Įkraunama...
Įkraunama...

Išprotėjusių dėl karoliukų klubas

QUOTE(Alvyda @ 2008 01 09, 16:52)
Ačiū gudei, mėginu kelt nuotraukytę: karoliukai iš ametisto, katės akies ir swarovskio  smile.gif



Gražus darbelis wub.gif

Patarimas: fotkink dienos šviesoje, nenaudok blico wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Ambrozija @ 2008 01 16, 00:13)
Gražus darbelis  wub.gif

Patarimas: fotkink dienos šviesoje, nenaudok blico wink.gif


Šita irgi fotkinau su blicu, bet reiks pabandyt be jo. Kol kas nežinau, kur jis atsijungia lotuliukas.gif Ačiū už patarimą 4u.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Alvyda @ 2008 01 09, 17:52)
Ačiū gudei, mėginu kelt nuotraukytę: karoliukai iš ametisto, katės akies ir swarovskio  smile.gif

user posted image


Labai grazu wub.gif
Atsakyti
Tai, kad mano postas po verinuko, dar nieko nereiskia.
Bunu cia retai, bet kai esu, tada skaitau viska is eiles, ir dazniausiai LO-FI versija, kad nematyciau nei atavaru, nei kitu nesvarbiu man dalyku....

Ziuriu as ir galvoju, kiek mes savikritiskos esam? Gal is tikruju toks musu supratimas apie grozi ir kuryba? Kartais paziuriu i nuotraukas ir tikrai net nesinori nieko rasyt - nei girt, nei peikt, juo labiau, kad zmogus gal pradedantis. As irgi tik nuo rudens pradejau, nemoku as verti biseriukais nieko, jokiu zgutu ir zvereliu, o juo labiau medeliu, ir man ju netruksta. Gerai, kad kitiems grazu - ir darantiems, ir ziurintiems.
Is to, ka as padariau per tuos kelis menesius- o padariau daug (taip manau), man tikrai negeda tu daiktu, kuriuos pasilikau sau - vos kelis. Ne todel, kad ilgiausiai sedejau prie ju, galvojau dar ilgiau, bet todel, kad ten esu as... O tu auskariuku, kuriuos suveri per 10 minuciu, net neskaiciuoju, laikau tai techniniais dalykais, mokymosi priemonem.
Cia isprotejusiu del karoliuku klube tiek daug temu...Naturalu, kad norisi pasigirti , bet juk taip gali pasigirti draugems, kurios pamatys gyvai tavo darbeli, o ne murzina, neapkarpyta, nepadailinta nuotrauka cia, kur renkasi koleges, kurios irgi kazka ismano... Tai kartais komentarai apie tai, kad "wow mano megstama spalva ar dydis ar plotis" nuskamba taip pigiai...negi is tikro nera ka pasakyti? Tai gal gerisu patyleti, kad auksaranke pati pasidarytu isvadas? Norisi pagyru, zinoma, bet tikru!
Norisi matyt isprotejusiu, crazy, pamisusiu, kurybingu zmoniu darbu, o ne tai, kas buvo paskubomis sumeistrauta.
O gal cia vera rodyti geriausia savo menesio darba ir neterstio eterio? Bet uztat aptarineti ir tarshyti tuos autoriui geriausiais atrodancius darbus is peties? KOnsultuotis del kokiu nors neaiskumu, nors tam yra kitos temos...nezinau.
Kazkiap norisi paskaityt, paziuret, bet kai nusivili, tai taip gaila laiko... gal as cia tokia viena ciniskai kritiska?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dekolte: 23 sausio 2008 - 03:05
Tai, kad mano postas iš karto, po kritiško dekolte posto, nieko nereiškia... smile.gif

O gal taip žmonės mokosi? Ne visi gimsta photoshopo, fotografavimo asais. Gal būtent čia gali gauti patarimą, kaip geriau atlikti tą ar kitą dalyką iš kolegių, kurios daug išmano, negaili savo patirties, laiko ir nepuola kritikuoti. Gal draugės tiesiog ne patarėjos. Juk čia forumas ir jei kažkam norisi pagirti spalvą - kodėl gi ne? O aš, pavyzdžiui, labai mėgstu pagirti rašymo stilių - dekolte, pasaulis nėra blogas, o man patinka tavo rašymo stilius biggrin.gif (Tiesa, laiko lietuviškoms raidėms pritrūko) Gal tiesiog mestelk čia kokių savo grožybių, kad galėtumėm pasimokinti iš tavęs !!! Juk geriausia mokintis ne iš pamokslų o iš teigiamų pavyzdžių smile.gif
Atsakyti
Kazkodel manau, kad forumas skirtas mokintis, o ne girtis. Pasirodo klydau, cia galima rodyti tik dvidesimt metu staza turint ir dirbant profesionaliu fotografu...
Atsakyti
Todėl aš dar ir nededu savo darbelių, nes pradėjau juos daryti neseniai, o kas čia svarbiausia- tai gera nuotraukų kokybė. Aš nemoku to daryti, tai kaip man gražiai tą foto apdirbti. Aš taip pat galvoju, kad forumas skirtas mokytis ir labai malonu, kad tos kurios tirkrai daug moka, negaili patarimų. Ačiū Jums 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dekolte @ 2008 01 23, 02:56)
Ziuriu as ir galvoju, kiek mes savikritiskos esam? Gal is tikruju toks musu supratimas apie grozi ir kuryba?
....

