Įkraunama...
Įkraunama...

Išprotėjusių dėl karoliukų klubas

QUOTE(vikuti @ 2008 07 21, 18:51)
Na aš tai labiausiai mėgstu užsisakinėti smile.gif

Vakar bandžiau bandžiau... Ir... Pagaliau pavyko suverti burbuliuką!  ax.gif
Prie šio (jis buvo pirmasis) "knisausi" apie 3h:
user posted image

O štai šis buvo antrasis ir jam užteko valandėlės  4u.gif  Pažanga  biggrin.gif
user posted image


Na super burbuliukai, tikrai labai nuostabus.Man nezinau ar kada iseis juos padaryti.Dariau dariau ir ne po valanda prasedejau bet niekaip smile.gif Matyt tos sistemos niekaip neikertu ar kazka ne taip padarau.
As tai niekad neuzsisakinejau dar prekiu ir nemoku, tai gal kada jei darysit uzsakyma tai ir as galeciau prisijungti, jei Jus is Kauno? smile.gif
Atsakyti
Labai ačiū 4u.gif
Esu bandžiusi ir anksčiau daryti, bet niekaip nesigaudavo... O vakar matyt sėkminga diena buvo biggrin.gif Reikia dabar eiti dar paverti burbuliukų, o tai paskui vėl pamiršiu, kaip juos daryti ax.gif

Na, kad aš ne iš Kauno, o iš Tauragės... unsure.gif
Atsakyti
mmm grazu grazu grazu!!! thumbup.gif
Atsakyti
Aš irgi vargstu prie tų burbuliukų doh.gif kankynė doh.gif bet reiks kada susiimt ir dar pabandyt, turi išeit biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2008 07 21, 22:05)
Aš irgi vargstu prie tų burbuliukų doh.gif  kankynė doh.gif  bet reiks kada susiimt ir dar pabandyt, turi išeit biggrin.gif  biggrin.gif


Na ir uzvedem burbuliuku tema smile.gif , kad tkrai jie toki sunkus, bet tikiuosi kada nors iseis pabandyti. Kam iseina labai gerai, galetu dar kokiomis shemomis pasidalinti, gal lengvesniu yra? smile.gif O beto kaip galima susikurti savo darbeliu puslapi?
Atsakyti
QUOTE(raskila @ 2008 07 21, 23:24)
Na ir uzvedem burbuliuku tema smile.gif , kad tkrai jie toki sunkus, bet tikiuosi kada nors iseis pabandyti. Kam iseina labai gerai, galetu dar kokiomis shemomis pasidalinti, gal lengvesniu yra? smile.gif O beto kaip galima susikurti savo darbeliu puslapi?

na puslapiui, kiek žinau reikalinga arba programa arba reikia puslapio tam tikro, kuriame galima talpinti darbelius smile.gif
Atsakyti
cia gana aiskiai parodyta kaip daryti ta burbuliuka.
http://www.youtube.c...feature=related
http://www.youtube.c...feature=related
Atsakyti
user posted image

as veriu pagal tokia schemute,tik sukeisti reikia vietomis paprasta karoliuka ir swarovskiuka
Atsakyti
Aš išbandžiau daug schemų, bet man suprantamiausia ir aiškiausia buvo ta, pagal kurią ir suvėriau tuos burbuliukus... Ją turiu įdėjusi 48 puslapyje mirksiukas.gif


Va, mergaitės, radau keletą tikrai lengvučių schemučių smile.gif Susipažinimui su burbuliukais biggrin.gif

user posted image

Tie viršutiniai tikrai nesunkiai suveriami smile.gif Jau kai tuos perprasit, bus lengviau verti sudėtingesnį mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikuti: 22 liepos 2008 - 11:03
sveikutes 4u.gif ir pas jus klausiu patarimo del batuko. va sito
user posted image

gal kuri bandet nuvert? as matyt kazka ne taip darau, man priekis nesusijungia, o gal ne nuo ten pradedu... g.gif padekit mirksiukas.gif
Atsakyti
cia vienas is lengvesniu burbuliuku, sunkesni niekaip nepavyksta padaryti
user posted image
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif gal ir mane priimsit ax.gif tik va, kad as dabar del laiko stokos tik kaupiu kaupiu karoliukus blush2.gif na, negaliu praeit pro parduotuve, kur yra karoliuku doh.gif kelis darbelius padariau, o dabar vis kaupiuosi kazkam idomesniam, tai kaupiu info burbuliuku darymui ir karoliuku atsargas didinu lotuliukas.gif

radau filmuka, kaip daryti burbuliukus, gal kam pravers ax.gif
http://www.auntiesbe...c7-85399f628461
Atsakyti