Įkraunama...
Įkraunama...

Išprotėjusių dėl karoliukų klubas

QUOTE(Caculė @ 2007 07 28, 17:38)
Ai, geriau net neisiu ten..., nes baisiai susinervyju pažiūrėjus į kaineles...plėšikai... gun_rifle.gif
Beje, o su Gerom Akim, tai neaiškumai...Turi būtinai pirkti visą juostą karoliukų, nes po vienetą nepardavinėja, bo šeimininkė neleidžia, tai kiek beeinu, tai tiek ir siutina jų tenykštė tokia "tvarka".
Suprasčiau, jei kažką daryčiau urmu ir man reiktų tos juostos už 32lt, bet kai man reikia tik poros vnt. karoliukų, tai... doh.gif

o kokiu karoliuku tokia kaina juostos? g.gif beje, juk gali susirast mergytes ir su jom per puse pirkt juosteles 4u.gif
Atsakyti
štai ir aš noriu kaiką parodyt ax.gif

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
Va, o cia mano darbeliai http://public.fotki.com/linuoskytej/
Atsakyti
Linuoskytej, labai gražūs papuošaliukai thumbup.gif
Atsakyti
Bonbonke, ten buvo, berods, millefiori karolių juosta.O gal 23lt ji kainavo(aš dažnai apkeičiu skaičius lotuliukas.gif ).Tačiau koks skirtumas, man vistiek jų reikia vos kelių biggrin.gif
Šiaip, ačiū už tokią super mintį.Reiks prikalbint merginas, kad eitų kartu išsirinkt. smile.gif

Saldybe, labai gražūs auskariukai. wink.gif

Linuoskytej, žiūriu nemažai darbelių jau prisidarius ir labai gražių. thumbup.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Caculė: 28 liepos 2007 - 18:43
Nusipirk 0,32 storio bus pats tas

Tai o 0,18 storio netinka, per plonas? Nes aš tik tokį gavau, ir jau susivėriau. Na kažkaip nelabai man gavosi, gal todėl, kad ne visur rišau mazgelius. Kai galėsiu, parodysiu mirksiukas.gif Telefono papuošalas čia, jei ką blush2.gif
Atsakyti
Cacule aciu 4u.gif

tai negi neiks nezino kur vilniuj yra pasidabruotu arba sidabriniu uzsegimu auskarams g.gif
Atsakyti
QUOTE(LadyStar @ 2007 07 28, 17:41)
Dar brangiau nei silveryje? mega_shok.gif

Yep dar brangiau blink.gif
Atsakyti
unsure.gif siunčiaus iš rankdarbių neregistruotu ,jau kogero dingo mano siuntinukas doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kitty*** @ 2007 07 28, 17:16)
Mergaitės Kaune Maronio g,22 atsidarė JŪRATĖS AKMENĖLIAI kiek ten visko yra doh.gif nu bet kainos tai kosminės blink.gif  doh.gif


na reikės nueiti ir man ten pažiūrėti ką jie ten siūlo
QUOTE(LadyStar @ 2007 07 28, 17:41)
Dar brangiau nei silveryje? mega_shok.gif

buvau užėjus į silver city tai doh.gif pakraupau kokios ten kainos...kosmosas o ne kainos... verysad.gif
Atsakyti
mano darbeliai http://public.fotki.com/warlos
Atsakyti
Aš Silver Cityje perku tik laaaabai patikusius akmenukus, o toliau, tai eina jie kai kur tolėliau...
Man dabar taip knieti nueiti į tuos rūratės akmenėlius lotuliukas.gif bigsmile.gif

Miegutis, nueik į paštą ir pasiklausk...O tai galima siųstis neregistruotu? g.gif
Su paštu geriau nerizikuoti...Man kartą gražią atvirutę nudžiovė, nes iš užsienio atvirlaiškiu siuntė...Po to pasakojo pažįstama paštininkė, kad prigavo vieną darbuotoją, kuri "sprendė" nešti ar nenešti, ar pačiai prireiks doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Caculė: 29 liepos 2007 - 12:05