Įkraunama...
Įkraunama...

Išprotėjusių dėl karoliukų klubas

QUOTE(Singi @ 2007 11 15, 11:34)
Aciu uz paaiskinima!!!

O del anglu kalbos, pasirodo reikejo paspaust lietuviska velevele, nes kitaip siuncia angliskai..
Dekui visosms!
Atsakyti
jei visos papasakotu, kokios zioplos kada nors buvo... smile.gif sekmes rankdarbiaujant
Atsakyti
QUOTE(ievaa;] @ 2007 11 04, 17:31)


woooow tikrai super drinks_cheers.gif
Atsakyti
As cia rigi zvilgtelsiu kartais, nes taipogi maniake esu visokiausiu akmenuku ir karoliuku mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gude @ 2007 11 16, 16:13)
Prisijungiau be problemų...  smile.gif

wow bigsmile.gif jau grozis......... wub.gif neispasakytas tongue.gif labai grazus papuosalai mirksiukas.gif ypac patiko su veltinio gelemis smile.gif gude matyt auksaranke busi lotuliukas.gif
kalbu apie tavo uzsiemimus thumbup.gif drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(god@ @ 2007 11 16, 19:39)
wow bigsmile.gif  jau grozis......... wub.gif  neispasakytas tongue.gif  labai grazus papuosalai mirksiukas.gif  ypac patiko su veltinio gelemis smile.gif  gude matyt auksaranke busi lotuliukas.gif
kalbu apie tavo uzsiemimus thumbup.gif  drinks_cheers.gif

ievaa tavo galerija tiesiog stulbina wub.gif tongue.gif smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo god@: 16 lapkričio 2007 - 17:40
QUOTE(god@ @ 2007 11 16, 18:43)
wow bigsmile.gif  jau grozis......... wub.gif  neispasakytas tongue.gif  labai grazus papuosalai mirksiukas.gif  ypac patiko su veltinio gelemis smile.gif


Ačiū blush2.gif







Atsakyti
Aš čia taip pat dažnokai užsuku, bet kažkaip niekad nerašau,, taigi mano darbus galit pamatyt http://atikute.googl...manorankdarbiai
Atsakyti
QUOTE(atikutė @ 2007 11 17, 17:30)
Aš čia taip pat dažnokai užsuku, bet kažkaip niekad nerašau,, taigi mano darbus galit pamatyt http://atikute.googl...manorankdarbiai

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif gražu mirksiukas.gif
Atsakyti
mergytes, o jus karoliuku neperkat is cilver city? kiek zinau ten kazkada reklamavos kad susikurk verini pats tai pagalvojau gal karoliuku galima isigyti ten.. noriu pradeti mokytis grozi gaminti, bet nlb zinau nuo ko pradeti.. 4u.gif
Papildyta:
beje, pamirsau paklausti.. ka reikia issigyti pries pradedant darbelius daryti?
Atsakyti
QUOTE(menasmyleti @ 2007 11 18, 13:45)
mergytes, o  jus karoliuku neperkat is cilver city? kiek zinau ten kazkada reklamavos kad susikurk verini pats tai pagalvojau gal karoliuku galima isigyti ten.. noriu pradeti mokytis grozi gaminti, bet nlb zinau nuo ko pradeti..  4u.gif
Papildyta:
beje, pamirsau paklausti.. ka reikia issigyti pries pradedant darbelius daryti?


pirmiausia reikia turėti kompiuterį, atsiversti supermamos biserio skyrelį ir nepatingėti paskaityti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(menasmyleti @ 2007 11 18, 14:45)
mergytes, o  jus karoliuku neperkat is cilver city? kiek zinau ten kazkada reklamavos kad susikurk verini pats tai pagalvojau gal karoliuku galima isigyti ten.. noriu pradeti mokytis grozi gaminti, bet nlb zinau nuo ko pradeti..  4u.gif


Jurates akmeneliai, silvercity, heishe ir pan. - parduotuves nepigios.

Jei dar tik pradedi vert, tai pasiimk paprasto biserio (turguje pigus thumbup.gif ), ir pabandyk ka nors sukurpti pagal schemutę. atidziai skaityk forumus, jei kas neaisku klausk. Visa tai su dideliu noru ir kantrybe ismokstama smile.gif sėkmės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gegytė @ 2007 11 18, 21:14)
Jurates akmeneliai, silvercity, heishe ir pan. - parduotuves nepigios.


schmoll.gif Silvercityje turbūt biseris pigiausias .... 10 g. - 0,40 ct ....... tik reikia pirkti visą PUSĘ KILO..... lotuliukas.gif
Atsakyti