Įkraunama...
Įkraunama...

Išprotėjusių dėl karoliukų klubas

QUOTE(L.o.v.e @ 2007 08 28, 15:39)
Dabar ir man nepasijungia, cia kuria diena, tai neiejau.

Beja, cia kazkas rase, kad galima sandelyje prekes atsiimti? Nes as noreciau uzsisakyti, bet negaliu siustis...

tokia galimybė tikrai yra mirksiukas.gif ,darydama prekių sąrašiuką jų tinklapyje prie pastabų parašyk, kad norėtum atsiimti pati ir tau parašys koordinates kas ir kaip, paskambinsi ir susitarsi dėl laiko biggrin.gif
Atsakyti
Na taip, bet as turiu omenyje, kad negaliu moketi per banka. Yra galimybe viska daryti tiesiai sviesiai ?
Atsakyti
QUOTE(L.o.v.e @ 2007 08 28, 17:09)
Na taip, bet as turiu omenyje, kad negaliu moketi per banka. Yra galimybe viska daryti tiesiai sviesiai ?

Yra, bet buna,kad jos ragelio nekelia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(M.Jolančiukas @ 2007 08 28, 13:53)
tokia galimybė tikrai yra  mirksiukas.gif ,darydama prekių sąrašiuką jų  tinklapyje  prie pastabų parašyk, kad norėtum atsiimti pati ir tau parašys koordinates kas ir kaip, paskambinsi ir susitarsi dėl laiko  biggrin.gif


jei pati atsiimineju, tai kaip greit po uzsakymo galiu pasiimti? nesinori savaites laukt kol atsius schmoll.gif bet jau uzsisakiau doh.gif o kur tas sandelis randasi?
o kodel dabar jau kitai merginai pinigelius reikejo siustis g.gif
Atsakyti
Nežinau, merginos, keista man kažkaip.Aš užvakar apmokėjau, o šiandien ryte jau turiu... g.gif Niekad neteko laukti net savaitę... Aš rankdarbiai.com esu labai patenkinta ir dėkinga merginoms, kurios taip šauniai dirba. thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Caculė: 29 rugpjūčio 2007 - 11:25
QUOTE(Caculė @ 2007 08 29, 12:25)
Nežinau, merginos, keista man kažkaip.Aš užvakar apmokėjau, o šiandien ryte jau turiu... g.gif Niekad neteko laukti net savaitę... Aš rankdarbiai.com esu labai patenkinta ir dėkinga merginoms, kurios taip šauniai dirba. thumbup.gif  wub.gif


As irgi kiek kartu esu darius uzsakymus, visada likdavau net gi labai patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
na as pirma karta tai dariau uzsakyma, tai laukiau savaite, nezinau kodel, bet tiek uztruko, gal pastas g.gif
dabar antra karta dariau, siandien sumokejau, lauksiu kada bus. bet savaite tai jau tikrai ilgokai doh.gif tikiuosi poryt ir as turesiu rolleyes.gif
Papildyta:
o, beje, tai kur gi tas sandelis???? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Buttuke @ 2007 08 29, 17:39)
o, beje, tai kur gi tas sandelis???? g.gif

tokia info turi teise suteikti tik pacios rankdarbiai.com darbuotojos
ax.gif
Atsakyti
Sveikutes. Bandau jungtis prie jusu. Esu dar kol kas visiskai zalia sioje srityje, taciau pradedu dometis. Pradziai nuo to, jog susiveriau sau 2 verinukus Silver city'je ir Akmeneliuose. Zinoma man jie atrodo grazus, o tai ir uzkabino toliau gilintis. Na ir susiradau jusu foruma. Ir ka...... Sedziu issiziojusi nuo karoliuku kainu jusu duotuose tinklapiuose (o jei dar palyginu kiek mokejau parduotuvese... doh.gif ). Tai tikiuosi pasiryšiu uzsisakyti ir as ka nors internete...
Atsakyti
QUOTE(L.o.v.e @ 2007 08 28, 16:09)
Na taip, bet as turiu omenyje, kad negaliu moketi per banka. Yra galimybe viska daryti tiesiai sviesiai ?


