Įkraunama...
Įkraunama...

Išprotėjusių dėl karoliukų klubas

bea - labai gražūs auskariukai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Irunia @ 2007 07 24, 17:35)
pvz. apyrankę, tai galima va tokiu principu daryti: čiatik pasirenki kiekvienoj eilėj po vienodą karoliukų skaičių. Ir su dviem siūlais ar vielutėm veri - iš vienos pusės į kitą su vienu siūlu, ir iš priešingos pusės per tuos pačius karoliukus atgal.
Jei aiškiau nors kiek pasidarė... g.gif



man idomu pasidare kaijp ten su taijs siulaijs ten veriasi? g.gif
Papildyta:
gal galite kas paaiskinti kaijp ten reijkia uzsisakineti is rankdarbiai.com smile.gif nu tiksliau kaijp ten su tuo mokejimu blink.gif nes nieko nesuprantu doh.gif
Atsakyti
Patvirtini užsakymą, Tau atsiunčia banko sąskaitos rekvizitus(t.y. numerį), Tu nueini ir pervedi reikiamą sumą,o tada tikrini pašto dėžutę ir lauki pranešimo, kad siuntinukas jau pašte.Bent jau taip viskas vyko pas mane. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Caculė @ 2007 07 24, 23:14)
Patvirtini užsakymą, Tau atsiunčia banko sąskaitos rekvizitus(t.y. numerį), Tu nueini ir pervedi reikiamą sumą,o tada tikrini pašto dėžutę ir lauki pranešimo, kad siuntinukas jau pašte.Bent jau taip viskas vyko pas mane. mirksiukas.gif


Papildyta:
QUOTE(Caculė @ 2007 07 24, 23:14)
Patvirtini užsakymą, Tau atsiunčia banko sąskaitos rekvizitus(t.y. numerį), Tu nueini ir pervedi reikiamą sumą,o tada tikrini pašto dėžutę ir lauki pranešimo, kad siuntinukas jau pašte.Bent jau taip viskas vyko pas mane. mirksiukas.gif


oj dekui uz suteijkta informacija mirksiukas.gif o per kiek laijko viska gauni? ax.gif
Atsakyti
Šiaip, parašyta, kad gali užtrukti nuo 3-ių iki 5i-ų, bet man atėjo jau sekančią dieną. mirksiukas.gif
Atsakyti
Man paprastai ateina per dvi tris dienas nuo apmokėjimo.
o štai šitus padariau vienos draugės dukrai paauglei:
user posted image

o šiti pačiai draugei:
user posted image
Atsakyti
Man pirmieji labai gražūs, o tie kūbai - akmuo ar stiklas? unsure.gif (Jei ne paslaptis, žinoma) mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(WrLa @ 2007 07 24, 22:55)
man idomu pasidare kaijp ten su taijs siulaijs ten veriasi?

Na su siūlais, lygiai toks pats principas, kaip ir su žylka arba viela.
Tik su siūlais gaunasi toks labai minkštas darbelis. Po to jį pvz. galima prisiūti prie ko nors. Arba jei auskaras, tai būtų toks lankstus.
Atsakyti
QUOTE(Irunia @ 2007 07 25, 22:21)
Na su siūlais, lygiai toks pats principas, kaip ir su žylka arba viela.
Tik su siūlais gaunasi toks labai minkštas darbelis. Po to jį pvz. galima prisiūti prie ko nors. Arba jei auskaras, tai būtų toks lankstus.



nu bandziau as ten su taijs siulaijs bet man kaij darau kuo daugiau taij metos ir gaunas dvigubas verinys o ne istisas ax.gif o cia taijp ir turi buti? g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Caculė @ 2007 07 25, 22:14)
Man pirmieji labai gražūs, o tie kūbai - akmuo ar stiklas? unsure.gif (Jei ne paslaptis, žinoma) mirksiukas.gif

stiklas, kuris vadinasi "Katės akis"
Atsakyti
QUOTE(WrLa @ 2007 07 26, 00:00)
nu bandziau as ten su taijs siulaijs bet man kaij darau kuo daugiau taij metos ir gaunas dvigubas verinys o ne istisas  ax.gif  o cia taijp ir turi buti? g.gif  blush2.gif

Nelabai suprayau ką reiškia mėtosi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Irunia @ 2007 07 26, 11:14)
Nelabai suprayau ką reiškia mėtosi? g.gif



nu darosi dvi eijlutes viena padaraij i viena puse kita i kita ir gaunas toks lyg dvigubas jeij db suprataij blush2.gif
Atsakyti