Įkraunama...
Įkraunama...

Išprotėjusių dėl karoliukų klubas

QUOTE(Kentaure @ 2007 10 05, 09:36)
Sveikos, Aš bandau lipdyti iš Fimo ir mane vėrimo klausimais atsiuntė pas jus. tad perkeliu klausimus.
1. Mano vielutė 0,45 mm storio, panasu, kad auskarams ji per plona. Kokio storio naudojat jus?
2. Kaip pritvirtinate prie sujungimo vielute? as sukau, bet kazkaip man nepatvariai atrodo.
3. Kur galima nusipirkti Gutermano vielutės?
4.Kur nusipirkti pvz. virveliu, arba odeliu ant kurių galima verti?
5. Kokiais klijais karoliuka galima priklijuoti prie virvelės?
6. Kaip uztvirtinti karoliuka ant vielutes auskarams?

Busiu dekinga uz atsakyma. ( temu neskaiciau, nes tam tikrai neturiu laiko aciu )

Del rankdarbiai.com gavau negreitai siuntini, ir atsiiminejau pašte. O jums iki namu atneša ji? blink.gif


1, Mano vielutė berods 0.38 ir man puikiausiai tinka. Gal per didelę skylutę darai g.gif

2, Naudoju tokį burbuliuką. Pro skylutę įkišu vielutę/valą ir jį suspaudžiu. Kitam burbuliuko gale yra užlenkimas, prie kurio tvirtinu jau susegimą wink.gif
user posted image

Arba dar galima vielutę užlenkt (prieš tai uždėjus spaustuką) ant užsegimo, vėl prakiši pro spaustuką galą ir suspaudį su replikėmis:
user posted image

3, Aš perku per internetines parduotuves, pvz rankdarbiai.com

4, Irgi iš rankdarbiai.com, nors manau, jog ir siūlų, karoliukų parduotuvėse įmanoma tai gaut wink.gif

5, O kam jį klijuot? g.gif Aš naudoju spaustuką, tą patį, kur 2 kl pateikiau. Na nebent su super Moment klijais įmanoma rolleyes.gif

6, Tuo pačiu spaustuku wink.gif


*****

Pvz:
Burbuliukas, iš abiejų pusių suspausti spaustukai, kad neslankiotų:
user posted image

Burbuliukas, sujungimui su užsegimu:
user posted image

user posted image

Auskarai:
user posted image


Čia patys paprasčiausi varijantai. Gal kitos kitokių pateiks wink.gif



Sėkmės kuriant 4u.gif
Atsakyti
Labai tau aciu Ambrozija. 4u.gif Na, kad man su tai rankdarbiai.com ilgai laukti reikia, kol pranešimas iš pašto ateinma, po to 4 kartus važiuoti atsiimti, nes vis užsidaro pirma laiko doh.gif

Na bet bandysiu ieskotis.
Atsakyti
ieva grįžo xD

nors neaišku ar mane dar kas atsimena xD
Atsakyti
QUOTE(ievaa;] @ 2007 10 05, 13:22)
ieva grįžo xD

nors neaišku ar mane dar kas atsimena xD

O kur buvai dingus? ax.gif
Atsakyti
ganėtinai ilgai xD(nuo pavasario ax.gif )
Atsakyti
QUOTE(Kentaure @ 2007 10 05, 13:05)
Labai tau aciu Ambrozija.  4u.gif  Na, kad man su tai rankdarbiai.com ilgai laukti reikia, kol pranešimas iš pašto ateinma, po to 4 kartus važiuoti atsiimti, nes vis užsidaro pirma laiko  doh.gif

šitoj internetinėj parduotuvėlėj man atrodo,kad daug kas pigiau,o ir atkeliauja labai greitai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2007 10 05, 16:44)
šitoj internetinėj parduotuvėlėj man atrodo,kad daug kas pigiau,o ir atkeliauja labai greitai  biggrin.gif

