Įkraunama...
Įkraunama...

Baigę anglų filologiją

cia as gal truputi ne i tema, bet gal galetumet isverst i anglu kalba: "sios vasaros atostogos buvo lb geros tik, kad greitai praejo ir nesinorejo, kad jos baigtusi..daugiausia savo atostogu praleidau kaime, nes norejosi ramybes, pailseti nuo triuksmo, patirti tai ko miesto vaikas nepatiria..siaip patiko zvejot, bet nei karto nieko nepagavau.."
Atsakyti
as irgi baigiau filologija. Vokieciu. Ir dar vokieciu kalbotyros magistra turiu. Kas is to? Dirbu 9 metai turizme su vokiskai kalbanciais pensininkais. Mokykla netraukia, vertimai tuo labiau. Masciau po mokyklos apie aktorini, bet lemiamu momentu nunesiau dok. i filologija. O reikejo kaip alternatyva pasirinkt kokius renginiu organizavimus. Dabar turiu savo versla: organizuoju uzsienieciams poilsi. Nenutolau nuo vokieciu kalbos, bet galejau diplomo pagrinda rinktis ir kitoki...
Atsakyti
Sveiki,labai reikia jusu pagalbos,rasau baigiamaji darba ir reikia jusu atsakymu i pora klausimeliu.Tikiuos padesit man,labai aciu smile.gif
1) Koks Jūsų amžius?
a) 21-30 m.
cool.gif 31-40 m.
c) 42-50 m.
d) 50 m. ir vyresni

2) Jūsų lytis:
a) Vyras
cool.gif Moteris

3) Ar dažnai patenkate į stresines situacijas versdamas (-a) žodžiu?
a) Nuolat
cool.gif Labai dažnai
c) Kartais
d) Niekada

4) Kas dažniausiai būna streso priežastimi?
a) Per didelis darbo krūvis
cool.gif Netinkama psichologinė atmosfera darbe ( santykiai su kolegomis, viršininku)
c) Didelės auditorijos baimė
d) Baimė padaryti klaidų
e) Kita (nurodykite priežastį)

5) Kokiu būdu, Jūsų nuomone, galima išvengti stresinių situacijų verčiant žodžiu? atsakykite,man tai labai svarbu.
Dekoju.

Atsakyti
Sveikos.
As dar ne mamyte, bet jusu forume radau labai man idomios informacijos. Dabar esu dvyliktoke ir labai linkstu link anglu filologijos studijavimo, todel noreciau suzinoti apie sia specialybe is jusu, jau baigusiu ar dar studijuojanciu.
Na, ar perspektyvu ja studijuoti, nes dabar net mazi vaikai jau gerai sparina angliskai, ir siaip, ar vertejos darbas normaliai apmokamas (apie mokytojavima negalvoju). Kiek kazkur gaunat uz vertejavima? Beje, ar sunku mokytis (galvoju stoto i VU). Ir kur baigus galima dirbti? Leidyklos, biurai, turizmo kompanijos ar tik namie vertejaut?
Beje, studiju programoj pamaciau, kad mokomasi dar vienos uzsienio. Ar tai bus ta, kuria mokiausi mokykloje, ar galima pasirinkti ir kokia nors kita? Nes mokykloj mokiausi rusu, o noreciau ismokt dar kokia idomesne. Pavyzdziui ispanu, italu, kroatu ar dar ka.
Va, taigi tikuosi suteiksit siek tiek info.
Atsakyti
QUOTE(lighty @ 2007 05 07, 16:10)
Sveikos.
linkstu link anglu filologijos studijavimo, todel noreciau suzinoti apie sia specialybe is jusu, jau baigusiu ar dar studijuojanciu.
Na, ar perspektyvu ja studijuoti, nes dabar net mazi vaikai jau gerai sparina angliskai, ir siaip, ar vertejos darbas normaliai apmokamas (apie mokytojavima negalvoju).
Sakyčiau vertėjos darbas apmokamas neblogai. Kadangi gyvenu ne didmiestyje, vertėjauju tik kada atsiranda koks darbelis, vis papildomas uždarbis, o didmiestyje manau galėtum iš to gyventi.
Kiek kazkur gaunat uz vertejavima?
Biurai skirtingai moka: viena mokėjo 0,07 Lt už žodį, kita moka 15 Lt už 1800 spaudos ženklų-priklauso nuo kalbos.
Beje, ar sunku mokytis (galvoju stoto i VU).Ir kur baigus galima dirbti? Leidyklos, biurai, turizmo kompanijos ar tik namie vertejaut? įvairiai
Beje, studiju programoj pamaciau, kad mokomasi dar vienos uzsienio. Ar tai bus ta, kuria mokiausi mokykloje, ar galima pasirinkti ir kokia nors kita? Nes mokykloj mokiausi rusu, o noreciau ismokt dar kokia idomesne. Pavyzdziui ispanu, italu, kroatu ar dar ka.
aš mokiausi vokiečių-likau labai patenkinta didis.gif
Va, taigi tikuosi suteiksit siek tiek info.

