Įkraunama...
Įkraunama...

Išprotėjusių dėl karoliukų klubas

QUOTE(Monikule... @ 2007 11 03, 13:16)
Va nusprendžiau ir aš parodyt savo darbelius smile.gif
http://s218.photobuc...cc161/Monikule/


Nuostabūs darbeliai wub.gif

Peržiūrėjau visų darbelius, auksarankės, svaigstu wub.gif wub.gif wub.gif Nuo šiol ši tema įtraukta į mano favorites blush2.gif

Nesuprantu kas mane traukė čia užsukti doh.gif Negana, kad megzti, nerti pradėjau, tai dabar dar ir tokius grožius užmačius ramiai miegoti negalėsiu lotuliukas.gif
Atsakyti
mano galerija:
http://minskiukas.googlepages.com/
Atsakyti
Mano galerija - http://www.papuosalai.4x2.net
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo L.o.v.e: 04 lapkričio 2007 - 17:21
QUOTE(L.o.v.e @ 2007 11 04, 18:15)

bigsmile.gif bigsmile.gif 4u.gif FANTASTIKA! NA IR KŪRYBINGA ESI!
Atsakyti
ievaa;], L.o.v.e - grazus darbeliai
Atsakyti
QUOTE(bea @ 2007 07 22, 17:16)
Mano naujausias darbelis
user posted image
dar prieš tai draugeu padariau vienus, a la nespėjau nufotkint
Papildyta:
ir apyranke smile.gif
user posted image

ta apyranke tai labai grazi..man labai grazu, kas neperkrauta
Atsakyti
QUOTE(saldybe @ 2007 08 01, 18:57)
kol jūs plepat apie swarovskius, pasirodysiu ką pridirbau  biggrin.gif

user posted image

user posted image

user posted image

tie pirmi auskarai tikrai labai originalus 4u.gif
Atsakyti
Taip, tie pirmieji tokios idomios formos, labai idomu ir grazu...
Atsakyti
Sveikos karoliuku meistres!
cIA MAN TOKS KLAUSIMAS ISKILO: paaiskinkit kas nors kaip uzsisakyti is rankdarbiai.com. BAndziau uzsisakyti, issirinkau ko man reik, paskui paprase prisiregistruot, prisiregistravau, tada i pasta gavau laiska, tipo. "Welcom to rankdarbiai"..
TAi dabar man neaisku, ar cia as gerai uzsisakiau, kada reiks babkes siust, ir kodel viskas angliskai...smile.gif
Dekui, toms, kurios man paaiskins... Sekmes darbuose! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Singi @ 2007 11 15, 10:02)
Sveikos karoliuku meistres!
cIA MAN TOKS KLAUSIMAS ISKILO: paaiskinkit kas nors kaip uzsisakyti is rankdarbiai.com. BAndziau uzsisakyti, issirinkau ko man reik, paskui paprase prisiregistruot, prisiregistravau, tada i pasta gavau laiska, tipo. "Welcom to rankdarbiai"..
TAi dabar man neaisku, ar cia as gerai uzsisakiau, kada reiks babkes siust, ir kodel viskas angliskai...smile.gif
Dekui, toms, kurios man paaiskins... Sekmes darbuose! smile.gif

pirmiausiai reikia prisiregistruoti, tada į meilą gauni patvirtinimą. Tuomet iš naujo eini į rankdarbiai.com, prisiungi savo vardu, susidedi prekes į krepseli ir spaudi "Pirkti"...o toliau yra dar keli zingsniai (adreso pasirinkimas, mokėjimo būdas ir t.t.) Ir viskas ten tikrai lietuvių kalba 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(justess22 @ 2007 11 15, 10:29)
pirmiausiai reikia prisiregistruoti, tada į meilą gauni patvirtinimą. Tuomet iš naujo eini į rankdarbiai.com, prisiungi savo vardu, susidedi prekes į krepseli ir spaudi "Pirkti"...o toliau yra dar keli zingsniai (adreso pasirinkimas, mokėjimo būdas ir t.t.) Ir viskas ten tikrai lietuvių kalba 4u.gif
as irgi tai pastebejau. Tad neisivaizduoju kaip galejo tai merginai atsiusti angliskai.
Atsakyti
QUOTE(justess22 @ 2007 11 15, 11:29)
pirmiausiai reikia prisiregistruoti, tada į meilą gauni patvirtinimą. Tuomet iš naujo eini į rankdarbiai.com, prisiungi savo vardu, susidedi prekes į krepseli ir spaudi "Pirkti"...o toliau yra dar keli zingsniai (adreso pasirinkimas, mokėjimo būdas ir t.t.) Ir viskas ten tikrai lietuvių kalba 4u.gif


Aciu uz paaiskinima!!!
Atsakyti