Įkraunama...
Įkraunama...

Išprotėjusių dėl karoliukų klubas

kur vilniuje rasti swarovskių stambesnių (drugelių ar gėlyčių) g.gif
Atsakyti
Tikrai visokiausiu-iausiu svarovskiukiu ir drugeliu ir visokiu kitokiu yra parduotuve "Stikle" .Siulau ziureti www.stikle.lt
Pati siandien ten prisipirkau,bet ispeju tikrai NEPIGU,bet grazesniu niekur nesu radusi
Atsakyti
QUOTE(miegutis @ 2008 01 07, 23:36)
kur vilniuje rasti swarovskių stambesnių (drugelių ar gėlyčių) g.gif

O jei atvyktumėt i Kauną, čia už padorią kainą kelių spalvų drugelių (tokių kaip pridėtoje nuotraukoje
user posted image)
rastumet Ciklantoje (centre), beto čia yra ir lašelių plokščių, ir širdučių, ir kubų, o gėlyčių mačiau Silver city visokių spalvų, bet kainos čia kaip žinia didelės.
Atsakyti
Ciklantoj tikrai didelis pasirinkimas svarovskiu, ir kainos mazesnes nei nete, be to tikrai daug formu ir spalvu,maziausia 3kart pigiau nei SilverCity(svarovskiai)
Atsakyti
Labutis, ir mane palietė karoliukų liga ax.gif Sumeistravau vėrinį, tik nemoku jo foto įkelt verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Alvyda @ 2008 01 09, 12:46)
Labutis, ir mane palietė karoliukų liga  ax.gif Sumeistravau vėrinį, tik nemoku jo foto įkelt  verysad.gif

susikurk internetinį nuotraukų albumą, pvz. www.photobucket.com ir ten susidėk nuotraukėles. Beliks tik nukopijuoti nuotraukos adresą ir čia, rašant žinutę, paspausti "IMG" mygtuką bei į atsiradusį langelį nukopijuoti nuotraukos adresą. Čia viskas aiškiau aprašyta 4u.gif
Atsakyti
Ačiū gudei, mėginu kelt nuotraukytę: karoliukai iš ametisto, katės akies ir swarovskio smile.gif

user posted image
Atsakyti
visai grazus karoliai thumbup.gif
Atsakyti
Aha, man ir gražūs thumbup.gif O ant ko ten suverta?
Atsakyti
QUOTE(jurosperle @ 2008 01 09, 20:30)
Aha, man ir gražūs  thumbup.gif  O ant ko ten suverta?


Ant spalvotos vielutės. Jinai ten violetine spalva aptraukta...
Atsakyti
Siandien ir vel uzsipirkau karoliuku ax.gif
Eisim kokiu darbeliu dirbti mirksiukas.gif
Atsakyti

 ! 
Forume draudžiama:
Šiukšlinti (naudoti "SPAM'ą" - Stupid Pointless Annoying Material/Message ).
• rašyti temos neatitinkančias žinutes ("Off-Topic" - bet kokios žinutės, neatitinkančios diskusijos arba forumo temos, laikomos besaikiu šiukšlinimu).
• rašyti žinutes, kuriose atsakoma tik šypsenėlėmis arba vienu žodžiu; jos taip pat laikomos šiukšlėmis.

Bet kokie komercinio/platinimo/reklaminio pobūdžio skelbimai (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/avatare/pavadinime ir paraše). Komerciniai skelbimai bus ištrinti, o dalyviui skirtas asmeninis įspėjimas, draudimas rašyti komentarus arba visiškai uždraustas prisijungimas Forume.

Prašome nekelti didelės apimties nuotraukų, nes jos užima daug vietos, kitu atveju jos bus trinamos.

Taip pat necituoti žinučių su nuotraukomis, nes besikartojančios nuotraukos užima daug vietos.
Atsakyti