Įkraunama...
Įkraunama...

Išprotėjusių dėl karoliukų klubas

drinks_cheers.gif thumbup.gif thumbup.gif labai tie spygliuoti kamuoliukai patiko bigsmile.gif
Atsakyti
labas.gal galite paaiškinti,kas yra paskirstytojai ir intarpai blush2.gif 4u.gif aš ir be tokių dalykų paprastus auskariukus suvėriau,bei pakabuką.vaikštant po internetine parduotuvę nelabai man ryšku,kas tai,kaip naudoti.išviso aš netikėtai užkibau ant šitos vėrimo manijos,tai noriu daugiau išmokti,ir sužinoti.ar nebūtų galima jūsų žinias surinkti i koki išsamesni rinkinį,na,kad lengviau būtų rasti patarinmus ir pasiūlimus.tarkime,pačiame pirmajame puslapyje žaliom taisyklės,ką daryti,ko nedaryti,kaip daryti.tiesiog susteminti.nes jūs gausiai dalinatės savo patirtimi,bet daug klaidžioti po puslapius reikia.jei tarkime visos nuorodos būtų pirmame puslapyje,kaip būna skyrelio narių,jų vaikučių vardai surašyti,būt greičiau ir paprasčiau 4u.gif
visi jūsų darbeliai nuostabūs,idomūs,o kai kurie net prabangūs,bet nemanau,kad brangūs,todėl esu sužavėta ir jūsų gaminiais,ir plačiom galimybėm kurti,kurti ir dar kartą kurti. thumbup.gif sėkmės jums
dar pasiknaisiojusi paklausti kai ko norėjauuser posted image
ar tokie žiedeliai tinka gaminant tarkime auskarus,kad vienas medžiagas sujungti su kitom doh.gif blush2.gif nemoku net dorai paaiškinti.takime,turiu 3 iš akmenėlių suvertas juosteles,noriu jas sujungti ir pritvirtinti prie auskaro segtuko.arba noriu sujungti grandinėlę. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SUPER HERA: 14 spalio 2007 - 15:25
QUOTE(SUPER HERA @ 2007 10 14, 16:06)
labas.gal galite paaiškinti,kas yra paskirstytojai ir intarpai blush2.gif  4u.gif aš ir be tokių dalykų paprastus auskariukus suvėriau,bei pakabuką.vaikštant po internetine parduotuvę nelabai man ryšku,kas tai,kaip naudoti.išviso aš netikėtai užkibau ant šitos vėrimo manijos,tai noriu daugiau išmokti,ir sužinoti.ar nebūtų galima jūsų žinias surinkti i koki išsamesni rinkinį,na,kad lengviau būtų rasti patarinmus ir pasiūlimus.tarkime,pačiame pirmajame puslapyje žaliom taisyklės,ką daryti,ko nedaryti,kaip daryti.tiesiog susteminti.nes jūs gausiai  dalinatės savo patirtimi,bet daug klaidžioti po puslapius reikia.jei tarkime visos nuorodos būtų pirmame puslapyje,kaip būna skyrelio narių,jų vaikučių vardai surašyti,būt greičiau ir paprasčiau 4u.gif
visi jūsų darbeliai nuostabūs,idomūs,o kai kurie net prabangūs,bet nemanau,kad brangūs,todėl esu sužavėta ir jūsų gaminiais,ir plačiom galimybėm kurti,kurti ir dar kartą kurti. thumbup.gif sėkmės jums
dar pasiknaisiojusi paklausti kai ko norėjauuser posted image
ar tokie žiedeliai tinka gaminant tarkime auskarus,kad vienas medžiagas sujungti su kitom doh.gif  blush2.gif nemoku net dorai paaiškinti.takime,turiu 3 iš akmenėlių suvertas juosteles,noriu jas sujungti ir  pritvirtinti prie auskaro segtuko.arba noriu sujungti grandinėlę. blush2.gif

em... nepyk kad taip pasakysiu, bet kaži ar kuri nors įdėtų visų darymų paaiškinimus kaip ką daryt smile.gif nes kitos pačios ieško, o kitos nori kad joms būtų ant lėkštutės padėta... em.. įeik i www.auksarankes.com ten taip pat forumas, tačiau ten viskas tik apie papuošalų darymą ir panašiai, taigi ten gal lengviau viską surasi kam kas reikalingas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2007 10 12, 13:36)
radau pavaizduotą  mirksiukas.gif
user posted image

