Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai nėštukėms

Aš planuojant vaikelį ir pirmus porą nestuke.gif mėn. gėriau tik folinę rūgtį, po to Pregnacare, o dabar kitus vitaminus nėčiosioms, kuriuose visų vitaminų yra ne daugiau nei 100 proc. paros normos ir kuriuose nėra vitamino A, nes teko skaityti ir girdėti iš gydytojų, jog per didelis kiekis vitamino A gali pakenkti kūdikio nervų sistemos vystymuisi. Gal ir jūs, mergaitės, ką nors esate girdėję apie vitaminą A? Tiesa, dar geriu DHA rūgštį, na tipo žuvų taukus, bet ne iš žuvų tongue.gif , nes žuvis nors ir labai reikalinga nėštumo metu, bet per didelis jos kiekis yra blogai, nes dėl užterštos gamtos žuvyje yra daug gyvsidabrio, kuris yra blogai kūdikiui...
Atsakyti
kodel geriat foline rugsti?? g.gif ar ji labai svarbi?
Atsakyti
QUOTE(jauna nestuke @ 2007 12 24, 15:52)
kodel geriat foline rugsti?? g.gif ar ji labai svarbi?


o tau gine nepaaiskino nieko?? maniske sake, kad foline rugsti rekomenduojama net pries pastojant gerti, kad issivalytu organizmas. ji labai svarbi ir kiek teko susidurti, visoms nestukems ja skiria iki 12sav., paskui atskirai gerti nereikia, nes folines rugsties yra nesciuju vitaminuose, bet jos kiekis per mazas pirmoms 12savaiciu.
keista, kad tau gine neisrase jos.
Atsakyti
QUOTE(jauna nestuke @ 2007 12 23, 17:23)
p.s.as klausiau gines ar yra geresniu uz elevit, nes norisi gerti pacius geriausius vitaminus, tai jos nuomone sitie patys paciausi  mirksiukas.gif

man tai toks vaizdas pasiklausinejus susidaro, kad medikai tuos vitaminus giria, kuriu farmacijos atstovai juos remia doh.gif Nesakau, kad tavo mineti, ar kurie kiti blogesni vieni uz kitus, bet kad medikai suinteresuoti kai kuriuos prastumti, tai neabejoju...
Tarkim, mano ginius vis dar man bando kaip pacius paciausius prastumti Mamavit unsure.gif Kai pasakiau, kad ju nepradejau gerti nes iseme juos is apyvartos, kaip netinkamus, tai vos nepazaliavo is stengimosi juos beteisindamas ir aiskino kad cia konkurentu juodas darbas buvo atliktas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jauna nestuke @ 2007 12 24, 14:52)
kodel geriat foline rugsti?? g.gif ar ji labai svarbi?


folinė rūgštis sumažina apsigimimų tikimybę ir t.t. aš gėriau ją prieš pastojant du mėnesius ir iki 12 sav.

QUOTE(Vijone @ 2007 12 25, 12:54)
man tai toks vaizdas pasiklausinejus susidaro, kad medikai tuos vitaminus giria, kuriu farmacijos atstovai juos remia doh.gif Nesakau, kad tavo mineti, ar kurie kiti blogesni vieni uz kitus, bet kad medikai suinteresuoti kai kuriuos prastumti, tai neabejoju...
Tarkim, mano ginius vis dar man bando kaip pacius paciausius prastumti Mamavit unsure.gif Kai pasakiau, kad ju nepradejau gerti nes iseme juos is apyvartos, kaip netinkamus, tai vos nepazaliavo is stengimosi juos beteisindamas ir aiskino kad cia konkurentu juodas darbas buvo atliktas biggrin.gif


nu mano ginas kaip tik nerekomendavo jokių vitaminų iki 30 sav., be to buvo ruduo, vitaminų ir maiste galima rasti..dabar geriu "PRENATAL", bet čia jau vaistinėj teko pačiai rinktis.
O kad jie privalo rekomenduoti taip tikrai taip, jiems dar kažkiek ir moka už tai tiekėjai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo artita: 26 gruodžio 2007 - 11:22
na aš geriu pregnacare vitaminus ir tyrimai mano visi yra geri thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(snaiga @ 2007 07 26, 15:16)
Sveikutės,
kai man gydytoja liepė nebevartoti jokių vitaminų labai nustebau ir sunerimau, todėl noriu žinoti Jūsų patirtį kaip ir kokius vitaminus jūs vartojate nėštumo metu. Man penktas mėnesiukas ir greitai busiu šeštame, ir jau mėnesį laiko nebevartoju jokių vitaminų. O kaip jūs?

as jau ilga laika negeriu jokiu vitaminu, tyrimai geri ax.gif mane prigazdino kad nuo tu vitaminu vaikuciai gimsta dideli ir alergizuoti ax.gif
Atsakyti
Sveiki,
noriu pasidalinti savo patirtimi. Jau turiu maziuka, bet poros savaiciu ji labai pradejo berti. Buvau pas alergologe ir ji pasake, kad cia galejo buti nuo vitaminu, kuriu as geriau nestumo metu. Tai as ir dabar pasimetusi...
Atsakyti
QUOTE(Rasosmama @ 2007 12 29, 21:16)
Sveiki,
noriu pasidalinti savo patirtimi. Jau turiu maziuka, bet poros savaiciu ji labai pradejo berti. Buvau pas alergologe ir ji pasake, kad cia galejo buti nuo vitaminu, kuriu as geriau nestumo metu. Tai as ir dabar pasimetusi...

O kokius gėrei?
Aš tai per pirmą nėštumą gėriau "Your life" vitaminus ir kai maitinau juos gėriau, bet dukrytei nieko nebuvo - buvo sveikut sveikutėlė ax.gif
Dabar geriu "Multivitaminus nėščiosioms" (New nordic), tai tikiuosi leliukas nebus alergiškas rolleyes.gif
Atsakyti
Sweikos,man dabar 20 sawaite,pas gydytoja nuejau ir jis pasake kaad man jau 13 sawaite tai israse witaminu ''prenatal care''tai geriu jau antra menesi sake gal daugiau nebereiks smile.gif tai wa..siaip walgau daug waisiuir siaip ko prasosi skrandis blush2.gif
Atsakyti
na visi vitaminai,visgi yra sintetiniai....mano gydytoja irgi pries vitaminus-jei geri tyrimu rezultatai.vadinasi organizmui nieko papildomai nereikia.as per visa nestumo laika negeriau jokiu vitaminu apart folines rugsties....kazkaip pasikliauju gydytoja...jei jau lieps gerti-gersiu.
Atsakyti
merginos geriancios vitaminus! susidurau su problemele...kadangi truputi pasilpo kraujas,gydytoja patare nusipirkti vitaminu-bet kokiu skirtu nesciosiom.ir ka gi-vienuose pvz kaip elevit ar prenatalis yra vitamino A.Kitur pvz kaip vit.Pregnacare net anotacijoje pareklamuoto,kad nera vitamino A.pasimeciau visiskai...kuriuos gerti,ar tiktai kenkia tas vit.A?kam tada jo deda i vitaminus nestukem??
patarkit ,prasau blondinei ax.gif
Atsakyti