Fainas puslapis. Tikrai kainos normalios.
Tik kai kurių dalykų nelabai suprantu. Pvz. kas yra vielutės apsauga? g.gif


Ir dar gal galit atsakyt kaip troselio galą sutvarkyti?
Bo aš visai žalia darbe su troseliu. Galvoju gal reik pabandyt lotuliukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Irunia @ 2007 10 10, 11:10)
Fainas puslapis. Tikrai kainos normalios.
Tik kai kurių dalykų nelabai suprantu. Pvz. kas yra vielutės apsauga? g.gif
Ir dar gal galit atsakyt kaip troselio galą sutvarkyti?
Bo aš visai žalia darbe su troseliu. Galvoju gal reik pabandyt lotuliukas.gif  4u.gif

man ta parduotuvėlė irgi thumbup.gif thumbup.gif ir smagu,kad ten vis daugiau naujų prekių atsiranda bigsmile.gif
net nemačiau kur tu radai tą troselio apsaugą g.gif

kaip suprasti sutvarkyti g.gif tai užspaudi su tuo užspaudėju ir psio g.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2007 10 10, 11:17)
man ta parduotuvėlė irgi  thumbup.gif  thumbup.gif  ir smagu,kad ten vis daugiau naujų prekių atsiranda  bigsmile.gif
net nemačiau kur tu radai tą troselio apsaugą g.gif

kaip suprasti sutvarkyti g.gif  tai užspaudi su tuo užspaudėju ir psio g.gif   mirksiukas.gif

Tai kaip laikosi? Neišslenka? Turiu omeny pvz. vėrinio galai. Nu kur užsegimą reik daryt. ax.gif Gal aš kažko nežinau doh.gif

Va čia prie kiti priedai mirksiukas.gif


Biški ne į temą - gražus albumukas tavo. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irunia: 10 spalio 2007 - 10:23
QUOTE(Irunia @ 2007 10 10, 11:10)
Fainas puslapis. Tikrai kainos normalios.
Tik kai kurių dalykų nelabai suprantu. Pvz. kas yra vielutės apsauga? g.gif


Pagal mane, kai troselį perlenki ir uždedi ant užsegimo, čia be to suspaudžiamo burbuliuko, ir suspaudi spaustuku... Tai ši apsauda dedami prieš užlenkiant ir prakišant pro užsegimo skylutę rolleyes.gif

QUOTE(Irunia @ 2007 10 10, 11:10)
Ir dar gal galit atsakyt kaip troselio galą sutvarkyti?
Bo aš visai žalia darbe su troseliu. Galvoju gal reik pabandyt lotuliukas.gif  4u.gif

Pakelk aukščiau akutes ir paskaityk mano žinutę wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Ambrozija @ 2007 10 10, 11:22)
Pakelk aukščiau akutes ir paskaityk mano žinutę wink.gif

Tai todėl ir klausiu, nes nesupratau kaip pats galiukas laikosi blush2.gif
Ten juk nedarai burbuliuko, kaip pvz. su žilka. g.gif
Arba aš nedažiebiu, kas ten toje nuotraukoje doh.gif

Prakištus abu vielukus matau, o kas antroje fotkėje? Kaip tie palaidi vielos galiukai laikosi? blush2.gif

Prašom nepykt, aš nepakaltinama nes turiu mažą vaiką lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irunia: 10 spalio 2007 - 10:28
QUOTE(Irunia @ 2007 10 10, 11:20)
Biški ne į temą - gražus albumukas tavo. 4u.gif

ačiū mirksiukas.gif

gi tą troselį suspaudi su spaustuku ir laikosi mirksiukas.gif ,o jei prie užsegimo tai perveri per užspaustuką,perveri troselį per užsegimą ir vėl per užspaustuką ir suspausi užspaustuką ir laikosi mirksiukas.gif
o taip va pas mane auskarai užbaigti irgi su spaustukais užspausta ir laikosi mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *MONAMI*: 10 spalio 2007 - 10:33