Įkraunama...
Įkraunama...

Išprotėjusių dėl karoliukų klubas

anafi> kokiame mieste gyveni?
Atsakyti
labas visoms,
man atrodo, kad aš labai stipriai susirgau karoliuku manija.
dabar darau seges iš veltinio ir jas siuvinėju visaip.
bet labai noriu pabandyti susiverti.
tik man kažkaip labai įdomu kaip ten taip pabaigiama stipriai užrišant , kad viskas savo vietoje lieka ir nesislankioja. gal yra kažkur kokioje temoje patarimų kaip užrišti tą mazgelį teisingai.
aš čia naujokė, tai atsiprašau, jei ne ten parašiau tokį klausimą smile.gif
Atsakyti
na bandysiu paaiskinti rolleyes.gif
susiveri ant troselio karoliukus norimus, pvz tokio troselio:
user posted image

1 budas
jei naudot tokius burbuliukus reikia verti ant dvigubo troselio, bet tada iseina labai kietas, tai as imu viena troseli ir tokio pat ilgio zilkos gala. Na tai va kai susiveri ant galiuko uzdeti toki daikta:
user posted image

tada jo viduje surisi mazgeli, dar gali koki karoliuku uzdeti ir su replem suspaudi burbuliuka smile.gif tada lieka toks galiuku uz jo uzkisi uzsegima ir uzlenki.

2 budas
cia reikia verti ant viengubo treselio. pradzioje pasiimi trosleio gala ir ant jo uzmauni toki daikta:
user posted image
ir per ji perkisi kita gala troselio, na kad gautusi maza kilpute troselio, vienas galas troselio ilgas, o kitas tik siek tiek. ir tada metaliuka suspaudi su replem, dar galima po to ji perlekti, kad butu dailesnis, bet buna kietu tai ju neiseina perlekti. toliau kai jau visa verini suveri imi toki metaliuka dar viena ir uzveri. tada pasilieki neilga troselio gala ir vel veri per ta metaliuka ta likusi gala ir perkisi, bet dabar jau reikes ir biski i akmenukus ikisti. Tai sunkoka, bet iseina mirksiukas.gif na ir vel uzspaudi. Siaip galima palikti ir taip, taciau dar galima ant tu spaustuku uzdeti tokius:
user posted image
ir juos uzspausti, tuomet dailiau atrodo toks burbuliukas cool.gif
cia va pamokele tokia, matosi kaip deti tuos burbuliukus ir dar 3 budas su tilteliais, bet jo dar nebandziau

Reikės: užsegimo, dviejų spaustukų, dviejų tiltelių ir dviejų burbuliukų spaustukų paslėpimui. Ir žinoma toselio.
user posted image
Veriam ant troselio spaustuką, tiltelį ir užsegimą, tada troselio galą kišam į anksčiau vertą spaustuką ir užspaudžiam. (Pradedant vėrinį, spaustuką galima uždėti per kitą troselio galą, bet pabaigiant ne, todėl nepamirškit pirmiausia užvertį jį)
user posted image
Spaustuką lenkiam pusiau, nes "blynas" netilps po burbuliuku, be to perlenktas laiko stipriau.
user posted image
Ant viršaus uždedam ir užspaudžiam burbuliuką
user posted image
Ir veriam vėrinį
user posted image
Užbaigiam taip pat, kaip ir pradėjom. Troselį perveriam per keletą karoliukų ir tik tada nukerpam, o ne prie užsegimo.



na va smile.gif turbut siek tiek supratai biggrin.gif
visos detaliu foto (ne pamokeles) paimtos is rankdarbiai.com
Atsakyti
QUOTE(Indrutia @ 2008 03 15, 16:01)
na bandysiu paaiskinti rolleyes.gif 

džiaugiuosi, kad atsiranda žmonių, kurie nepatingi pamokėlę nufotografuoti wub.gif Tikrai vieną kartą paskaičius ir foto pažiūrėjus daugiau klausimų ir nebekyla thumbup.gif Ačiū 4u.gif
Atsakyti
O del pirmojo budo noreciau kiek pataisyti. Nebutina verti ant dvigubo. Paimi gala troselio, uzdedi spaustuka, burbuliuka, spaustuka uzspaudi ir tada dar uzspaudi burbuliuka. Suveri verini ir kitame gale darai ta pati (o ju ant tu burbuliuku ziedeliais labai lengva uzsegima pritaisyti)
Atsakyti
mano pirmasieji pagal schema suverti auskarai

http://s261.photobuc...nt=DSC06617.jpg
Atsakyti
QUOTE(L.o.v.e @ 2008 03 15, 19:18)
O del pirmojo budo noreciau kiek pataisyti. Nebutina verti ant dvigubo. Paimi gala troselio, uzdedi spaustuka, burbuliuka, spaustuka uzspaudi ir tada dar uzspaudi burbuliuka. Suveri verini ir kitame gale darai ta pati (o ju ant tu burbuliuku ziedeliais labai lengva uzsegima pritaisyti)


na taip smile.gif galima ir sitaip daryti mirksiukas.gif

QUOTE(VaNilline @ 2008 03 15, 19:21)
mano pirmasieji pagal schema  suverti auskarai

http://s261.photobuc...nt=DSC06617.jpg


labai grazus burbuliukas thumbup.gif bigsmile.gif tik jau kilpute virsuj doh.gif ajajai blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
labai grazus burbuliukas thumbup.gif bigsmile.gif tik jau kilpute virsuj doh.gif ajajai blush2.gif biggrin.gif
[/quote]
nelabai man sekasi su tom kilputem, pasitaisysiu blush2.gif
Atsakyti
Indrutia,

o kur galima būtų gauti tokių "tiltelių"?

ir dar blush2.gif , spaustukas lenkiamas pusiau su spec. replytėm?
Atsakyti
QUOTE(lukasta @ 2008 03 15, 19:40)
Indrutia,

o kur galima būtų gauti tokių "tiltelių"?

ir dar blush2.gif , spaustukas lenkiamas pusiau su spec. replytėm?

Lukasta tiltelių gali nusipirkti rankdarbiai.com, o replytės tai spec. reikalingos - "krimbsai" . Pažiūrėk čia kaip jos atrodo http://www.firemount...TOOLPLIERSCRIMP mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Indrutia @ 2008 03 15, 16:01)
Reikės: užsegimo, dviejų spaustukų, dviejų tiltelių ir dviejų burbuliukų spaustukų paslėpimui. Ir žinoma toselio.
user posted image
Veriam ant troselio spaustuką, tiltelį ir užsegimą, tada troselio galą kišam į anksčiau vertą spaustuką ir užspaudžiam. (Pradedant vėrinį, spaustuką galima uždėti per kitą troselio galą, bet pabaigiant ne, todėl nepamirškit pirmiausia užvertį jį)
user posted image
Spaustuką lenkiam pusiau, nes "blynas" netilps po burbuliuku, be to perlenktas laiko stipriau.
user posted image
Ant viršaus uždedam ir užspaudžiam burbuliuką
user posted image
Ir veriam vėrinį
user posted image
Užbaigiam taip pat, kaip ir pradėjom. Troselį perveriam per keletą karoliukų ir tik tada nukerpam, o ne prie užsegimo.
na va smile.gif turbut siek tiek supratai biggrin.gif
visos detaliu foto (ne pamokeles) paimtos is rankdarbiai.com

Atsiprasau, bet su kokia teise nukopijavai sias mano nuotraukas su paaiskinimu is kito forumo? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Justina-: 15 kovo 2008 - 20:42
Indrutia, kokia geda mad.gif
Atsakyti