Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai nėštukėms

QUOTE(tavo_katyte @ 2008 01 22, 15:00)
labas panelytės smile.gif
gal kuri vartojat vitaminus Elevit? Jei jums jie tinkami, aš galiu pigiau parduoti (sunaudotos dvi kapsulės).. Deja, jie man netinka visiškai.. Jei sudomins, rašykite į až smile.gif



girdejau atsiliepimu, kad jie ne visiems tinka, nes kai kurias nuo ju pykina iskart g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lejla @ 2008 01 23, 18:02)
Vakar apsilankiau pas gydytoja pasitikrinti ar II nemelavo...  rolleyes.gif  Na pasirodo nemelavo  thumbup.gif  Ir namo grizau su savo zirniuko nuotraukyte  4u.gif  ir receptukais folio rugsciai, spascupreel ir vitaminui E. Tik va nelabai man aisku su vitamino E dozemis, vaistineje pasake jog yra 200 ir 400 ml.  schmoll.gif 
Gal dar kuriai buvo paskyre? mane domina doze 200 ar 400 ? Skirta naudoti savaite po viena per diena  blush2.gif  lauksiu atsakymo


Siaip tai gydytoja turejo nurodyti koki vitamina E gerti g.gif Man tai buvo israsiusi E vitamina 400mg ir jo geriau 1 k į diena smile.gif
Atsakyti
QUOTE(svikte @ 2008 01 24, 10:45)
Siaip tai gydytoja turejo nurodyti koki vitamina E gerti  g.gif  Man tai buvo israsiusi E vitamina 400mg ir jo geriau 1 k į diena  smile.gif



4u.gif Aciu svikte uz atsakymeli, vaistineje is vis neturejo nei 200 nei 400, tai dave po 100ml smile.gif gausis jau visa sauja per diena wink.gif
Atsakyti
Kaip manote ar galima gerti nesciosioms vitaminus ir zuvu taukus?
Papildyta:
turejau omeny tuo paciu momentu ar geriau vienus isgerti ryte,o kitus vakare?!
Atsakyti
SVEIKOS, gal zinot ar geriant PREGNACARE nesciosiom ar reikia papildomai gert magni ir folio rugsti? Gal ju pakanka vitaminuos? g.gif nesinoretu perdozuot verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(egle2003 @ 2008 01 24, 16:09)
SVEIKOS, gal zinot ar geriant PREGNACARE nesciosiom ar reikia papildomai gert magni ir folio rugsti?  Gal ju pakanka vitaminuos? g.gif  nesinoretu perdozuot verysad.gif

folio tai tikrai papildomai nebereikia, nes jos yra visuose vitaminuose skirtuose nestuke.gif O del magnio reikia i sudeti ziureti ir, zinoma, i savijauta. Pvz. mano vitaminuose Your life Prenatal nera magnio, o ir kalcio mazoka, tai as papildomai geriu Mg 300+Cal 600 is Gamtos namu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(egle2003 @ 2008 01 24, 17:09)
SVEIKOS, gal zinot ar geriant PREGNACARE nesciosiom ar reikia papildomai gert magni ir folio rugsti?  Gal ju pakanka vitaminuos? g.gif  nesinoretu perdozuot verysad.gif

aš irgi juos geriu visą nėštumą ir daugiau nieko papildomai negeriu.kraujo tyrimai geri.
Atsakyti
QUOTE(Vijone @ 2008 01 25, 10:28)
folio tai tikrai papildomai nebereikia, nes jos yra visuose vitaminuose skirtuose nestuke.gif O del magnio reikia i sudeti ziureti ir, zinoma, i savijauta. Pvz. mano vitaminuose Your life Prenatal nera magnio, o ir kalcio mazoka, tai as papildomai geriu Mg 300+Cal 600 is Gamtos namu smile.gif

Aš geriu vitaminus Elevit. bet paskutiniu metu pradėjo traukioti akį. Daktarė liepė pagerti magnio papildomai. Tik pamiršau paklausti po kiek gerti į dieną g.gif Bijau perdozuoti. Gal kuri nors geriate papildomai ir po kiek į dieną?
Atsakyti
QUOTE(larisa @ 2008 01 25, 23:02)
Aš geriu vitaminus Elevit. bet paskutiniu metu pradėjo traukioti akį. Daktarė liepė pagerti magnio papildomai. Tik pamiršau paklausti po kiek gerti į dieną  g.gif Bijau perdozuoti. Gal kuri nors geriate papildomai ir po kiek į dieną?

As geriu magni "magvit", tai man sake gerti po dvi tabletes per diena 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(egle2003 @ 2008 01 24, 17:09)
SVEIKOS, gal zinot ar geriant PREGNACARE nesciosiom ar reikia papildomai gert magni ir folio rugsti?  Gal ju pakanka vitaminuos? g.gif  nesinoretu perdozuot verysad.gif

Manau, kad pakankamas kiekis yra vitaminuose ax.gif
as baigineju savo vitaminus (Pre-Netal) tai siandien akusere pasiule nusipirkti kitokius ir toliau gerti, nors as buvau sugalvojus, kad butu neblogai zuvu taukai ax.gif bet ji sake, kad nea schmoll.gif sako atsirugsi nemaloniai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(egle2003 @ 2008 01 24, 17:09)
SVEIKOS, gal zinot ar geriant PREGNACARE nesciosiom ar reikia papildomai gert magni ir folio rugsti?  Gal ju pakanka vitaminuos? g.gif  nesinoretu perdozuot verysad.gif


Vitaminu neperdozuosi..... smile.gif Kai esi nescia organizmui ju reikia tikrai daug, nes musu mazyliai is musu issiurbia visa ko jems reikia, o musu organizmuii gali ir pritrukti...... Reikia ziureti, kad ne tik vaikutis sveikai vystytusi, bet ir pati mamyte butu puikiios formos.

QUOTE(larisa @ 2008 01 25, 22:02)
Aš geriu vitaminus Elevit. bet paskutiniu metu pradėjo traukioti akį. Daktarė liepė pagerti magnio papildomai. Tik pamiršau paklausti po kiek gerti į dieną  g.gif Bijau perdozuoti. Gal kuri nors geriate papildomai ir po kiek į dieną?


As visa nestuma geriu Elevit ir gyditoja dar prirase magnio, nes siek tiek kartais pilvuko apacia skauda.... Cia nuo raumenuku susitraukinejimo buna. Tai man paskyre po 2tabletes 3xper diena..... is viso magnio geriu po 6 tabletes per diena ir viskas susitvarke..... o Jums manyciau po 4 reiketu, nes magniis sunkokai i organizma isisavinamas..... smile.gif Sekmes...... 4u.gif
Atsakyti
na man leido vitaminus issirinkt paciai,pagal spalva,ipakavima,kurie mane suzaves g.gif nemanau,kad butu apdairu rinktis pirmus pasitaikusius doh.gif kokie populiariausi rolleyes.gif
Atsakyti