Įkraunama...
Įkraunama...

Išprotėjusių dėl karoliukų klubas

Aš dažyčiau perlamutriniu pvz nagų, o poto nupurkščiau akriliniu, tada nenusitrintų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(editamm @ 2008 07 14, 00:14)
na va nulupau kelis karoliukus - po apačia turbūt  lotuliukas.gif tikri perliukai - sakiau jei nieko nepatarsit - nulupsiu ir paliksiu juos nelakuotus, nes irgi labai gražu - tokie pieno spalvos apvalūs kauliukai - niekada neįsivaizdavau kad taip atrodo - tik va nieks nesupras, kad čia perlai  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Pagal tavo pasakojimą,tai 90 proc. įtariu,kad jau ten plastmasė beliko,po nulupimo,nes kiek turėjau perlų,su jais dirbu,niekad niekas nenusilupo schmoll.gif Ibero vargu ar pardavinėja tikrus perlus g.gif
Atsakyti
QUOTE(VaNilline @ 2008 07 11, 11:45)
gal matete kur pirkti tokiu karoliuku?
user posted image



Labai labai grazu.Bet as kiek bandziau man niekaip neiseina padaryti tokio kamuoliuko.Kaip ji padaryti? Gal kas patarti gali ar pamokyti?
Atsakyti
Tikrai labai gražūs burbuliukai bigsmile.gif

Na aš turiu vienokią schemutę, gal pavyks kas smile.gif

user posted image

Toliau žiūrėti čia (Prie puslapio galo smile.gif )
Atsakyti
QUOTE(vikuti @ 2008 07 18, 21:38)
Tikrai labai gražūs burbuliukai  bigsmile.gif

Na aš turiu vienokią schemutę, gal pavyks kas smile.gif

user posted image

Toliau žiūrėti čia (Prie puslapio galo smile.gif )


Labai dekui uz shema.Bet ten labai daug tu punktu kol pagamini ta kamuoliuka.Ties 12 pradejau painiotis ir toliau neisejo.Tai pagaminau kitokius auskariukus smile.gif ( Kita diena idesiu nuotraukyte) Bet esu maciusi toki kamuoliuka is 12 didesniu karoliuku.Jis gaunasi mazesnis.Tai mazesni kamuoliuka gal galima pagal tokia pacia shema daryti?
Atsakyti
galima. tada pirmoje nuotraukoje verk ne 5 o 4 mazus biseriukus mirksiukas.gif o toliau viskas pagal schema tik lapeliai bus 4 o ne 5 na vienu maziau (anksciau uzbaigineti pradek)
Atsakyti
čia burbuliukų keli variantai
vienas
antras
dar vienas
ir dar
raskila tiesiog pažiūrėk gal kuris nors variantas tau patiks mirksiukas.gif
Atsakyti
as pagal trecia miegucio nuoroda ismokau daryti... dabar jau uzsimerkusi pinu mirksiukas.gif
Atsakyti
Aciukas uz pasiulimus, pabandysiu pirma varijanta gal pavyks tie rutuliukai , oi sunkus jie , bet visvien kaip nors pramoksiu.O stai kas man gavosi vietoj rutuliuko My Webpage
Papildyta:
Neikele mano nuotraukytes dar karta bandauMy Webpage
Atsakyti
Man labai panašiai buvo gavęsi, kai pirmą kartą bandžiau daryti burbuliuką biggrin.gif
Štai JIS biggrin.gif :
user posted image
Atsakyti
QUOTE(vikuti @ 2008 07 20, 19:19)
Man labai panašiai buvo gavęsi, kai pirmą kartą bandžiau daryti burbuliuką  biggrin.gif 
Štai JIS biggrin.gif :
user posted image


Labai grazus, panasus kaip ir man gavosi, bet visvien man tas kamuoliukas neiseina dabar dariau dariau niekaip...sad.gif
O visokiausiu idomiu akmenuku, karoliuku kaip patartumet kur galima pirkti Kaune? (Ciklantoj gal yra?)Ar geriau uzsisakyti?
Atsakyti
Na aš tai labiausiai mėgstu užsisakinėti smile.gif

Vakar bandžiau bandžiau... Ir... Pagaliau pavyko suverti burbuliuką! ax.gif
Prie šio (jis buvo pirmasis) "knisausi" apie 3h:
user posted image

O štai šis buvo antrasis ir jam užteko valandėlės 4u.gif Pažanga biggrin.gif
user posted image
Atsakyti