Įkraunama...
Įkraunama...

Išprotėjusių dėl karoliukų klubas

user posted image

cia mano darbelis smile.gif del kurio tiek neajskumu turejau bigsmile.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Na pagaliau ir aš gavau savo karoliukus - buvo dingusi siunta doh.gif tai va šį rytą pabandžiau kai ką suverti ir užkabino mane šitas dalykas blush2.gif rodausi jums savo darbelį, tai yra pirmas blynas, todėl yra daugybė klaidų, bet vistiek džiaugiuosi, kad vis šis tas išėjo http://public.fotki....i/pict0001.html mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo leonel: 28 liepos 2007 - 10:38
Labai labai gražu ir kruopštu. thumbup.gif Nei aš matau tų klaidų, nei ką... mirksiukas.gif Šaunuolė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Caculė @ 2007 07 28, 12:36)
Labai labai gražu ir kruopštu. thumbup.gif Nei aš matau tų klaidų, nei ką... mirksiukas.gif Šaunuolė 4u.gif


Cacule, labai ačiū 4u.gif padrąsinai wub.gif net neįsivaizdavau, kad taip įtrauks jau nuo pirmo darbelio - noriu dar ir dar daryti blush2.gif
Atsakyti
sveiki, gal zinote kur butu galima nusipirkti pasidabruotu, sidabriniu kabliuku auskarams, ieskau paprastu ir anglisk o tipo. Miestai - Panevezys, Vilnius, Ukmerge 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saldybe @ 2007 07 28, 13:30)
sveiki, gal zinote kur butu galima nusipirkti pasidabruotu, sidabriniu kabliuku auskarams, ieskau paprastu ir anglisk o tipo. Miestai - Panevezys, Vilnius, Ukmerge  4u.gif




siaip as juos perku city bume smile.gif uz viena 20cnt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(WrLa @ 2007 07 28, 15:37)
siaip as juos perku city bume smile.gif uz viena 20cnt smile.gif

Nu įdomu laugh.gif Už viena sidabrinį ar pasidarbuotą?
Nes man tai city bum'e paprastus už 60 ct už porą siūlė biggrin.gif Neįsivaizduoju iš kur tokia kaina.
Atsakyti
as tokiu, kur uz pora 60 ct turiu daug, bet kad man pasidabruotu arba sidabriniu reikia doh.gif
Atsakyti
Mergaitės Kaune Maronio g,22 atsidarė JŪRATĖS AKMENĖLIAI kiek ten visko yra doh.gif nu bet kainos tai kosminės blink.gif doh.gif
Atsakyti
Ai, geriau net neisiu ten..., nes baisiai susinervyju pažiūrėjus į kaineles...plėšikai... gun_rifle.gif
Beje, o su Gerom Akim, tai neaiškumai...Turi būtinai pirkti visą juostą karoliukų, nes po vienetą nepardavinėja, bo šeimininkė neleidžia, tai kiek beeinu, tai tiek ir siutina jų tenykštė tokia "tvarka".
Suprasčiau, jei kažką daryčiau urmu ir man reiktų tos juostos už 32lt, bet kai man reikia tik poros vnt. karoliukų, tai... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kitty*** @ 2007 07 28, 17:16)
Mergaitės Kaune Maronio g,22 atsidarė JŪRATĖS AKMENĖLIAI kiek ten visko yra doh.gif nu bet kainos tai kosminės blink.gif  doh.gif

Dar brangiau nei silveryje? mega_shok.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydraakė @ 2007 07 27, 19:59)
Ilgokai jau seku jūsų temelę blush2.gif Įkvėpta draugės sumeistravau ir aš savo pirmąjį darbelį ax.gif Dovana sesei, tik nuotraukos kokybė nelabai gera blush2.gif
user posted image


super thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti