Įkraunama...
Įkraunama...

Išprotėjusių dėl karoliukų klubas

QUOTE(Caculė @ 2007 07 29, 12:54)
Po to pasakojo pažįstama paštininkė, kad prigavo vieną darbuotoją, kuri "sprendė" nešti ar nenešti, ar pačiai prireiks doh.gif


va cia tai pastininke blink.gif negi ji nejaute jokio sazines grauzimo? schmoll.gif
Atsakyti
Tikriausiai, kad ne. doh.gif
Tai gavo pendelį ir išlėkė iš darbo... smile.gif Po to karto ir tokios istorijos nusprendžiau, kad geriau papildomus 2lt sumokėsiu ir bent kažkokią 'garantiją' turėsiu. mirksiukas.gif Ypatingai, jei užsakymas iš rankdarbiai.com ir ne už porą litų, o už kelias dešimtis. mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal kas šiom dienom žadat eit į Ciklantą Kaune, žvilgtelkit ar yra raudonų mažų svarovskiukų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2007 07 29, 20:29)
Gal kas šiom dienom žadat eit į Ciklantą Kaune, žvilgtelkit ar yra raudonų mažų svarovskiukų ax.gif

Yra 5mm tokių tamsiai raudonų, man reikėjo 4mm tai tokių nebuvo. ax.gif O Ciklantoj buvau ketvirtadieni.
Atsakyti
Mergaites, tokiu staklyciu galima nusipirkti prie zaisliuku mergaitems. Ten buna toks rinkinukas plasmasines staklytes su karoliukais, kainuoja apie 18 lt. Aisku medines fainiau, bet 40 ir 18 lt, manau skirtumas nemazas. Pati turiu tokias plasmasines staklytes jau apie 5 metus nei suluzo nei ka.Pirkau maxsimoje. tongue.gif


QUOTE(larina @ 2007 07 23, 12:32)
O kur tu staklyciu galima nusipirkti. As zinau kaip jos atrodo, bet gamybos principo su jomis dar neikertu.

Atsakyti
jura jurate, ačiū už tokią vertingą informciją bigsmile.gif 4u.gif Ji bus patikrinta artimiausiomis dienomis lotuliukas.gif Įsivaizduoju: įbėga būrys moterų ir išgraibsto tas staklytes lotuliukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Caculė @ 2007 07 29, 20:40)
jura jurate, ačiū už tokią vertingą informciją bigsmile.gif  4u.gif Ji bus patikrinta artimiausiomis dienomis lotuliukas.gif Įsivaizduoju: įbėga būrys moterų ir išgraibsto tas staklytes lotuliukas.gif  biggrin.gif

lotuliukas.gif palikit gi žaislų ir vaikams doh.gif
Atsakyti
QUOTE(WrLa @ 2007 07 27, 22:51)
zydraake labaij grazus auskaraij  thumbup.gif  o jeij nepaslaptis is kur gavaij tu paiilgu karoliu?  g.gif
mano darbeliai


Pirkau akmenėliu parduotuvėj, kuri yra Vilniuje, J.Jasinskio g. netoli buvusio klubo "Angaras". Deja konkretaus adreso nežinau:( Tiesa dar panašius mačiau Vilniuje prie Banginio, yra parduotuvė "Kika", tai reikia užeiti pro tas duris ir kairėje pusėje yra kažkokia karoliukų parduotuvė "Silver ..." 4u.gif

QUOTE(saldybe @ 2007 07 27, 22:52)
Žydraake, man nuotraukos kokybe pakankamai gera, kad matytusi kokie nuostabius auskariukus pagaminai  wub.gif


Net neįsivaizduojat, kaip smagu skaityti tokius atsiliepimus apie savo pirmąjį darbelį blush2.gif

QUOTE(linuoskytej @ 2007 07 28, 18:23)
super  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


Dėkui 4u.gif

QUOTE(saldybe @ 2007 07 28, 19:17)
štai ir aš noriu kaiką parodyt  ax.gif


Ir tas kai kai gražu bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žydraakė: 29 liepos 2007 - 20:11
undefined ajsku smile.gif o kiek mokejaij jeij nepaslaptis?
Atsakyti
QUOTE(jura_jurate @ 2007 07 29, 21:36)
Mergaites, tokiu staklyciu galima nusipirkti prie zaisliuku mergaitems. Ten buna toks rinkinukas plasmasines staklytes su karoliukais, kainuoja apie 18 lt. Aisku medines fainiau, bet  40 ir 18 lt, manau skirtumas nemazas. Pati turiu tokias plasmasines staklytes jau apie 5 metus nei suluzo nei ka.Pirkau maxsimoje. tongue.gif

na, as turejau irgi tas plasmasines pasibandymui nusipirkus, bet ten stambesniem karoliukam dazniausiai skirta - juk vaikai su smulkiais nedaro apyrankiu...o tos medines kainuoja 35Lt, bet tikrai yra daug kokybiskesnes...bent jau man smagiau su jomis dirbti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo justess22: 29 liepos 2007 - 22:47
QUOTE(justess22 @ 2007 07 30, 00:45)
na, as turejau irgi tas plasmasines pasibandymui nusipirkus, bet ten stambesniem karoliukam dazniausiai skirta - juk vaikai su smulkiais nedaro apyrankiu...o tos medines kainuoja 35Lt, bet tikrai yra daug kokybiskesnes...bent jau man smagiau su jomis dirbti ax.gif


Na nesiginciju, gal su medinem maloniau dirbti, bet del karoliuku dydzio nesutinku 4u.gif , galima verti pacius maziausius karoliukus. Va paziurekit suverta cia is paprastu mazyciu karoliuku.
http://public.fotki....i/apyranke.html

bigsmile.gif Manau, kad moterytes isirinks kas joms tinka smile.gif Beja, gal ir staklyciu tu plasmasiniu ivairiu buna g.gif Vat sito tai nzn
Atsakyti
O sakykit, kaip reikia uzsisakyti is
http://www.karoliukai.lt/
Atsakyti