Trumpai pasakiau apie savo patirtį, kitos gal turite kitokios.

Truputį ne taip įdėjau, skaityk tame pačiame tekste, kuriame rašei lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klein: 08 gegužės 2007 - 15:56
^^^ Labai dėkui už info. mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos mamytes ir nemamytes,

as pati irgi dar nemamyte. o mano tai istorija tokia. baigiau anglu filologija KU, tada stojau i vertimo specialiasias profesines studijas VU (visoms baigusioms filologija siulau ten stot, nes studijos super) thumbup.gif tada po metu vel grizau i Klp ir isidarbinau tokiam kalbu centre verteja, bet ten aisku buvo saraskinu kontora tai ilgai ten neuzsibuvau:) po to turejauv erslo liudijima ir verciau namie smile.gif bet as netoks zmogus kuris sededamas namie gerai jaustusi. todel isidarbinau destytoja kolegijoj, paskui pradejau destyt Univere, tada dar ir imonej kursus pradejau vest, ir isverst gaunu nemazai, ir dabar gyvenu thumbup.gif o ir vasara turiu apmokamu atostogu 2,5 menesio smile.gif geriau net nereikia. man atrodo akd tai visai gera specialybe, bet tik jei tau visa tai patinka, man darbas yra malonumas, daug berndravimo, jokios nuobodybes. mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos anglistės 4u.gif

Ir aš jungiuos prie jūsų ax.gif Baigiau kolegijoj anglų k. vertimą, darbo pagal specialybę gauti nepavyko. Koks gi gali būti darbas be patirties doh.gif Tada baigiau VDU anglų k. filologiją, nes buvo tokia galimybė per 3 metus pabaigt ir gauti bakalaurą. Baigiau biggrin.gif Ar dirbu pagal specialybę? Ne schmoll.gif Kaip pradėjau studijų metais administratore dirbt, taip ir tęsiu karjerą blush2.gif Aišku, anglų kalba yra reikalinga mano darbe, bet jei vėl grįžčiau į tuos laikus, kai sprendžiau kur man studijuot, tai tikrai į anglų kalbą nebestočiau ax.gif
Atsakyti
Labutis, anglistės smile.gif

gal jūs man padėsit.... Labai noriu studijuoti anglų kalbą neakivaizdžiai, bet va niekur nerandu, yra tiesa Klaipėdoj, bet per toli. Didžiuosiuose universitetuose nėra, o Rokiškyje šiais metais jau nebepriima schmoll.gif . Gal kas studijuoja kur? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kristina3 @ 2007 07 05, 14:24)
Labutis, anglistės smile.gif

gal jūs man padėsit.... Labai noriu studijuoti anglų kalbą neakivaizdžiai, bet va niekur nerandu, yra tiesa Klaipėdoj, bet per toli. Didžiuosiuose universitetuose nėra, o Rokiškyje šiais metais jau nebepriima schmoll.gif . Gal kas studijuoja kur? 4u.gif

Aš baigiau VDU anglų filologiją neakivaizdžiai, bet norint ten studijuot, pirma reikia baigt kolegiją, o tada jau kaip ir tęstinumas universitete mirksiukas.gif

Daugiau nelabai ką žinau g.gif
Atsakyti
Koks ten kalbos mokymasis neakivaizdžiai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2007 07 10, 21:09)
Koks ten kalbos mokymasis neakivaizdžiai? g.gif

Bent jau ten, kur aš mokiausi, tai toks ir mokymasis doh.gif Angliškai pakalbėt taip ir neteko per 3 metus doh.gif Mokėmės dėl diplomo, bet jei būčiau žinojus, kaip ten "moko" tai net nebūčiau bridus į tokią balą. Kalbą gerai iš mokau kolegijoj ax.gif
Atsakyti