Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai nėštukėms

4 men iki pastojimo ir dabar geriu foline rugsti, kai apsilankiau pas gydytoja, ji liepe gerti vitaminus mamoms. tai geriu Mamavit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Silence @ 2007 08 10, 19:05)
4 men iki pastojimo ir dabar geriu foline rugsti, kai apsilankiau pas gydytoja, ji liepe gerti vitaminus mamoms. tai geriu Mamavit smile.gif

aš mėnesį prieš, nes kaip ir iškart pastojau biggrin.gif
Atsakyti
na as pries geriau pregnacare ir zuvu taukus... o po to dar menesiuka po pastojimo., bet gine sako kad vasara tikrai nereikia apkraut organizmo berekalingais vitaminais, tai likau tik su foline rugstim ir zuvu taukais. wink.gif o be to gine sake kad pregnacare yra nelabai gerai gerti, nes yra polivitaminas, ir jeigu vitaminu per daug, tada lelius gali buti alergiskas... as jau ir taip bijau, nes pati esu labai viskam alergiska...
Atsakyti
QUOTE(agnita @ 2007 07 27, 11:48)
Buvau ir aš nustojusi vartoti, nes ginė pasakė jog nėra reikalo vasarą kai daržovių yra ir t.t.  unsure.gif  bet kraujas suprastėjo, tai vėl vartoju, manau, kad vartosi blogiau tikrai nebus  4u.gif  o be to ir magnį bei kalcį geriu, šito mano ginė irgi nesakė, nors man ne tik tirpsta rankos, bet ir raumenų spazmai prasidėjo  doh.gif

O man sake akusere nevartoti papildomai daug kalcio, nes vaikiuko kauliukai labai sutvirteja, momenelis tvirtesnis pasidaro ir maziukui sunkiau pralisti pro gimdymo takus unsure.gif Gal to kalcio uztenka tiek kiek jo yra vitaminuose? g.gif Beje, vartoju MamaVit ax.gif , nes man ju sudetis patiko labiausiai. Nors per pirma nestuma geriau Prenatal gamtos namu, kazkaip nesigilinau tada i ta vitaminu klausima blush2.gif ir visai neblogai buvo mirksiukas.gif bye1.gif
Atsakyti
QUOTE(jukka @ 2007 08 11, 12:30)
O man sake akusere nevartoti papildomai daug kalcio, nes vaikiuko kauliukai labai sutvirteja, momenelis tvirtesnis pasidaro ir maziukui sunkiau pralisti pro gimdymo takus  unsure.gif

kiek zinau, tai tik 2 ar 3 menesius iki gimdymo kalcio nebereiketu vartoti butent del tavo isvardintu priezasciu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(RSebes @ 2007 08 10, 19:22)
ir jeigu vitaminu per daug, tada lelius gali buti alergiskas... as jau ir taip bijau, nes pati esu labai viskam alergiska...


vat ir as del sios priezasties kazkaip vengiau papildomu vitaminu isskyrus foline, bet daktare liepe. na geriu dabar, gal blogiau nuo ju nebus.

Atsakyti
QUOTE(Silence @ 2007 08 11, 18:32)
vat ir as del sios priezasties kazkaip vengiau papildomu vitaminu isskyrus foline, bet daktare liepe. na geriu dabar, gal blogiau nuo ju nebus.


na gal ir reikia jei liepia... juk ne visu organizmai yra stiprus., gal kitiems ir vasara truksta daug vitaminu... g.gif
Atsakyti
pries nestuma ir per vartojau vitaminus Pregnacare...jokiu nusiskundimu
plaukai atsigavo juodai nagai augo kaip ant mieliu kraujas geras....vien tik pliusai!
Atsakyti
ginė liepė nuo šiol(24sav.) iki gimdymo ir po jo gerti gamtos namų vitaminus į kuriuos įeina kalcis, magnis, d3...nors kai buvau pas ginę kitą privat. sakė kalcis su magniu viename išvis nesiderina g.gif ..kad jei jau taip tai reiktų vieną vakare kitą ryte....bet magnio iki pat gimdymo nerekomenduoja...o teta mano ginė sako išvis nieko nereikia gert...nebent kalcio kažkiek.... : doh.gif doh.gif doh.gif kuria tikėt bigsmile.gif

Tačiau, kad vasaros metu...kokių kitų vitaminų gert nereikia..tai lyg ir visos pritarė...ir visą nestuke.gif tikrai nereikia....tik tarpais- pradžioj folinė...po to nieko, paskui- kalcis...kuriom trūksta geležies..ir magnį karts nuo karto .....o šiaip geriausia tai kas yra natūralu...o ne sintetiniai vitaminai....na nebent tamsiom žiemos dienom mirksiukas.gif
--------------------
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agotė: 20 rugpjūčio 2007 - 18:38
As net foline rugsti per velai pradejau gerti... ne nuo pat nestumo pradzios... nes tik 2 men nestuke.gif pirma karta daktarei pasirodziau, tai ir susivelinau...O dabar vasara ir man ginekologe sake negert vitaminu jei pazadu pilnavertiskai maitintis. Kartais, kai prisimenu ikalu koki prenatal vitamina, bet ne kasdien. Magni geriau, kai suspazmuodavo pilvukas.
Atsakyti
Idomu butu palyginti "Prenatal" vitaminu sudeti nesciosioms usa ir Lt...kazin ar skiriasi ju sededamuju daliu kiekis(norma)ar tas pats.... g.gif 4u.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazulka5 @ 2007 08 21, 03:17)
Idomu butu palyginti "Prenatal" vitaminu sudeti nesciosioms  usa ir Lt...kazin ar skiriasi ju sededamuju daliu kiekis(norma)ar tas pats.... g.gif  4u.gif  smile.gif


tuos Prenatal (Jamieson firmos), kuriuos as geriu, raso, kad gamina Kanadoj, tai abejoju ar sudetis skirtusi... Nors ka cia gali zinoti...
Atsakyti