Įkraunama...
Įkraunama...

Baigę anglų filologiją

o jus manot , kad anglu kalba nera perspektyvi? Siaip kazkaip atrodo, kad dabar visus vaikus tos anglu kalbos mokina, tai... kai uzaugs, nebebus ka mokinti- kalbu apie suaugusius.
Kiek kainuoja studijos neakivaizdiname studijuojant anglu k. vdu? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ricci @ 2008 05 20, 22:54)
o jus manot , kad anglu kalba nera perspektyvi? Siaip kazkaip atrodo, kad dabar visus vaikus tos anglu kalbos mokina, tai... kai uzaugs, nebebus ka mokinti- kalbu apie suaugusius.
Kiek kainuoja studijos neakivaizdiname studijuojant anglu k. vdu? 4u.gif

Nesakau, kad ji neperspektyvi, bet dabar anglų kalba jau kaip rusų senais laikais - savaime suprantamas dalykas.
Aš VDU neakivaizdines baigiau 2007 m. pradžioj, tai tada nedaug dar kainuodavo, kažkur 50 Lt už 1 kreditą, tai gaudavosi apie 1000 Lt semestrui, kartais mažiau, kartais daugiau, bet jau mums besimokant, studijos brango, tik mūsų tai dar nepalietė.
Atsakyti
Ar galetumete kas atsakyti 4u.gif studijuoju kitame universitete ir ne anglu kalba. Anglu kalba moku labai gerai. Zodziu noreciau studijuoti anglu kalba neakivaizdziai vdu,ar butu galima pereiti i anglu k. neakivaizdini vdu? Keiek cia kalbejot ir kiek skaiciau vdu psl tai priima tik jei studijavai anglu kalba kitame universitete ar kolegijoj.Na bet ir nesamone..
Atsakyti
Ir dar, ar VU galima studijuoti anglu kalba neakivaizdziai baigus tik vidurine? Ten kur dabar studijuoju- jauciu , jog tai ne man, tad labai noreciau pereiti ir butinai neakivaizdziai
Atsakyti
QUOTE(ricci @ 2008 05 21, 21:40)
Ar galetumete kas atsakyti 4u.gif  studijuoju kitame universitete ir ne anglu kalba. Anglu kalba moku labai gerai. Zodziu noreciau studijuoti anglu kalba neakivaizdziai vdu,ar butu galima pereiti i anglu k. neakivaizdini vdu? Keiek cia kalbejot ir kiek skaiciau vdu psl tai priima tik jei studijavai anglu kalba kitame universitete ar kolegijoj.Na bet ir nesamone..

Anglų kalbą neakivaizdžiai VDU studijuot gali tik po studijų kolegijoj arba kitam univere (bet po universiteto tai nemanau kad dar verta iš naujo tą patį studijuot g.gif ) Čia kaip kokie tobulinimosi kursai gaunasi, nors man asmeniškai VDU nieko nedavė, visos žinios iš kolegijos. Ką gali duot VDU, jei ten nemažai paskaitų vyksta lietuviškai doh.gif

QUOTE(ricci @ 2008 05 21, 22:27)
Ir dar, ar VU galima studijuoti anglu kalba neakivaizdziai baigus tik vidurine? Ten kur dabar studijuoju- jauciu , jog tai ne man, tad labai noreciau pereiti ir butinai neakivaizdziai

Po vidurinės irgi negalima, reikia pradžiai baigt auktesnės pakopos studjas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Paule @ 2008 05 22, 10:01)
Anglų kalbą neakivaizdžiai VDU studijuot gali tik po studijų kolegijoj arba kitam univere (bet po universiteto tai nemanau kad dar verta iš naujo tą patį studijuot g.gif ) Čia kaip kokie tobulinimosi kursai gaunasi, nors man asmeniškai VDU nieko nedavė, visos žinios iš kolegijos. Ką gali duot VDU, jei ten nemažai paskaitų vyksta lietuviškai doh.gif
Po vidurinės irgi negalima, reikia pradžiai baigt auktesnės pakopos studjas smile.gif


Dar galima ir VPU, bet taip pat reikia buti pabaigus bakalaura.
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 05 22, 10:07)
Dar galima ir VPU, bet taip pat reikia buti pabaigus bakalaura.

O ten galima neakivaizdžiai? Aš pamenu, kad kai man reikėjo, tai VPU siūlė tik dienines ir vakarines studijas.
Atsakyti
QUOTE(Paule @ 2008 05 22, 11:22)
O ten galima neakivaizdžiai? Aš pamenu, kad kai man reikėjo, tai VPU siūlė tik dienines ir vakarines studijas.


tikrai neakivaizdines. As konsultavausi su dekanu
Atsakyti
Sveikutes,
o VPU tai pedagogu persikvalifikavimo studijos ar normalios anglu k studijos?Gal ka nors daugiau zinai apie VPU anglu k neakivaizdines studijas?
Atsakyti
QUOTE(snieguole26 @ 2008 06 01, 23:03)
Sveikutes,
o VPU tai pedagogu persikvalifikavimo studijos ar normalios anglu k studijos?Gal ka nors daugiau zinai apie VPU anglu k neakivaizdines studijas?


deja, nieko daugiau nezinau, nes taip isejo, kad savo bakalaura baigiu gruodzio men, tai siais metais rugseji stoti su visais negalesiu...Teks laukti 2009 metu.
Atsakyti
Sveiki.As esu baigusi VPU anglu kalbos filologija.Esu 1974m.gimimo.Gal atsiras mano grupiokiu ar kursiokiu?Butu labai idomu pasikalbeti.
Atsakyti
QUOTE(Nidule86 @ 2008 05 20, 17:11)
siaubas, galvoju, gal anglijoj butu imanoma susirasti vertejos darba, ten gi daug lietuviu dabar. ar cia isvis nerealu?


labai realu. As esu Airijoje, tai esu siuntusi CV i kokias 4, tai atsiliepe 3. Tik neprasidejau nei su viena. Is pacios pirmos rimtos paskambinusi mergina pakviete i pokalbi ir iskart paprase atsivezti visus dokumentus, banko saskaita, soc doku ir panasiai. Na butu prieme iskart. Viena agentura buvo nauja, tai pranese, kad itrauke mane ir greitai darys toki kaip susirinkima (cia visai nesenai). Kita agentura man nepatiko, nes buvo kazkokia neaiski, bet vis tiek prasinese, kad itrauke i duomenu baze. Ketvirtoji tai buvo labai mandra, nes po to, kai issiunciau savo CV, pasikoregavo savo skelbima i IESKOME ANGLU-RUSU-LENKU-LIETUVIU VERTEJO. KREIPTIS TIK TAM, KURIS MOKA VISAS KETURIAS KALBAS. Na juokinga pasirode man toks keturkalbis vertejas. Bet ka gi-po poros menesiu pasikoregavo ir sita agentura skelbima. Keturkalbio nebeiesko. lotuliukas.gif Gal tuoj penkiakalbio ims ieskoti. Va latviu Airijoj irgi yra. biggrin.gif O siaip man tai rizikingas darbas atrodo. Juk tie vertejai laisvai samdomi. Viena savaite gerai, gali kad ir 500 gauti, o kita... Juk niekas negarantuoja...
Atsakyti