Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai nėštukėms

QUOTE(jalka @ 2008 01 15, 13:02)
merginos geriancios vitaminus! susidurau su problemele...kadangi truputi pasilpo kraujas,gydytoja patare nusipirkti vitaminu-bet kokiu skirtu nesciosiom.ir ka gi-vienuose pvz kaip elevit ar prenatalis yra vitamino A.Kitur pvz kaip vit.Pregnacare net anotacijoje pareklamuoto,kad nera vitamino A.pasimeciau visiskai...kuriuos gerti,ar tiktai kenkia tas vit.A?kam tada jo deda i vitaminus nestukem??
patarkit ,prasau blondinei ax.gif

man tai irgi gine sake gerk vitaminus nesciosioms, tai stovejau vaistinej kelis kartus ir skaitinejau aprasymus, sunku issirinkt buvo g.gif bet issirinkau Pegnacare tai lig siol geriu juos
Atsakyti
Man ginas israse mamavita...nuo jo ziauriai pykino, ten nerealiai didelis kiekis visu elementu. Nustojau gert ir pekeiciau foline rugstim. Kadangi mano hemoglobinas tik 113, tai apylinkes daktare israse gelezies ir pridure, kad ta foline rugstis kazkokia nauja mada ir pasakius, kad ji lieka prie seno, dar liepe gert vitaminus butinai. Bet mamavito tai negersiu, ten net folines rugsties net 1000 vietoj 400. As juk ne dramblys. dar kas idomu: ginas sake, kad toks kraujas visai normalu nesciajai, o apylinkine- kad man mazakraujyste. Tiesa slypi kazkur anapus? Nors manau, kad kiekvienas atvejis individualus, reikia stebet savo savijauta ir likt prie savo nuomones. Tiesa, dar prisiminiau, kad su pirmu vaiku tas pats ginas iskart israse to paties mamavito(jis tada kitaip vadinos) ir nieks apie jokia foline rugsti nekalbejo. Sunus gime kaip uola. mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikutės aš geriu elevit , o dėl mažakraujystės pas mane 109 hemoglobinas man ir ginė sakė kad mažakraujystė, o nuėjus privačiai ginė pasakė kad taip nėštukėm būna ir liepė pagert geležies sakė niweko čia bloga, kuo didesnis nėštumas tuo tos geležies mažės
Atsakyti
o kaip del to vitamino A??? MANE SITAS DOMINA.vienur raso kad jis reikalingas,kitur raso,kad kenkia... kazkokia nesamone g.gif
Atsakyti
QUOTE(jalka @ 2008 01 15, 14:24)
o kaip del to vitamino A??? MANE SITAS DOMINA.vienur raso kad jis reikalingas,kitur raso,kad kenkia... kazkokia nesamone g.gif


kiek as skaiciau tai per didelis jo kiekis gali pakenkt, bet is kur zinot kada jo per daug g.gif juk jo ir taip daugiau ar maziau gaunam su maistu unsure.gif
Atsakyti
vat as to ir nesuprantu...nes elevit ir prenatal vitaminuose raso kad yra vit A.o pregnecare net reklamuoja,kad yra be vit.A.
ir nezinau kas ir kaip..kur ta teisybe
Atsakyti
na šito pasakyt negaliu bet man išrašė gydytoja jų tai aš sau galvos nekvaršinu geriu ir tiek
Atsakyti
ax.gif o as tai be jokiu vitaminu visa nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(jalka @ 2008 01 15, 15:14)
vat as to ir nesuprantu...nes elevit ir prenatal vitaminuose raso kad yra vit A.o pregnecare net reklamuoja,kad yra be vit.A.
ir nezinau kas ir kaip..kur ta teisybe

va cia gali paskaityt apie A vitamina:
http://www.vitamin.l...ent/view/98/98/
Atsakyti
QUOTE(brigitaaa @ 2008 01 15, 16:04)
kiek as skaiciau tai per didelis jo kiekis gali pakenkt, bet is kur zinot kada jo per daug  g.gif  juk jo ir taip daugiau ar maziau gaunam su maistu  unsure.gif


Man gin sake, kad Elevite yra perdaug vitamino A, beveik trigubai daugiau nei rekomenduojama, tai man parekomendavo Mamavita geriu ir labai gerai ax.gif Ten folio rugsties yra daugiausia is visu
Atsakyti
O as nupirkau Pregnacare, nes pirma nestuma visa geriau juos, o dabar negaliu, is karto isvemiu, nors net jei ir nepykini siuo metu...Aplamai negaliu gert vitaminu minkstu apvalkalu... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(mialina @ 2008 01 16, 20:18)
O as nupirkau Pregnacare, nes pirma nestuma visa geriau juos, o dabar negaliu, is karto isvemiu, nors net jei ir nepykini siuo metu...Aplamai negaliu gert vitaminu minkstu apvalkalu... schmoll.gif



Nu jo pregracare visai neblogi vitaminai esu meginusi, bet man labiausiai patinka Mamavit, nes ju sudetis geriausia ir manes nuo ju nepykina. smile.gif
Atsakyti