Tu auksas, aiškiau nebūna thumbup.gif
Įdomu per kiek laiko prekeles gausiu. Jau kaip knieti tai negaliu doh.gif
Tik va dabar galvoju,kad tų apsaugų man reikia doh.gif Reiks kitą kartą užsisakyt.

Artėja Kalėdos - dovanų metas. Reiks drauges džiuginti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(SUPER HERA @ 2007 10 14, 16:06)
labas.gal galite paaiškinti,kas yra paskirstytojai ir intarpai blush2.gif  4u.gif aš ir be tokių dalykų paprastus auskariukus suvėriau,bei pakabuką.vaikštant po internetine parduotuvę nelabai man ryšku,kas tai,kaip naudoti.išviso aš netikėtai užkibau ant šitos vėrimo manijos,tai noriu daugiau išmokti,ir sužinoti.ar nebūtų galima jūsų žinias surinkti i koki išsamesni rinkinį,na,kad lengviau būtų rasti patarinmus ir pasiūlimus.tarkime,pačiame pirmajame puslapyje žaliom taisyklės,ką daryti,ko nedaryti,kaip daryti.tiesiog susteminti.nes jūs gausiai  dalinatės savo patirtimi,bet daug klaidžioti po puslapius reikia.jei tarkime visos nuorodos būtų pirmame puslapyje,kaip būna skyrelio narių,jų vaikučių vardai surašyti,būt greičiau ir paprasčiau 4u.gif
visi jūsų darbeliai nuostabūs,idomūs,o kai kurie net prabangūs,bet nemanau,kad brangūs,todėl esu sužavėta ir jūsų gaminiais,ir plačiom galimybėm kurti,kurti ir dar kartą kurti. thumbup.gif sėkmės jums
dar pasiknaisiojusi paklausti kai ko norėjauuser posted image
ar tokie žiedeliai tinka gaminant tarkime auskarus,kad vienas medžiagas sujungti su kitom doh.gif  blush2.gif nemoku net dorai paaiškinti.takime,turiu 3 iš akmenėlių suvertas juosteles,noriu jas sujungti ir  pritvirtinti prie auskaro segtuko.arba noriu sujungti grandinėlę. blush2.gif

pabandysiu kiek imanoma aiskiau paaiskinti ax.gif
intarpai tinka tada, kai norima, kad graziai atrodytu suverti karoliukai ir i tarpeli "idedamas" intarpas. Paziurek cia, o paskirstytojas tinka tada, kai norima padaryti "keliu juostu (eiliu)" verini. Paziurek cia
O ziedeliai tinka norint sujungti atskiras detales. Pvz.: turi ant keliu smeigtuku suvertu karoliuku ir tuos smeigtukus tarpusavyje gali sujungti su tais ziedeliais. Galima ir paprastai juos sujungti i grandinele, nors tokiu atveju geriau is karto nusipirkti gatava grandinele.
Na, tikiuosi, nors truputeli atsakiau i tavo pateiktus klausimus. Jeigu labai neaiskiai parasiau, tai parasyk AZ, tada pasistengsiu dar aiskiai paaiskinti
Atsakyti
QUOTE(Irunia @ 2007 10 14, 19:32)
Tu auksas, aiškiau nebūna thumbup.gif
Įdomu per kiek laiko prekeles gausiu. Jau kaip knieti tai negaliu doh.gif
Tik va dabar galvoju,kad tų apsaugų man reikia doh.gif  Reiks kitą kartą užsisakyt.

