Įkraunama...
Įkraunama...

Kašmyro siūlai mezgimui ir jų pirkimas internetu

Pries koki menesi maciau 100 proc. kasmyro Ditexe. Bet tik vienos spalvos - murzinai smelines. Siulas neplonas, kaip tik megztukui thumbup.gif Jei gerai prisimenu kainavo 50 g. 15 Lt.
O bambukiniu marguciu yra Gerose akyse.
Atsakyti
Siunčiausi iš šios parduotuves šilkinius siūlus - labai patiko. Planuoju užsisakyti ir kašmyro. Kiek teko girdėti atsiliepimus - kašmyro siūlai išties geros kokybės. ax.gif
Atsakyti
notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif Labai ačiū, bandysiu ieškotis 4u.gif

Magpie, o toj parduotuvėjsiūlai būna ritėm ar matkiukais? g.gif

Atsakyti
QUOTE(Ledum @ 2009 11 03, 22:58)
notworthy.gif  notworthy.gif  notworthy.gif Labai ačiū, bandysiu ieškotis  4u.gif

Magpie, o toj parduotuvėjsiūlai būna ritėm ar matkiukais?  g.gif

Ir ritem ir matkiukais smile.gif pvz smile.gif
Taip pat jie teikia ir siūlų pervyniojimo paslaugą (tiesa ne visiems siūlams)
Atsakyti
lens.gif aciu uz nuoroda. Mezgeja, yra man numezgusi kasmyrini puspalti, o jau dabar negaliu, nustoti, norejusi ir sukneles ir tt....
Ir dar smagu kad mezginys is siu siulu yra lengvas,siltas, ir graziai ziurisi.
Atsakyti
labuka visoms... labai megstu megzti... ir visi mano siulai pirkti is ebay... labai patenkinta esu gauta preke cool.gif ... ir noreciau patarti toms, kurios per ebay pirks siulus. zinoma pigiausia juos nusipirkti dalyvaujant aukcione. bet jei jus norite pirkti kelias matkeles ar keliu rusiu - pasistenkit jas pirkti is vieno ir to paties pardavejo. tada galima su jais sutarti, kad preke jums atsiustu tik tada, kai jau busite laimejusi visa reikiama kieki siulu. tokiu atveju jums daug pigiau atsipirks siuntimas, nei parsisiuntinesit po viena... mirksiukas.gif
Atsakyti
dėkui už patarimus, asta30a smile.gif

o Jūs perkate iš skirtingų pardavėjų kiekvieną sykį? jei turite pastovius tiekėjus tai kokius būtent?
Atsakyti
siaip siulus perku is skirtingu tiekeju... priklausomai kokiu siulu ieskau ax.gif Jei kalbesim apie kašmyro vilna, tai visada perku is vieno: http://www.knittersaddiction.com/ cool.gif Siaip parduotuveje pas ji brangoki siulai, bet jis daznai ir daug savo produkcijos pardavineja per ebay aukcionus bigsmile.gif Kad ir dabar dalyvauju jo aukcionuose ir renkuosi reikiama kieki ir spalva siulu. tai susisiekiau su juom ir jis mielai sutiko palaukti, kol susirinksiu visus reikiamus 700 g siulu... siaip viena matkele atsiusti kainuoja 15 $, tai isivaizduokit kiek kainuos jei ju reikia 14 (po 50 g kiekvienoj matkelej)... o jei jis sius visus vienu metu - man kainuos siuntimas tik 35 $ bigsmile.gif
Atsakyti
Aš dabar mezgu kepurę sau iš kašmyro ir bambuko siūlų, tikrai labai mieli siūliukai, smagiai mezgasi, švelnūs ir manau gerai nešiosis smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
aš paskutiniu metu tik iš " Alize" kašmyro mezgu viską smile.gif Perku Midaros parduotuvėje (www.midara.lt) po 12Lt už matkiuką, metrų nemažai, tai labai taupiai naudojasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Čili @ 2009 11 07, 16:57)
Sveikos,
aš paskutiniu metu tik iš " Alize" kašmyro mezgu viską smile.gif Perku Midaros parduotuvėje (www.midara.lt) po 12Lt už matkiuką, metrų nemažai, tai labai taupiai naudojasi smile.gif


Nerandu tų Alize siūliukų ax.gif

Radau dar šitoj parduotuvėj kašmyro siūliukų.
http://www.yubina.com/cashmere.htm

O gal kas žino kiek normaliai tie kašmyriniai siūliukai kainuoja. Randu labai įvairių kainų. Dar nesigaudau kur gera kaina kur ne. ax.gif

Atsakyti
QUOTE(Čili @ 2009 11 07, 16:57)
Sveikos,
aš paskutiniu metu tik iš " Alize" kašmyro mezgu viską smile.gif Perku Midaros parduotuvėje (www.midara.lt) po 12Lt už matkiuką, metrų nemažai, tai labai taupiai naudojasi smile.gif


sveikute, o tikrai galima pirkti ir midaros el parduotuveje g.gif aš kažkaip nepastebėjau,kad butų ten galima pirkti blush2.gif ???
Atsakyti