Įkraunama...
Įkraunama...

Trend produkcija

Aš už langų pašluostę mokėjau 27 lt g.gif
Atsakyti
QUOTE(uzniukas @ 2008 05 07, 17:53)
Aš už langų pašluostę mokėjau 27 lt g.gif

čia matyt kaip kuri konsultantė parduoda, šiaip jos kaina klientui yra 28 lt (langams), kaininikuose taip rašoma
Papildyta:
QUOTE(ingeborge @ 2008 05 06, 22:27)
O kokios siu serveteliu kainos, palyginus su pvz. Norvex ax.gif

pati nebandžiau norwex, bet draugė sakė, kad nieko gero. trend tai aš labai patenkinta
Atsakyti
QUOTE
pati nebandžiau norwex, bet draugė sakė, kad nieko gero. trend tai aš labai patenkinta

O as kaip tik Norwex'o sluostes naudoju, turiu sachmatine sluoste, indams sieteli plauti tai man thumbup.gif O kempine sveitimui nepatiko schmoll.gif

P.S. kieno cia gamybos "Trend" g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(vixiuke @ 2008 05 07, 19:16)
čia matyt kaip kuri konsultantė parduoda, šiaip jos kaina klientui yra 28 lt (langams),


mūsų mieste yra Trend parduotuvėlė smile.gif o tos šluostės langams yra kelių rūšių - skirtingo storio, matyt ir kaina skiriasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2008 05 08, 07:49)
mūsų mieste yra Trend parduotuvėlė smile.gif o tos šluostės langams yra kelių rūšių - skirtingo storio, matyt ir kaina skiriasi smile.gif

aš tai iš platintojos perku ir ji man davusi toks nei katalogas nei brošiūra su visais gaminiais ir kainomis, tai langų pašluostė 28lt, universali valymo pašluostė 25lt, pašluostė akiniams 10lt ir t.t.

QUOTE(ingeborge @ 2008 05 08, 07:43)
pati nebandžiau norwex, bet draugė sakė, kad nieko gero. trend tai aš labai patenkinta

O as kaip tik Norwex'o sluostes naudoju, turiu sachmatine sluoste, indams sieteli plauti tai man thumbup.gif O kempine sveitimui nepatiko schmoll.gif

QUOTE
kieno cia gamybos "Trend"  g.gif  g.gif  g.gif

TREND - tai austrų firma.
Atsakyti
Moters pasaulis parodoje Kaune nusipirkau Trend Active šepečius pūkų plaukų surinkimui "Boružė" (28Lt) ir kitą didesnį kilimėliams ir mašinos sėdynių valymui (42Lt) ir nesusitvarkau su jais - nenurenka man pūkų nuo audinio, sakau, gal ką ne taip darau?
Nervai nelaikė su jais žaisti, tad teko gryžti prie maximinių pigienų unsure.gif .
Radau Trend postą, tai gal konsultantai ką gero patars mums paprastiems žmogeliams mirksiukas.gif , daiktas yra, o naudos jokios g.gif
Atsakyti
O as pas vyro seseri isbandziau TREND sluoste automobiliui, tikrai thumbup.gif
Kazkaip maniau kad tai Zepter sluoste, bet specialiai pasiziurejau ar Zepter ar kokios kitos firmos ax.gif nes Zepter sluostes atvirai sakant siaip sau schmoll.gif gal kazkaip ne taip nauduoju turiu ir universaliaja pirstine ir stiklui sluoste tai pukelius palieka, ypac univer.pirstine verysad.gif Padariau isvada kad jei gamini gerus indus tai dar nereiskia kad ir sluoste bus geros mirksiukas.gif
Atsakyti
Maniau, kad aš viena nusivyliau Zepter pirštine langams. O taip gražiai man apie ją pasakojo. smile.gif Bet panašu, kad Trend šluostė stiklui tikrai geresnė. Na bent jau man.
Atsakyti
QUOTE(ingeborge @ 2008 07 08, 12:48)
O as pas vyro seseri isbandziau TREND sluoste automobiliui, tikrai  thumbup.gif

turiu Trend universalią šluostę, tai s.., kaip sako reklama, kas tinka viskam, netinka niekam, o kur valyti stiklui, akiniams, tai tikrai geros thumbup.gif .
Va, aš irgi vis dar noriu įsigyti automobiliui šluostę, ji daug didesnė, tik niekaip neprisiruošiu iki Trend atstovybės nuvažiuoti unsure.gif . Dabar po Jūsų posto, tikiuosi, prisiruošiu, nes reikalingas daiktas.
Atsakyti
mama nusipirko sau langu valymo servetele ir pavadino ja auksiniu skudureliu smile.gif tad nusprendziau nusipirkti ir as , esu be galo patenkinta, tikrai vertas tokios kainos smile.gif taip pat turiu makiazo valymo servetele ji ir super thumbup.gif
Atsakyti
Esu išmėginusi visas Trend šluostes, jos man super pagalbininkės, rekomenduoju ir savo draugėms, daugelis naudoja ir yra patenkintos, tik kaina biški "kandžiojasi", bet kai išbando, nieko nebesako biggrin.gif
Atsakyti
Turiu universalia ir stiklams valyti thumbup.gif patenkinta thumbup.gif
Atsakyti