Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai nėštukėms

QUOTE(maure @ 2007 10 19, 20:18)
tai kad plati, tikrai nera gerai, nes  per didelis kiekis oraganizmui, na bet cia mano nuomone, o as kaip tik ieskau kur butu neperdaugiausia vitaminu, o is vis geriausia zinoti tiksliai kokie vitaminai su kuo dera

platumas ir kiekis ne tas pats juk doh.gif Plati sudėtis - tai daug rūšių juk doh.gif

Kaip tik gerai kai plati sudėtis, iš kur ištraukėt, kad blogai? doh.gif Visada geriausia vartoti vitaminų kompleksą, kuriame ne tik vitaminai, bet ir visos mineralinės medžiagos reikalingos.
Svarbu yra neviršyti dienos normos, kuri nurodyta nono.gif
Aš nusipirkau NEW NORDIC (beje,darbo dienomis Eurovaistinėse vitaminams nuolaida 15proc su maximos kortele), sudėtis labai plati,būtent dėl to ir pirkau,nereiks atskirai pirkaliotis magnio, kalcio ar panašiai.. Be to, jie geriami atskiromis tabletėmis - ryte vienos,vakare-kitos, vien dėl to,kad įsisavintų geriau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Silence @ 2007 10 19, 11:09)
o gal kas is jusu vartojate ELEVIT naujus vitaminus? gal teko ka girdeti apie juos?


As situos vitaminus geriau laukdamasi pirmo vaikucio. Labai man jie netiko. Isbere visa veida ir nugara spuogais. Ir butent isberimas atsirado pradejus juos vartot. Kai nutraukiau viskas susitvarke. Man gydytojas taip paaiskino: matyt organizmui nereikia papildomu vitaminu ir del to jis taip reaguoja, nes vitaminu perteklius irgi nera gerai.
Atsakyti
As ir geriu PREGNACARE vitaminus. Taciau vitaminais taip pat nereikia piknaudziauti, nes per didelis ju kiekis ne i sveikata g.gif . Viskam turetu buti saikas. Geriausia pasikonsultuoti su gydytoju biggrin.gif Cia mano tokia nuomone.
Atsakyti
mano drauge labai isgyre vit.''elevit'',jai nestumo gale buvo labai nusilpes kraujas,truko gelezies...tai po pakuotes elevit net gydytoja buvo nustebus rezultatu gerumu..ir vaikelis gime nemazas virs 4kg.
as pati kol kas tik magvit naudoju,tyrimai geri,neskyre jokiu vtaminu
Atsakyti
QUOTE(MamyteSkorpione @ 2007 10 05, 09:31)
Mamavit jau iseme is apyvartos,nes rado jog neatitinka europiniu standartu(del daziklio E127). Kai pati suzinojau sia informacija,tai nunesiau nebaigta gert pakuote i vaistine,kad atkompensuotu.Tai paeme vitaminus ir grazino uz likusias kapsules pinigus....

As vakar maciau ju pirkt didziojoj eurovaistinej akropoli g.gif
Atsakyti
QUOTE(cavalli @ 2007 11 22, 18:48)
As vakar maciau ju pirkt didziojoj eurovaistinej akropoli g.gif

tai ir kitose Euro vaistinese jau yra unsure.gif Cia gal reiktu suprasti, kad pasalinti defektai, tik kazi ar kuri juos bepirks irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Vijone @ 2007 11 23, 18:28)
tai ir kitose Euro vaistinese jau yra unsure.gif Cia gal reiktu suprasti, kad pasalinti defektai, tik kazi ar kuri juos bepirks irnesakyk.gif

As net nezinojau, kad cia buve Materna vitaminai. Kaip tik ju ieskojau ir niekur neradau, ir tik cia SM apsiskaiciau, kad jie dabar vadinas Mamavit. Siaip Materna buvo geri, gana giriami vitaminai, o dabar sit kaip su jais yra doh.gif Tai dabar nebezinau kokius pirkt vitaminus g.gif
Atsakyti
Mums eina 21 savaitele ir jau beveik menesi vartojam vitaminus New Nordic. Pradejau vartoti savo valia, nes jauciau, kad energija senka, imunitetas silpneja. Po dvieju sav vartojimo pastebejau zymu savijautos pagerejima thumbup.gif Todel toms kas renkasi ir neissirenka galiu drasiai rekomenduoti siuos vitaminus smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Na va, siand nusipirkau vitaminus is Gamtos Namu Prenatal Care 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(cavalli @ 2007 11 26, 12:17)
Na va, siand nusipirkau vitaminus is Gamtos Namu  Prenatal Care 4u.gif


aš irgi šituos geriu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(artita @ 2007 11 26, 14:40)
aš irgi šituos geriu  smile.gif

O nuo kelintos savaites pradejai gerti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(cavalli @ 2007 11 26, 13:20)
O nuo kelintos savaites pradejai gerti? blush2.gif


nuo 26 sav, anksčiau turėjau nusipirkusi, bet gydytojas sakė negerti dar, tai ir klausiau, o dabar jau pradėjau smile.gif
Atsakyti