Įkraunama...
Įkraunama...

Išprotėjusių dėl karoliukų klubas

QUOTE(WrLa @ 2007 07 26, 23:30)
nu darosi dvi eijlutes viena padaraij i viena puse kita i kita ir gaunas toks lyg dvigubas jeij db suprataij blush2.gif

Nea schmoll.gif
Juk darai į vieną pusę su vienu siūlu, o iš kitos pusės su kitu siūlu pervarai per tuos pačius karoliukus. Tai kur tau dvigubas gausis? smile.gif
Nu einu nupiešiu...

Va. Principas toks, kad per tą pačią karoliukų eilę perkiši du siūlus (ar vielutes) - į vieną pusę ir į kitą.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irunia: 27 liepos 2007 - 08:58
Mergytės ar jūs galit prisijungti prie auksarankių? man kažkokią klaidą metą. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(inore @ 2007 07 27, 12:03)
Mergytės ar jūs galit prisijungti prie auksarankių? man kažkokią klaidą metą.  ax.gif

Ir as neprisijungiu. g.gif
Atsakyti
as ka tik bandziau prisijungti prie auksarankiu, bet neleidzia atsidaryti forumo temu
Atsakyti
QUOTE(Irunia @ 2007 07 27, 09:46)
Nea schmoll.gif
Juk darai į vieną pusę su vienu siūlu, o iš kitos pusės su kitu siūlu pervarai per tuos pačius karoliukus. Tai kur tau dvigubas gausis? smile.gif
Nu einu nupiešiu...

Va. Principas toks, kad per tą pačią karoliukų eilę perkiši du siūlus (ar vielutes) - į vieną pusę ir į kitą.
user posted image


ajsku smile.gif nu aciu uz paaiskinima smile.gif
Atsakyti
man irgi neleidzia.manau Justina kazka tvarko,yra juk rasiusi,kad jei paprisijungsim, kada tai, kad nesinervint,nes viskas laikinai smile.gif
Atsakyti
Ilgokai jau seku jūsų temelę blush2.gif Įkvėpta draugės sumeistravau ir aš savo pirmąjį darbelį ax.gif Dovana sesei, tik nuotraukos kokybė nelabai gera blush2.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Žydraakė @ 2007 07 27, 19:59)
Ilgokai jau seku jūsų temelę blush2.gif Įkvėpta draugės sumeistravau ir aš savo pirmąjį darbelį ax.gif Dovana sesei, tik nuotraukos kokybė nelabai gera blush2.gif

Labai gražu, gera turėti tokią sesę..... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(cipa007 @ 2007 07 27, 20:26)
Labai gražu, gera turėti tokią sesę..... ax.gif


blush2.gif Sesuo net užrodė vieną akmenukų parduotuvę biggrin.gif Oi bijau bijau, kad liga man artėja su tais vėrimais lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydraakė @ 2007 07 27, 21:20)
blush2.gif Sesuo net užrodė vieną akmenukų parduotuvę biggrin.gif Oi bijau bijau, kad liga man artėja su tais vėrimais lotuliukas.gif

žino sesė ką daro lotuliukas.gif paskui reketuos lotuliukas.gif
Atsakyti

zydraake labaij grazus auskaraij thumbup.gif o jeij nepaslaptis is kur gavaij tu paiilgu karoliu? g.gif




mano darbeliai
Atsakyti
Žydraake, man nuotraukos kokybe pakankamai gera, kad matytusi kokie nuostabius auskariukus pagaminai wub.gif
Atsakyti