Įkraunama...
Įkraunama...

Trend produkcija

Įsigijau šluostę stiklams valyti ir tokia tipo universalią. Stiklų tai SUPER, o ta universali, tai dar neturiu nuomonės apie ją. Šepetys plaukams surinkti mėlynas, kur rankena sukiojama tai irgi SUPER.
Atsakyti
Tiuriu ir šluotą ir visas servetėles viskas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif , net mano MB, didžiausias skeptikas, pasiėmė mašininę į "fūrą" ir patenkintas. O spintelių darbastalių niekas taip nenuvalo kaip universali, nelieka jokių ten brūkšnių, pavalau ir dažytas sienas ir kriaukles šveičiu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vvile: 06 gruodžio 2008 - 18:10
Turiu daug daiktelių šios firmos- visas šluostes, plovimo skysčius, šluotą, plovimo šluotą, keptuvę.Skudurėliai tikrai geri- kaina irgi doh.gif šluotą- reikalinga buvo dėl katino, šiuo metu tik stovi, nes parketą valyti nepatogu schmoll.gif plaunama šluota turi minusą, kad rankomis reikia nuplauti ir išgręžti doh.gif Keptuvė- nevykęs dirbinys, greitai susibraižo, nors teigia, kad silpnų ibrėžimų nebijo verysad.gif
Atsakyti
Naudojau sluostes langams ir automobiliui, dar makiazui valyti thumbup.gif Turejau ir labai gera plausine kuno prausimuisi...Viska buvau kartu isigyjusi, tai dabar nesu tikra, ar TREND firmos ta plausine blush2.gif Noreciau vel tokios, nes thumbup.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasma: 23 rugsėjo 2009 - 06:56
QUOTE(Raile @ 2009 02 01, 09:54)

Manau kad yra, nes turiu Trend plaušinę mirksiukas.gif , o dėl įsigijimo nieko negali patarti, sorry blush2.gif
Atsakyti
Trend produkcija gerokai pabrango verysad.gif
Atsakyti
man ypač patiko Trend servetėlė veidui, t.y. makiažui valyti. teko išbandyti - nuosabus dalykas thumbup.gif norėčiau ir sau nusipirkti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rimkka @ 2009 05 14, 20:55)
man ypač patiko Trend servetėlė veidui, t.y. makiažui valyti. teko išbandyti - nuosabus dalykas  thumbup.gif norėčiau ir sau nusipirkti  ax.gif

yra norwex tokia pati, bet man daug maloniau valytis veida su kokiu nors pieneliu, nes tuo paciu ir veidas pasitepa. O su dregna servietele sauseja oda.
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2009 05 14, 19:58)
yra norwex tokia pati, bet man daug maloniau valytis veida su kokiu nors pieneliu, nes tuo paciu ir veidas pasitepa. O su dregna servietele sauseja oda.

aš trend naudoju ir esu labai patenkinta..... veidą poto tepuosi kremu.
Atsakyti
Ir vėl eilinį kartą įsipjoviau su TREND firmos daržovių pjaustykle, na jau aštrumas doh.gif ir blogiausia, kad beplaunant unsure.gif
Žinokit, lb geras daiktas, nereikia atskirai jokio indo, galima tiesiai į puodą tarkuoti.
Gal kuri žinot, kiek dabar kainuoja TREND ACTIVE šluostė automobiliui?
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 06 06, 17:29)
Gal kuri žinot, kiek dabar kainuoja TREND ACTIVE šluostė automobiliui?

Dabar ji kainuoja 29lt smile.gif
Atsakyti
turiu siaip universalia, langams ir automobiliui, dar nei viena nenusivyliau thumbup.gif
Atsakyti