Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai nėštukėms

as nauodoju Elevit, gine patare. ir dar magni geriu, nes buvo gresiantis ir siaip gimda apsitraukineja. tik vat nzn ar galima visa nestuma gerti ta magni g.gif ?ar nekenkia? ar kuri nors geret pastoviai?
Atsakyti
vaistininke sake, dazniausia mamyte jaucia kiek to magnio reikia gerti smile.gif tikriausia kol spazmai liausis

gal kas gali daugiau papasakot apie tuos vitaminus elevit, ar jie tikrai tokie verti demesio?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulėgrąža: 27 sausio 2008 - 10:33
QUOTE(Saulėgrąža @ 2008 01 27, 12:33)
vaistininke sake, dazniausia mamyte jaucia kiek to magnio reikia gerti  smile.gif  tikriausia kol spazmai liausis

gal kas gali daugiau papasakot apie tuos vitaminus elevit, ar jie tikrai tokie verti demesio?

Nežinau kaip kitoms man tai jie labai geri. Pirmiausia mažina pykinimą (todel juos reikia gerti vakare, kad ryte nebūtu bloga), nors manęs visai nepykino ir kai pradėjau juos naudoti labai gerai pasijutau .Atsirado energijos, nustojo galva skaudėti irt.t.
Atsakyti
Nezinau, ar jums teko girdeti apie magne24, man ginekologe patare, ir as sekmingai vartoju, nes ten be magnio ir B6 dar yra melisa, tai pradejau vartoti, dingo jautrumas, nemiga, dirglumas. Tai norejau su visomis pasidalinti.
Atsakyti
As pabaigiau magni gerti ir nezinau ar dar pirkti, ar jau ne schmoll.gif girdejau, jog paskutiniais menesiais neberekomenduojama magnio gerti, nes paskui per gimdyma buna sunkiiau standintis...tai ir nebegeriu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Primadona-A @ 2008 01 27, 21:28)
As pabaigiau magni gerti ir nezinau ar dar pirkti, ar jau ne schmoll.gif girdejau, jog paskutiniais menesiais neberekomenduojama magnio gerti, nes paskui per gimdyma buna sunkiiau standintis...tai ir nebegeriu g.gif

na as ir girdejau kazka panasaus ax.gif
Atsakyti
na as siandien ir pries miega pasilikau elevit isgert, nes siaip pykino mane , o kai nustojau juos gert kelias dienas ir pykinimas praejo...
Atsakyti
nuo 32 nestumo savates magnio gerti nerekomenduojama...tada siuloma gert sauksta gero konjako(jei kieteja gimda)bent jau man taip sake gydytoja g.gif
Atsakyti
tai kaip supratau magni galima gert beveik iki galo? nors kad jis nepadeda beveik, tik biski nerviukus apramina tongue.gif , o del konjako tai idomiai cia g.gif alhokolis visgi..
Atsakyti
Mano ryt paskutine vitaminu tabletike baigiasi ir nezinau ar dar kazka pirkti ar tiesiog gerti tai, ka turiu dar namie uzsibuvusius g.gif namie turiu ca+mg+zn, bet kiek zinau ir kalcio neberekomenduoja gerti pabaigoje, nes vaikiuko kaulai per daug gali "sukieteti" ir gimti sunkiau, ivairios traumos ir t.t verysad.gif tai nezinau ka daryt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(jauna nestuke @ 2008 01 28, 18:52)
tai kaip supratau magni galima gert beveik iki galo? nors kad jis nepadeda beveik, tik biski nerviukus apramina  tongue.gif , o del konjako tai idomiai cia  g.gif  alhokolis visgi..

O kokius vitaminus tu su magniu geri? ir po kiek?
Man vaistininkė rekomendavo pirkti Magnesium Diasporal( čia yra tik magnis). Nes aš dar papildomai geriu vitaminus nėščiosioms Elevi ir ten B grupės vitaminų yra. Ir dar nuo per didelio kiekio B grupės vitaminų gimsta alergiški vaikai.
Atsakyti
as geriu elevit karta dienoj ir magni b6 2-3 kartus dienoj po 2 tabletes.
Atsakyti