 19:29)
As tai dabar baigineju gert Pregnacare
Ir Jus nepatikesit, bet sie vitaminai mano organizmui netinka sad.gif
Ar yra taip kam nors buve ar tik man vienai taip?

Papildyta:
As tai dabar baigineju gert Pregnacare
Ir Jus nepatikesit, bet sie vitaminai mano organizmui netinka sad.gif
Ar yra taip kam nors buve ar tik man vienai taip?


o kuom tau jie netinka?
as tai nuo 3 menesio juos geriu ir lyg viskas gerai, plaukai laai gerai auga ir nagai sustiprejo
Atsakyti
Dabar geriu Pregnacare smile.gif

Atsakyti
Iš pradžių iš viso negėriau jokių vitaminų, vėliau kalcį, dar vėliau kalcis+magnis+cinkas.
Dabar geriu multivitaminus nėščioms ir New Nordic firmos ir kol kas (jau antra sav) esu patenkinta.
Neštumo pr gyd rekomendavo negerti, nes buvo ruduo, organizmas ir taip prisisotinęs po vasaros, o dar aš spausdavau nuolat daržovių sultis. Vėliau ir jau tos sultis ne kokios, iš kai kurių net nesispausdavo... ir gyd rekomendavo pradėti vartoti, nes nuo antro ar tai trečio (nepamenu) trimestro prasideda maximalus leliaus ėmimas medžiagų iš mamos.
Atsakyti