Įkraunama...
Įkraunama...

Baigę anglų filologiją

Tos, kurios baigė anglų filologiją, kuo užsiimate? ax.gif
Atsakyti
Dirbame anglu k mokytojomis, destytojomis, kai kas patraukia i firmas ir tampa sekretoremis, arba firmos darbuotojomis kurios bendrauja su klientais (ypac kai reikia uzsienio kalbos)....
Atsakyti
baigiau anglu filologija, bet magistro nepratesiau is tos srities, o biski studijavau buhalterija, ir dirbu dabar buhaltere...aisku dar iki dabo padirbejau u.k. tuom mano anglu zinios ir baigesi ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Dar nebaigus, bet šiuo metu verčiu iš anglų kalbos į lietuvių, idealus darbas man smile.gif prireikia ir kūrybiškumą panaudot, be to, galiu namuose dirbt, tad studijoms netrukdo.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Gal yra mokančių anlgų kalbos, Kaune? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Piranija @ 2010 05 31, 08:34)
Sveikos 4u.gif
Gal yra mokančių anlgų kalbos, Kaune? ax.gif

As mokau anglu k. Jei ka, rasyk i AZ wink.gif
Atsakyti
sveikos, norejau paklausti truputi ne i tema. Ar norint studijuoti anglu filologija reikia tureti pasiemus antra uzsienio kalba, pvz vokieciu, a lygiu ar uztenka b lygio? Is anksto dekoju uz atsakyma smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akvile bbb: 01 birželio 2010 - 19:12
QUOTE(akvile bbb @ 2010 06 01, 20:11)
sveikos, norejau paklausti truputi ne i tema. Ar norint studijuoti anglu filologija  reikia tureti pasiemus antra uzsienio kalba, pvz vokieciu, a lygiu ar uztenka b lygio? Is anksto dekoju uz atsakyma smile.gif

Užtenka B lygiu. Aš kai stojau į anglų filologiją, tai nereikėjo laikyti nei valstybinio, nei mokyklinio antros užsienio kalbos egzamino smile.gif
Atsakyti
As studijavau anglu filologija VDU. Antrame kurse pasiemiau verslo administravima kaip gretutines studijas. Taigi, baigiau su diplomu ir verslo administravimo sertifikatu. Paskui ishvykau i UK studijuoti magistra tarptautinio turizmo vadyba. Taip ir pasprukau nuo mokytojavimu ir vertejos darbu mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos, man labai skubiai reiketu anglu kalbos knygos, gal kas tures, as nupikrkiau. Esu VPU pirmakurse, reikalinga knyga "BRITAIN for English learners" J. O'Driscoll autoriaus.
Jei kas baige VPU anglu filologija ir turi sia knyga atsiliepkite
Atsakyti
Sveikos,

parduodu "BRITAIN for English learners" J. O'Driscoll knygą su pratybom, visiškai naujos, deja, neteko panaudot schmoll.gif Kompletuką atiduočiau už 50 Lt. 4u.gif
Į AŽ.
Atsakyti
....o esat kuri nors vertusi filmus? taip noretusi versti filmus..bet niekaip nerandu priejimo g.gif
Atsakyti