Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai nėštukėms

QUOTE(artita @ 2007 11 26, 15:37)
nuo 26 sav, anksčiau turėjau nusipirkusi, bet gydytojas sakė negerti dar, tai ir klausiau, o dabar jau pradėjau  smile.gif

As irgi turbut dar negersiu g.gif Gyd sake, jei nori gali gert, blogiau nebus, nors kraujas geras, visi tyrimai geri, tai butinybes gert papildomus vitaminus kaip ir ner ax.gif Dabar geriu tik foline rugsti 4u.gif Man dabar tik 8 savaitele eina nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(cavalli @ 2007 11 26, 13:41)
As irgi turbut dar negersiu g.gif Gyd sake, jei nori gali gert, blogiau nebus, nors kraujas geras, visi tyrimai geri, tai butinybes gert papildomus vitaminus kaip ir ner ax.gif Dabar geriu tik foline rugsti 4u.gif Man dabar tik 8 savaitele eina nestuke.gif


manau pilnai užtenka folinės rūgšties, o vitaminus pradėsi gerti antroj nėštumo pusėj, mano tai pablogėjo tyrimai, nusilpo organizmas, užtat ir sakė jau pradėt vartoto vitaminus smile.gif
Atsakyti
man gydytoja liepe nieko negert iki 12sav. tik folio rugsti,o kai tik suejo 12 sav,pradejome gerti Pregacare.
Atsakyti
As nuo nestumo pradzios geriu gydytojos rekomenduotus ELEVIT vitaminus ir labai patenkinta smile.gif Nestumo metu reikia gerti vitaminus ir tai tikrai ne piktnaudziavimas, o netgi butina, nes is naturalios aplinkos tikrai neimanoma gauti visu mamai ir kudikiui reikalingu medziagu, pati tuo isitikinau mirksiukas.gif

Atsakyti
O as geriu Pregnaria ir +kalcio,magnio.
Savijauta puiki mirksiukas.gif
Atsakyti
aš visą nėštumą geriu įvairių gamintojų Prenatal vitaminus nestuke.gif ... juos vartosiu ir kol maitinsiu vaikelį thumbup.gif bigsmile.gif beje, dar papildomai vartoju magnį, nes nuolat gyvenu su gresiančiu... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidavel @ 2007 12 05, 21:24)
aš visą nėštumą geriu įvairių gamintojų Prenatal vitaminus  nestuke.gif  ... juos vartosiu ir kol maitinsiu vaikelį  thumbup.gif  bigsmile.gif  beje, dar papildomai vartoju magnį, nes nuolat gyvenu su gresiančiu...  verysad.gif

laikykis ir saugok save,bei leliuka mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
as geriau tik foly iki 3men.dabar tik zuvu taukus sake gydytojas jokiu vitaminu daugiau gerti nereik tai ir negeriu. 4u.gif
Atsakyti
o man gine iskart liepe gerti vitaminus "Elevit" ir dar magni b6 nes gimdos tonusas padidejes verysad.gif , gal kas is mamyciu taip pat vartojot situos vitaminus?
Atsakyti
mano drauge vartojo ''elevit''nestumo metu ,tai ji labai patenkinta jais,nes per menesi pagerejo nusilpes jos kraujas.
as pati jokiu vtaminu nevartoju...lyg kyla mintis nusipirkti..bet gydytojos nuomuone,kol viskas gerai,nereikia jokios chemijos...tad taip ir nenusipirkau.
Atsakyti
QUOTE(jauna nestuke @ 2007 12 21, 14:04)
o man gine iskart liepe gerti vitaminus "Elevit" ir dar magni b6 nes gimdos tonusas padidejes  verysad.gif , gal kas is mamyciu taip pat vartojot situos vitaminus?

o tau abu siuos vitaminus gine israse? Na, man liepe dvieju iskart nevartoti, nes B6 ir vienuose ir kituose yra g.gif As ir pati prisibijau, kad perdaug nebutu, nors mano irgi gimdos tonusas padidejes.
Atsakyti
,,elevit" geriu nuo pat nestumo pradzios, o mangi pradejau apie 19 sav,kai prasidejo gimdos susitraukimai, na man taip gine liepe mirksiukas.gif

p.s.as klausiau gines ar yra geresniu uz elevit, nes norisi gerti pacius geriausius vitaminus, tai jos nuomone sitie patys paciausi mirksiukas.gif
Atsakyti