tai gal dar gali papildyti,jei neišsiuntė vakar g.gif
Atsakyti
QUOTE(Monikule... @ 2007 10 14, 18:08)
em... nepyk kad taip pasakysiu, bet kaži ar kuri nors įdėtų visų darymų paaiškinimus kaip ką daryt smile.gif nes kitos pačios ieško, o kitos nori kad joms būtų ant lėkštutės padėta... em.. įeik i www.auksarankes.com ten taip pat forumas, tačiau ten viskas tik apie papuošalų darymą ir panašiai, taigi ten gal lengviau viską surasi kam kas reikalingas smile.gif



QUOTE(linuoskytej @ 2007 10 14, 19:46)
pabandysiu kiek imanoma aiskiau paaiskinti  ax.gif
intarpai tinka tada, kai norima, kad graziai atrodytu suverti karoliukai ir i tarpeli "idedamas" intarpas. Paziurek


4u.gif labai ačiū.o ypač tau ,,linuoskytej,,.iškarto akys prašvito.blogiausia,kad viskas internetinėje parduotuvėje iš nuotraukų vos vos matosi-dydis tų akmenėlių ir kitų dalykėlių tiesiog nesuvokiamas.dar man sunku susigauidyti,ka noriu pagaminti,ir ko reikia konkrečiai.tarkime.domina apyrankės.bet kiek,ko susipirkti nu niekaip nesusigaudau blush2.gif doh.gif man nėra galimybės kitur,tik per ineta visa tai nusipirkti,tai tavo apšviesta jau susigaudžiau kas su kuo čia.bendramintės taip pat neturiu šalia,tai va,ir klaidžioju,tikrai nenoriu rasti visko ant padėklo,bet temos greit prirašomos,sena infio dingsta.sakau,jei būtų galimybė šio skyriaus moderatoriai susegti visą svarbiausią info pirmame puslapyje,nepražūtų daug naudingų nuorodų,nuotraukų ar pan.tiesiog,kaip kituose forumuose mamų,vaikų vardai būna rašomi ,taip čias viskas išlieka.jei susegta i viena ,pirma puslapiuką,kai nauja tema atsidaro,neprapuola .
dar kartą -ačiū 4u.gif

Atsakyti
Dar viena karoliuku ir kitu dziaugsmu parduotuve Vilniuje ir Klaipedoje:
www.stikle.lt
smile.gif
Atsakyti
Vakar jau gavau savo siuntinuką thumbup.gif
Labai viskas liuks.
Tik išsidėliojau viską, kad pradėti verti ir džiaugsmas pabudo. Taip visą dieną su juo ir prasitąsiau doh.gif
Bet jau biškutį pradėjau, tai dabar viskas aišku dėl tų spaustukų.
Įdomu, kokio storio čia troselis. Nes per mažą karoliuką dviejų tai neprakiščiau, nors atrodo plonytis visai.

Et kaip rankos niežti lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irunia: 16 spalio 2007 - 11:09
QUOTE(Irunia @ 2007 10 16, 12:08)
Vakar jau gavau savo siuntinuką  thumbup.gif
Labai viskas liuks.
Tik išsidėliojau viską, kad pradėti verti ir džiaugsmas pabudo. Taip visą dieną su juo ir prasitąsiau doh.gif
Bet jau biškutį pradėjau, tai dabar viskas aišku dėl tų spaustukų.
Įdomu, kokio storio čia troselis. Nes per mažą karoliuką dviejų tai neprakiščiau, nors atrodo plonytis visai.

Et kaip rankos niežti lotuliukas.gif

bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif sakiau kad greitai gausi mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,
Gal kuri nors uzsisakinejo prekiu is www.karoliukai.lt ?
Atsakyti
QUOTE(karadanlu @ 2007 10 16, 22:23)
Sveikos,
Gal kuri nors uzsisakinejo prekiu is www.karoliukai.lt ?

sveikutė ,taip užsisakinėjau mirksiukas.gif
Atsakyti