Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai nėštukėms

Dar geras menuo iki nestumo pradejau profilaktiskai gerti GAMTOS NAMU "PRENATAL CARE" ir dabar tebegeriu. Nors daktare sake, kad nebereikia - geriu vis tiek. Jie tinka ne tik nesciosioms, bet ir zindancioms, bei apskritai visoms moterims bet kada. Kai gulejau ligoninej, specialiai kitos daktares paklausiau, ar reiketu nutraukti vitaminu vartojima nuo 5 men. Pasake, kad ne ir liepe gerti net kol vaikeli maitinsiu.
Atsakyti
QUOTE(Vijone @ 2007 10 14, 14:44)
pries kelias dienas nusipirkau Prenatal is Yuor life, bet namuose issistudijavus sudeti man kazkaip nelabai jie g.gif Tad siandien nusipirkau New Nordic, nes baisiai ju sudetis patiko thumbup.gif


new nordic ir as geriu - labai tinka - nepykina ir sudetis labai plati mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rianka @ 2007 10 15, 14:15)
Jodo yra Jamieson laboratorijos vitaminuose nėštukėms Prenatal  rolleyes.gif

New nordic'e irgi yra jodo ax.gif Kaip jau minejau, man labai ju sudetis patiko, beto man labai gerai, kad yra chromo, nes tik jo deka jauciu, kad galiu valdyti nezmoniska potrauki saldumynams doh.gif Anksciau, tik tapusi nestuke.gif , negaledavau nei dienos be ko nors saldaus, o dabar, kai geriu siuos vitaminus, jauciuosi nebe tokia priklausoma biggrin.gif
Atsakyti
o gal kas is jusu vartojate ELEVIT naujus vitaminus? gal teko ka girdeti apie juos?
Atsakyti
QUOTE(jolitai.v. @ 2007 10 16, 20:09)
new nordic ir as geriu - labai tinka - nepykina ir sudetis labai plati  mirksiukas.gif



tai kad plati, tikrai nera gerai, nes per didelis kiekis oraganizmui, na bet cia mano nuomone, o as kaip tik ieskau kur butu neperdaugiausia vitaminu, o is vis geriausia zinoti tiksliai kokie vitaminai su kuo dera
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maure: 19 spalio 2007 - 19:19
4u.gif o as jokiu negeriu,cia juos gydytojas paskiria ar kaip?
Atsakyti
QUOTE(sayonara2 @ 2007 10 19, 20:35)
4u.gif o as jokiu negeriu,cia juos gydytojas paskiria ar kaip?


Vienos geria savo iniciatyva, kitoms gydytojas skiria...
Žodžiu kam kaip išeina ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Silence @ 2007 10 19, 13:09)
o gal kas is jusu vartojate ELEVIT naujus vitaminus? gal teko ka girdeti apie juos?


Labutis smile.gif
As visa nestuma vartojau vitaminus ELEVIT ir buvau labai patenkinta thumbup.gif Pradejus vartoti tikrai pajutau didesni energijos antpludi ir neturejau jokiu problemeliu su nusilpusiu kraujuku ar pan. Juose zra padidintas folines rugsties kiekis, o tai zra be galo svarbu. Nors ju kaina ir nemaza, be to uztenka tik 30dienu, bet tikrai verta, rekomenduoja jau laiminga mamyte mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos, as vartoju Elevit beveik menesi, gerai jauciuosi, bet vienas bet...pasiskaiciau kad siuose vitaminuose labai mazai kalcio, kurio teks vartuoti papildomai...o taip jais as dziaugiuosi....
Atsakyti
o Pegnaria niekas nevartojat? Aš nusipirkau, bet kol kas dar nevartojau.
Atsakyti
As geriu nuo 12 nestumo savaites PRENATAL.
Atsakyti
As geriu PREGNACARE vitaminus
Atsakyti