Įkraunama...
Įkraunama...

Išprotėjusių dėl karoliukų klubas

Gavosi ir man clap.gif clap.gif clap.gif clap.gif bet pasedet teko geras 3-4 val. lotuliukas.gif dariau-ardziau ir vel dariau lotuliukas.gif pagal viena schema nesigavo nors tu ka, o atrode tokia paprastute ir aiski unsure.gif bet ten man kazkaip karoliuku skaicius neatitiko pacioj pabaigoj unsure.gif paskui pagal kita schema dariau ir gavosi iskart clap.gif clap.gif
Atsakyti
kazko tustuma cia....niekas neatsiliepia, padeti nenori mirksiukas.gif tai kur tos "isproteje del karoliuku"? drinks_cheers.gif

Elika, labai thumbup.gif puslapiuka idejai su tom video pamokomis.ACIU! 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 08 rugpjūčio 2008 - 23:01
Aš kažkurioje temoje tą nuorodėlę radau apie karoliukus, tik jau nepamenu, kurioje unsure.gif ir ten nuorodėlė kiek kitokia, nes aš jau įkėliau ją būtent apie burbuliuką ax.gif

Ir to batuko schemutę atsispausdinau, bandysiu šiandien sumeistraut, jei pavyks ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elika: 09 rugpjūčio 2008 - 08:53
ir labai aciu kad ikelei, as ten dar pasilandziojau ir nusiveriau apyranke, bei zieda 4u.gif batuka , jei pavyks turesi irgi mane apsviesti kas ir kaip mirksiukas.gif sekmes
Atsakyti
Gal kuri mergaite vazineja nuo Kauno iki Vilniaus? Na nedaznai, arba siaip tik viena karta planuoja vaziuoti? 4u.gif Taip prisireike vieno daikto, o lietuvoje niekur daugiau nerandu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dovyda @ 2008 08 09, 11:10)
ir labai aciu kad ikelei, as ten dar pasilandziojau ir nusiveriau apyranke, bei zieda 4u.gif batuka , jei pavyks turesi irgi mane apsviesti kas ir kaip mirksiukas.gif sekmes



Smagu, kad padejo ax.gif

o batuko niekaip neisejo suvert schmoll.gif niekaip neisgavau batuko formos doh.gif
Atsakyti
thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, norėjau jūsų paklaust ar jum veikia auksarankes?
Atsakyti
veikia, tik tenka palaukt kol pasikrauna, kazkaip iskirtinis puslapis g.gif
Atsakyti
gal kas galetu pasakyt kur kaune galima rasti tu visokiu vieluciu ir visu irankiu kokiu tik gali prireikti, ir dar adatos verti karoliukams..?
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti