Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai nėštukėms

...........iskart ir nuskubejau i vaistine. vaistinej patare is new nordic "multivitaminai nesciosioms ir maitinancioms".
tai juos reikia gert ir ryte ir vakare skirtingu spalvu tabletes.
tos kur ryte, tai visai nieko, nuima ir silpnuma, ir is kart jegu atsiranda.
o kur vakare, tai is kart supykina. ir silpnumas uzeina.

ar kas gere situs vitaminus?
kaip jum buve?
gal man kitus bandyt? nes as tikrai negaunu reikalingu vitaminu su maistu.
[/quote]


Multivitaminų kompleksus reikia gerti tik nuo 12 savaitės, iki 12 - tik folio rūgštį. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(jauna nestuke @ 2008 01 28, 18:52)
tai kaip supratau magni galima gert beveik iki galo? nors kad jis nepadeda beveik, tik biski nerviukus apramina  tongue.gif , o del konjako tai idomiai cia  g.gif  alhokolis visgi..

del konjako teko girdeti,kad anksciau kas ryta po sauksta liepdavo gerti toms,kuriu kraujospudis zemas g.gif mano kaskart kai matuoja buna truputi per zemas,bet jokios reiksmes gine nepriduoda g.gif
Atsakyti
QUOTE(Primadona-A @ 2008 01 27, 19:28)
As pabaigiau magni gerti ir nezinau ar dar pirkti, ar jau ne schmoll.gif girdejau, jog paskutiniais menesiais neberekomenduojama magnio gerti, nes paskui per gimdyma buna sunkiiau standintis...tai ir nebegeriu g.gif

geriant magni daug sunkiau gimdos kaklelis atsidarineja, todel paskutiniais menesiais jo geriau nebevartoti smile.gif

QUOTE(Primadona-A @ 2008 01 28, 17:48)
Mano ryt paskutine vitaminu tabletike baigiasi ir nezinau ar dar kazka pirkti ar tiesiog gerti tai, ka turiu dar namie uzsibuvusius g.gif  namie turiu ca+mg+zn, bet kiek zinau ir kalcio neberekomenduoja gerti pabaigoje, nes vaikiuko kaulai per daug gali "sukieteti" ir gimti sunkiau, ivairios traumos ir t.t verysad.gif  tai nezinau ka daryt? g.gif

na, as tai nebegerciau nei kalcio, nei magnio nuo 32 savaites g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vijone @ 2008 01 30, 13:15)
geriant magni daug sunkiau gimdos kaklelis atsidarineja, todel paskutiniais menesiais jo geriau nebevartoti smile.gif
na, as tai nebegerciau nei kalcio, nei magnio nuo 32 savaites g.gif

tada gersiu daug C vitamino smile.gif
Atsakyti
Siandien su akusere del vitaminu kalbejau, tai sake Mamavit tik negerti schmoll.gif Ten yra kazkokiu medziagu, kurios skatina plauku slinkima blink.gif ir vit A doze ten labai didele blink.gif Nu kam dar tokiais ir prekiauti, nescias nuodyti gun_bandana.gif
Atsakyti
QUOTE(auksineblondine @ 2008 01 31, 00:03)
Siandien su akusere del vitaminu kalbejau, tai sake Mamavit tik negerti  schmoll.gif Ten yra kazkokiu medziagu, kurios skatina plauku slinkima  blink.gif  ir vit A doze ten labai didele  blink.gif Nu kam dar tokiais ir prekiauti, nescias nuodyti  gun_bandana.gif



aš gėriau mamavit lygtais ir viskas gerai, bet po gimdymo nerialiai pradėjo smukti plukai kuokštais tai jau tikrai buvau išsigandusi neaišku ar dėl vitaminų, skaičiau kad būdama nėščia moteris jos plaukų svogūnėlės miega, tai slenka vieni plaukai ir neauga kiti, tai ir atrodo kad plinkame, bet po to pagėrus tam tikrus vitaminus atauga plaukai, dar ir dabar matosi plaukų ataugėlės kuriame buvo išslinkę plaukai doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Vijone @ 2008 01 30, 13:15)
geriant magni daug sunkiau gimdos kaklelis atsidarineja, todel paskutiniais menesiais jo geriau nebevartoti smile.gif
na, as tai nebegerciau nei kalcio, nei magnio nuo 32 savaites g.gif



apie magnį, tai mano nuomonę jai reikia tai ir gerkite, nes man paskutiniais nėštumo mėnesiais nerialiai pradėjo blauzdą tempti, tokio skausmo dar nejutau, pasirodo magnio trūkumas ,nusipirkau išgėriau tai ir baigėsi kančios, kam kentėt, tai neiškenčiama, neblūdikit tik, kai reikės ta gimda pati atsidarinės ax.gif
Atsakyti
na jo,blauzdos traukimas nemalonus jausmas doh.gif daznai man tekdavo su juo susidurti..tikrai kkentet tokio skausmo neimanoma schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Razynka @ 2008 01 31, 16:29)
na jo,blauzdos traukimas nemalonus jausmas doh.gif  daznai man tekdavo su juo susidurti..tikrai kkentet tokio skausmo neimanoma schmoll.gif

Man sirty taip sutrauke, kad net verkiau verysad.gif ko tik nedariau ir i viena puse tempiau ir masazavau...buvo labai skausminga verysad.gif nu jeigu zinociau, kad tas nepasikartos, tai gyvenciau be vitaminu likusias savaites, bet jeigu tokie susitraukinejimai daznes doh.gif
Atsakyti
tai va pajutau toki malonuma kabutese, itariu kad greit ir vel pjusiu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Primadona-A @ 2008 02 01, 17:01)
Man sirty taip sutrauke, kad net verkiau verysad.gif ko tik nedariau ir i viena puse tempiau ir masazavau...buvo labai skausminga verysad.gif nu jeigu zinociau, kad tas nepasikartos, tai gyvenciau be vitaminu likusias savaites, bet jeigu tokie susitraukinejimai daznes doh.gif

na jei kartosis,tai patariu nenutraukt vitaminu,bet jei nesikartos,o ten i savaitele tik koki karta,tai kentet galima manau g.gif
man tai kiekviena ryta traukdavo,kartais taip sutraukdavo,kad po to visa diena raumenukai budavo itemti ir pilnai neatleisdavo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Razynka @ 2008 02 02, 16:46)
na jei kartosis,tai patariu nenutraukt vitaminu,bet jei nesikartos,o ten i savaitele tik koki karta,tai kentet galima manau g.gif
man tai kiekviena ryta traukdavo,kartais taip sutraukdavo,kad po to visa diena raumenukai budavo itemti ir pilnai neatleisdavo verysad.gif

Tai kai sutrauke emiau ir 2dienas isgeriau ca+mg+zn po tabletike...matyt organizmui trukumas jauciasi unsure.gif bet raumuo tai lieka skaudus, blauzda kaip akmenine, net siek tiek slubuoju verysad.gif bet tikiuosi, jog praeis greitai thumbup.gif ir daugiau nebetrauks schmoll.gif
Atsakyti
As vakar nusipirkau vitaminus PRENATAL CARE. Gine surase man 4 ar 5 pavadinimus, sake, pati galiu pasirinkti, kokius vartoti. Tai vaistininke patare, kad sitie nestuke.gif yra geriausi, nes juose yra kazko, kas labai padeda nestukiu nervams... sake, jinai apie tai studijavo smile.gif . Na, ziuresim nestuke.gif
Atsakyti