Aš tai nesuprantu, pilnatis veikia gal? Koks skirtumas kas ką rodo ir kas ką demonstruota? Forumas yra VIEŠAS. Ir jame savo darbus gali rodyt bet kas, kas tik nori. Čia nėra atrankos. ir čia ne koks aukšto lygio meno būrelis. Nereikia imt ir moralizuot bei tokiais pasisakymais žlugdyt naujokes.
Geriausia tavo minėta pozicija - nei girti, nei peikti.
Atsakyti
Pradedu nuo pradžių.
Rašau lietuviškai, bet man regis, kad matysite klaustukus, jei ne, galėsiu taip rašyti toliau, jei tik turėsiu ką pasakyti. Naudojuosi ne Windows, taigi būna kodavimo problemų.
Nenoriu nei žlugdyti, nei ko nors peikti, tik manau, kad kiekvienas rankdarbiais užsiimantis ne dėl pelno, o dėl malonumo, turi jausti pagarbą savo rankų darbams. Dar ir todėl, kad daro tai, ko daugybė žmonių nemoka daryti. Juk anoks čia džiaugsmas, kai padarytas darbelis, kuris gyvas atrodo nuostabiai, o fotografuotas bet kaip - tamsu, spalvų nesimato, karoliukų ribos išplaukusios. Kam tada rodyti? Gal geriau perfotografuoti? Man darbelių fotografavimas nėra pats didžiausias malonumas, nes tam reikia laiko, šviesos, dėliojimosi, kantrybės, o tai atrodo, kaip laiko gaišimas, o juk rankdarbis padarytas ir didžuiji jo vertė sukurta? Aišku, ausyje auskrą segėsi, o ne nuotrauką, bet tada, kai gražiai pademonstruotas, darbas įgauna daugiau vertės.
O dėl fotografavimo... Juk čia nereika dešimtmečių praktikos, tik fotografuot naturalioj sviesoj, nustacius macro režimą, pageidautina aparatą prisukus ant mažiuko štatyviuko ir ijungus laikmatį. Na,jei saulė plieskia, pridengti langą balta skaidria užuolaida arba agroplėvele, kad nebūtų šešėlių. Ir dar bet kokia nuotraukų redagavimo programa pakoregavus brightness arba ekspozicijos slankjuostes.
Atsakyti
QUOTE(dekolte @ 2008 01 25, 00:30)
Ir dar bet kokia nuotraukų redagavimo programa pakoregavus brightness arba ekspozicijos  slankjuostes.


prašom plačiau unsure.gif o tai visai neaišku... nors labai norėtųsi, kad paaiškėtų ax.gif
Atsakyti
Nagi, mergaitės, kas čia dabar pasidarė, tema užlūžo ar ką, nebeliko apie ką pakalbėt? Nesipykit, kam patinka tas čia lankysis ir rašys, kam nepatinka, juk yra n temų pasireikšti. Gyvenkime draugiškai:)
Atsakyti
Graitai parsom Vilnietes keltis ir ant palanges ruostis vieta fotografavimui...saule per stipria pridengti, arba laukst, kol pasisleps po plonu debeseliu, lango stikla nuvalyt, kad nebutu demiu ant nuotraukos, pagrindui nedet balto popieriaus ir tiek...

O dle brightness ir siaip nuotrauku koregavimo, tai priklauso , kokia programa dirbi, bendras nurodymas toks - atsidaria nuotrauka, ieskai jur yra nuotariukos koregavimo meniu - edit ar adjust, ieskai sau to, kur gali koreguot su auskcius minetus dalykus. paptasati gali tampyt toki pypsiuka kairen ir desinen - pamatysi iskart, kaip fonas ir papuosalas nusvieses... bus graziau. bet jei fotografuosi vakare, islys nuotraukose "grudas", tai nepades joks koregavimas...

gal i vakare nuotrauku sulauksim po sauletos dienos:)

O as pati einu fotografuoti ri su sunimi i laukus, gaila prarasti tokia diena, karoliams liks vakaras...
Atsakyti