Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai nėštukėms

nors man gine nieko nerekomendavo, geriu New Nordic firmos "Multivitaminai nescioms ir maitinansiom moterims". galima sakyt 10 sav juos naudoju ir jokiu nussikundimu kol kas neturiu smile.gif
Atsakyti
mums dar tik pati laukimo pradzia, sesios savaites bigsmile.gif
taciau savijauta nera gera....
labai mazai valgau.... visa laik pykina, vemiu net ir nevalgius, kartais uztenka tik staigesnio judesio.
pries savaite buvau pas gydytoja, tai sake pagert kokiu vitaminu nesciosioms, tiksliai kokiu nepasake, visi kaip ji sake tinka.
iskart ir nuskubejau i vaistine. vaistinej patare is new nordic "multivitaminai nesciosioms ir maitinancioms".
tai juos reikia gert ir ryte ir vakare skirtingu spalvu tabletes.
tos kur ryte, tai visai nieko, nuima ir silpnuma, ir is kart jegu atsiranda.
o kur vakare, tai is kart supykina. ir silpnumas uzeina.

ar kas gere situs vitaminus?
kaip jum buve?
gal man kitus bandyt? nes as tikrai negaunu reikalingu vitaminu su maistu.
Atsakyti
QUOTE(kristi_ @ 2008 01 17, 18:57)
nors man gine nieko nerekomendavo, geriu New Nordic firmos "Multivitaminai nescioms ir maitinansiom moterims". galima sakyt 10 sav juos naudoju ir jokiu nussikundimu kol kas neturiu smile.gif


o man gine butent siuos vitaminus ir rekomendavo 4u.gif jokio salutinio poveikio schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(smiliuke @ 2008 01 17, 19:09)
mums dar tik pati laukimo pradzia, sesios savaites bigsmile.gif
taciau savijauta nera gera....
labai mazai valgau.... visa laik pykina, vemiu net ir nevalgius, kartais uztenka tik staigesnio judesio.
pries savaite buvau pas gydytoja, tai sake pagert kokiu vitaminu nesciosioms, tiksliai kokiu nepasake, visi kaip ji sake tinka.
iskart ir nuskubejau i vaistine. vaistinej patare is new nordic "multivitaminai nesciosioms ir maitinancioms".
tai juos reikia gert ir ryte ir vakare skirtingu spalvu tabletes.
tos kur ryte, tai visai nieko, nuima ir silpnuma, ir is kart jegu atsiranda.
o kur vakare, tai is kart supykina. ir silpnumas uzeina.

ar kas gere situs vitaminus?
kaip jum buve?
gal man kitus bandyt? nes as tikrai negaunu reikalingu vitaminu su maistu.


vakare siuos vitaminus reikia gerti valgio metu. Man jokiu blogumu nuo ju nera schmoll.gif
Norejau pasiteirauti...o tau gine rekomendavo pradeti gerti vitaminus? g.gif nes dazniausiai (bet ne visada) rekomenduoja vitaminus gerti nuo 12 nestuke.gif savaites, o iki 12 sav tik folio rugstis. 4u.gif
Atsakyti
as irgi stebiuosi, kad liepe vitaminus gert. nes man irgi iki 10 sav. sake folio rugsti gerti. o paskui tipo nori geri, nori ne. nuo 10 sav. geriau vitaminus vartoti, nes siaip dabar ziema ir vitaminu tikrai manau maziau gaunama nei vasara. ir darzoves juk ziema prisotintos visokiu nesamoniu, kad tik isvaizda turetu sad.gif
o kas liecia New nordic vitmainus, tai jie tikrai jokiu blogumu nesukelia. (nors man ir taip niekad nebuvo bloga). vat tik tie, kurie vakare geriami, truputi neskanios, nes kad ir kaip greit nurytum, jauciasi gelezis.
Svarbiausia tai, kad sie vitaminai susidaro ir visu reikiamu vitaminu ir mineralu. thumbup.gif
Atsakyti
net nezinau kodel man vitaminus sake gert. g.gif
gal del to kad beveik nevalgau g.gif

bet sai savaite jau po biski valgau, nes anksciau tai per penkias dienas pakeli varskes vos iveikdavau.... schmoll.gif gyva buvau tik indeliu jogurto per diena schmoll.gif

o sia savaite jau biski valgau, na bent sriubos kazkiek sriubteliu.

vakare vitaminus kartu su maistu geriu, bet nevisada speju pavakarieniaut blush2.gif
Atsakyti
o as tai pati geriau vitaminus nuo pat pradziu skirtus nescioms, paskui gine sake negerti, tai gal koki men. negeriau,3-cia atrodo, o paskui visa laika vel geriau ir magni dar, nes visokiu bedu man buvo.
O del to, kad negerti ar gerti, tai kai pagalvoji blogiau juk nebus, o ant pakuotes ,beje, rekomenduoja net pries nestuma kelis men. pagert, o pastojus nera parasyta, kad nutraukt trims menesiams ir gert tik foline rugsti. smile.gif
Atsakyti
labas panelytės smile.gif
gal kuri vartojat vitaminus Elevit? Jei jums jie tinkami, aš galiu pigiau parduoti (sunaudotos dvi kapsulės).. Deja, jie man netinka visiškai.. Jei sudomins, rašykite į až smile.gif
Atsakyti
As elevit geriu, bet Vilniuj gyvenu ax.gif As pati juos nusprendziau gert, nes ir pirma nestuma kelis vitaminus esu bandzius ir visi tiko thumbup.gif Gine iskart liepe folio rugsti, bet kai pasakiau, kad vitaminus jau geriu, tai sake gerai. Juk ten irgi yra folio rugsties.
Atsakyti
sekdama gydytojos rekomendacijas vitaminus geriu tik nuo 3 mėn. ir kaskart kitokius. Įdomu, ar visą nėštumą tuos pačius geriat? Pirmus gėriau Pregnacare, dabar Theravit pregna.
Atsakyti
QUOTE(Lijyte @ 2008 01 16, 22:32)
Nu jo pregracare visai neblogi vitaminai esu meginusi, bet man labiausiai patinka Mamavit, nes ju sudetis geriausia ir manes nuo ju nepykina.  smile.gif

niu ir as sian nusipirkau juos,praeita nestuma geriau Materna-dabar jie vadinasi Mamavit smile.gif
Atsakyti
as geriu vitaminus kas antra diena g.gif ,geriu tik todel,kad kraujukas pasilpes..jei kraujas butu buves geras negerciau.tikrai nemanau,kad jei tyrimai geri reikia gerti vitaminus...nuo leliukai gimsta dauga didesni,ir dazniausiai buna alergiski.
geriu prenatali ir magni(magni geriu nes kietedavo pilvukas).
kazkodel as manau,kad geriau jau paivairint mityba nei valgyti tuos sintetinius vitaminus.kai tik matysiu kad kraujas atsistojo i savas vezias-jokiu papildomu vitaminu.
beje ,mano gydytojos nuomuone tokia pat smile.gif
Atsakyti
Vakar apsilankiau pas gydytoja pasitikrinti ar II nemelavo... rolleyes.gif Na pasirodo nemelavo thumbup.gif Ir namo grizau su savo zirniuko nuotraukyte 4u.gif ir receptukais folio rugsciai, spascupreel ir vitaminui E. Tik va nelabai man aisku su vitamino E dozemis, vaistineje pasake jog yra 200 ir 400 ml. schmoll.gif
Gal dar kuriai buvo paskyre? mane domina doze 200 ar 400 ? Skirta naudoti savaite po viena per diena blush2.gif lauksiu atsakymo
Atsakyti