Įkraunama...
Įkraunama...

Išprotėjusių dėl karoliukų klubas

Jums gerai, o pas mus lija, apsiniauke, neiseina grazios nuotraukos...
Atsakyti
as su nuotraukomis neiko nespejau, reikia nakscisu keltis, kol aplakcisu visokias paruotuves karoliuku, kol vaika pamylavaui, su sunimi po pievas pavaiksciojau, ir cia lyti pradejo, o rytas buvo toks fotografinis.... lauksiu rytojaus, gal ka nors idesiu padariusi, nes jau piesinuku prisipiesiau, idomu, kaip seksis deliotis is tikrų karoliuku...
Atsakyti
Gal esate kuri pastebejusi, kur yra pirkti auskaru i bamba ruosiniu?
Atsakyti
QUOTE(linuoskytej @ 2008 01 31, 14:31)
Gal esate kuri pastebejusi, kur yra pirkti auskaru i bamba ruosiniu?

Tai mano galva doh.gif , kažkurioje internetinėje parduotuvėje mačiau, nes dar pagalvojau, kad man nereikia. g.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2008 01 31, 14:01)
Tai mano galva  doh.gif , kažkurioje internetinėje parduotuvėje mačiau, nes dar pagalvojau, kad man nereikia. g.gif
biggrin.gif o gal bent prisimeni ar lietuviskame tinklapyje matei? mirksiukas.gif
Atsakyti
Tikrai nelietuvškam. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2008 01 31, 14:55)
Tikrai nelietuvškam. schmoll.gif
Aiškumėlis. Jeigu kada prisiminsi, parašyk blush2.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Pavaisinsiu jus vaisemis is Maroko

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2008 02 06, 21:46)
Pavaisinsiu jus vaisemis is Maroko


o jau raudonųjų akmenukų grožis wub.gif
Atsakyti
mm kaip faina biggrin.gif ir tiek daug grožybių smile.gif ir tikriausiai ten labai nebrangu...?
Atsakyti
Mergaites gal ir ne tema as su savo klausimais, bet i ka "sodina" medelius is karoliuku. Taip noreciau graziai i koki vazoneli, bet kaip padaryti, kad stovetu kaip ikaltas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(raganiuks26 @ 2008 02 10, 00:40)
Mergaites gal ir ne tema as su savo klausimais, bet i ka "sodina" medelius is karoliuku. Taip noreciau graziai i koki vazoneli, bet  kaip padaryti, kad stovetu kaip ikaltas blush2.gif



palikt šiek tiek vielos kai pabaigi medelį, kad kyšotų iš galo, ir tada vazonėlyje padėk gabaliuka plastilino ir į jį sukaišiok tas vielutes. arba gali įdėti vietoj plastilino akmenį didesnį ir ant jo priklijuot vielutę smile.gif
Atsakyti