Įkraunama...
Įkraunama...

Išprotėjusių dėl karoliukų klubas

QUOTE(miegutis @ 2007 10 16, 21:59)
sveikutė ,taip užsisakinėjau mirksiukas.gif



Ten, kaip suprantu, reikia rasyti meila arba skambinti ir man iskilo gal kvailokas klausimas: kokia kalba su ta moteriske bendrauti? Nes ten panasu, kad rusu, o as rusiskai nei bum bum.. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo karadanlu: 17 spalio 2007 - 13:39
QUOTE(karadanlu @ 2007 10 17, 15:38)
Ten, kaip suprantu, reikia rasyti meila arba skambinti ir man iskilo gal kvailokas klausimas: kokia kalba su ta moteriske bendrauti? Nes ten panasu, kad rusu, o as rusiskai nei bum bum..  blush2.gif

blush2.gif ups,tik dabar pamačiau ,kad suklydau ,sumaišiau su.....
http://www.karoliai.com/ 4u.gif
na nemanau ,kad rusų kalba,nes puslapis lietuvių kalba,parašyk emeilą ir viską sužinosi mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo miegutis: 17 spalio 2007 - 15:22
Jusu deka atradau gera nauja e-parduotuve, aciu. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Monikule... @ 2007 10 14, 18:08)
em... nepyk kad taip pasakysiu, bet kaži ar kuri nors įdėtų visų darymų paaiškinimus kaip ką daryt smile.gif nes kitos pačios ieško, o kitos nori kad joms būtų ant lėkštutės padėta... em.. įeik i www.auksarankes.com ten taip pat forumas, tačiau ten viskas tik apie papuošalų darymą ir panašiai, taigi ten gal lengviau viską surasi kam kas reikalingas smile.gif


nejaugi sis forumas ne tam skirtas???
Atsakyti
QUOTE(laumar @ 2007 10 25, 14:13)
nejaugi sis forumas ne tam skirtas???


Šis forumas yra skirtas, kad merginos/moterys parodytų savo darbelius, pasidalintų karoliukais ar paaiškintų schemas viena kitai. tačiau temų yra berots 8 (arba kažkiek panašiai) ir dauguma klausimų ištikrųjų jau yra aptarta, tereikia tik paieškoti. aš suprantu tai nėra itin lengva, bet šio forumo dalyvėm kurios jau ilgą laiką dirba su karoliukais, aš manau, turėtų tikrai atsibosti atsakinėti į tuos pačius klausimus pora kartų per savaitę ;>
Atsakyti
QUOTE(juoda_avis @ 2007 10 25, 20:53)
aš manau, turėtų tikrai atsibosti atsakinėti į tuos pačius klausimus pora kartų per savaitę ;>

malonu, kad yra suprantanciu ax.gif , juolab, kad auksarankiu forume tikrai daug susistemintos info doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2007 10 25, 22:00)
malonu, kad yra suprantanciu  ax.gif , juolab, kad auksarankiu forume tikrai daug susistemintos info  doh.gif

thumbup.gif pritariu 4u.gif
Atsakyti
Norėjau merginų paklausti kokio storio naudojat vielutę auskaram, ir kokio storio reikėtų norint "apeiti" ja aplink akmenuką 4u.gif tikiuosi supratote ką norėjau sužinoti 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Atlante @ 2007 10 25, 21:56)
Norėjau merginų paklausti kokio storio naudojat vielutę auskaram, ir kokio storio reikėtų norint "apeiti" ja aplink akmenuką  4u.gif  tikiuosi supratote  ką  norėjau sužinoti  4u.gif  blush2.gif


jau gavau atsakymą .
Atsakyti
QUOTE(juoda_avis @ 2007 10 25, 21:53)
Šis forumas yra skirtas, kad merginos/moterys parodytų savo darbelius, pasidalintų karoliukais ar paaiškintų schemas viena kitai. tačiau temų yra berots 8 (arba kažkiek panašiai) ir dauguma klausimų ištikrųjų jau yra aptarta, tereikia tik paieškoti. aš suprantu tai nėra itin lengva, bet šio forumo dalyvėm kurios jau ilgą laiką dirba su karoliukais, aš manau, turėtų tikrai atsibosti atsakinėti į tuos pačius klausimus pora kartų per savaitę ;>

Taip teisingai pasakyta, as taip pat 4u.gif nesu dar profesonale, bet tokiu klausimu neuzdavineju, bet taip piktai irgi nereikejo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laumar @ 2007 10 27, 23:36)
Taip teisingai pasakyta, as taip pat 4u.gif  nesu dar profesonale, bet tokiu klausimu neuzdavineju, bet taip piktai irgi nereikejo 4u.gif


aš visai nepiktai tongue.gif tik tokiose situacijose stengiuosi viską ramiai ir aiškiai paaiškinti :> nesipykim friends.gif
Atsakyti

 ! 
Forume draudžiama:
8. Bet kokie komercinio/platinimo/reklaminio pobūdžio skelbimai (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/avatare/pavadinime ir paraše). Komerciniai skelbimai bus ištrinti, o dalyviui skirtas asmeninis įspėjimas, draudimas rašyti komentarus arba visiškai uždraustas prisijungimas Forume.
Atsakyti
Va nusprendžiau ir aš parodyt savo darbelius smile.gif
http://s218.photobuc...cc161/Monikule/
Atsakyti