Nebutina juk turet saskaita banke wink.gif Mano drauge nepilnamete, tai uzsisako, nurodo, jog mokes per Hanza ir nuejus i ta banka susimoka wink.gif

QUOTE(Caculė @ 2007 08 29, 12:25)
Nežinau, merginos, keista man kažkaip.Aš užvakar apmokėjau, o šiandien ryte jau turiu... g.gif Niekad neteko laukti net savaitę... Aš rankdarbiai.com esu labai patenkinta ir dėkinga merginoms, kurios taip šauniai dirba. thumbup.gif  wub.gif


Matai, 2 sav atostogavo, susikaupe jom ten uzsakymu galybe, tai kol surinko... doh.gif

Pagaliau ir as jau gavau siuntinuka!!! clap.gif Ant voko raso, kad gauta paste 08-25 d, bet pas mane atnese tik 29d, t.y. radau lapuke pasto dezutej unsure.gif

Kas nepatiko, kad lb jau sumaisyta viskas didesniam maisiuke doh.gif Toks jausmas, kad maisiuku badas pas jas schmoll.gif kol atsirinkau....

QUOTE(Ava @ 2007 08 31, 00:28)
Sveikutes. Bandau jungtis prie jusu. Esu dar kol kas visiskai zalia sioje srityje, taciau pradedu dometis. Pradziai nuo to, jog susiveriau sau 2 verinukus Silver city'je ir Akmeneliuose. Zinoma man jie atrodo grazus, o tai ir uzkabino toliau gilintis. Na ir susiradau jusu foruma. Ir ka...... Sedziu issiziojusi nuo karoliuku kainu jusu duotuose tinklapiuose (o jei dar palyginu kiek mokejau parduotuvese...  doh.gif  ). Tai tikiuosi pasiryšiu uzsisakyti ir as ka nors internete...


Sveika prisijungusi prie isprotejusiu user posted image Tikiuos rasi cia daug patarimu, o ir mamos noriai padeda, jei kas neaisku wink.gif Taip ir as uzsikabinau tongue.gif


P.s. lekiu i Zanavyku turgu!!!! Drauge ka tik pranese, kad ten viena moteris papigiai kriaukles verinukais pardavineja bigsmile.gif Tikiuos neispirks, kol susiruosiu lotuliukas.gif


Toks mazas pastebejimas - sioje svetaineje pigiau karoliukai parduodami tongue.gif Aisku, kitos prekes ne kazin kokio pasirinkimo rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo R.A.: 31 rugpjūčio 2007 - 09:10

 i 
Schemoms yra sukūrta spec.tema, prašom nemaišyti;)


Schemos


P.s. užsisakiau ką tik iš karoliai.com smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ambrozija: 31 rugpjūčio 2007 - 09:16
QUOTE(Lamela @ 2007 08 28, 21:30)
Yra, bet buna,kad jos ragelio nekelia  smile.gif

Siūlau rašyti laiškus, aš visada taip darau. Atsako jei ne tuoj, tai kitą dieną...


QUOTE(Buttuke @ 2007 08 29, 18:39)
o, beje, tai kur gi tas sandelis???? g.gif


Jos turi ir parduotuvę senamiestyje ir sandėlį. Vilnietės gali pasirinkti, bet siūlau daryti užsakymus internetu ir tik pasiimti važiuoti į kurią nors vietą, kai užsakymas jau būna paruoštas, nes darbelio jos turi pakankamai, visos juk norime kuo dreičiau gauti mirksiukas.gif. Apie viską siūlau tartis per jų e-paštą, nes telefonai joms nenutyla biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zima7: 31 rugpjūčio 2007 - 11:05