Įkraunama...
Įkraunama...

Išprotėjusių dėl karoliukų klubas

Man irgi nerodo...O taip norejau paziuret
Atsakyti
mano slaptazodis: dapkunaite,nezinau kodel reikalauja,bet pabandysiu pakeisti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zutbutine @ 2007 09 23, 12:15)
mano slaptazodis: dapkunaite,nezinau kodel reikalauja,bet pabandysiu pakeisti smile.gif


JAu paziurejau tavo darbelius. Labai idomus stilius thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(linuoskytej @ 2007 09 23, 18:12)
JAu paziurejau tavo darbelius. Labai idomus stilius  thumbup.gif

aciu,priimsiu kaip komplimenta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zutbutine @ 2007 09 24, 11:58)
aciu,priimsiu kaip komplimenta ax.gif


tai, zinoma, kad tai komplimentas 4u.gif
Atsakyti
sveikutės,
kažkada čia buvo pykta dėl rankdarbiai.com. Tai atėjau apginti hihihi.gif Padariau užsakymuką antradienį, apmokėjau ir paprašiau, kad mergaitės greičiau išsiųstų, jeigu galės. Na ir ką - šįryt paštininkė man jau ir atnešė bigsmile.gif thumbup.gif

Ačiū, saullute , labai labai (padėkočiau ir kitai mergaitei, bet niko nežinau doh.gif blush2.gif ) aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Jutare @ 2007 09 28, 09:01)

Ačiū, saullute , labai labai (padėkočiau ir kitai mergaitei, bet niko nežinau doh.gif  blush2.gif ) aciuks.gif


drinks_cheers.gif Prisidedu ir aš. Pirmadienį sumokėjau, ketvirtadienį jau turėjau rankose smile.gif .Ačiū 4u.gif
Atsakyti
aha, man šįkart irgi labai greit atnešė wink.gif ačiū merginos už operatyvumą smile.gif
Atsakyti
aš ir kai pirkau greitai siuntinį gavau smile.gif jos juk išsiunčia greitai rolleyes.gif , bet mūsų puikusis paštas ne taip jau greitai dirba tiesiog blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(_agnute_ @ 2007 09 28, 09:44)
aš ir kai pirkau greitai siuntinį gavau smile.gif jos juk išsiunčia greitai rolleyes.gif , bet mūsų puikusis paštas ne taip jau greitai dirba tiesiog blush2.gif


na nevisada tik paštas mirksiukas.gif blush2.gif
Atsakyti
As irgi dabar kaip tik laukiu siuntinuko, tai tikiuosi, jog kaip ir visada, greitai ateis
Atsakyti
Sveikos, Aš bandau lipdyti iš Fimo ir mane vėrimo klausimais atsiuntė pas jus. tad perkeliu klausimus.
1. Mano vielutė 0,45 mm storio, panasu, kad auskarams ji per plona. Kokio storio naudojat jus?
2. Kaip pritvirtinate prie sujungimo vielute? as sukau, bet kazkaip man nepatvariai atrodo.
3. Kur galima nusipirkti Gutermano vielutės?
4.Kur nusipirkti pvz. virveliu, arba odeliu ant kurių galima verti?
5. Kokiais klijais karoliuka galima priklijuoti prie virvelės?
7. Kaip uztvirtinti karoliuka ant vielutes auskarams?

Busiu dekinga uz atsakyma. ( temu neskaiciau, nes tam tikrai neturiu laiko aciu )

Del rankdarbiai.com gavau negreitai siuntini, ir atsiiminejau pašte. O jums iki namu atneša ji? blink.gif

Atsakyti