Įkraunama...
Įkraunama...

Išprotėjusių dėl karoliukų klubas

QUOTE(LadyStar @ 2007 08 22, 22:48)
Aš labai tikiuosi, kad tai ne jų kaltė, o pašto. Bet jei visgi jos neišsiuntė siuntinio ir nevykdė savo puslapyje nustatytų sąlygų, tai labai patenkinta tikrai nebūsiu schmoll.gif  rolleyes.gif

Vakar buvau jų sandėly. Pasiėmiau savo užsakymą. Informuoju: užsakymai renkami ir siunčiami, nes vien kol buvau (labai jau cekava buvo ten palandžioti) rinko gal tris užsakymus. Atbėgo ir mergytė su vokais, kiek supratau iš kalbos - tiesiai iš pašto, nes pasidžiaugė, kad moteris su dideliu kiekiu laiškų stovėjo eilėje už jos biggrin.gif . O pertrauka buvo dėl rimtos priežasties: mažius su renimaciją reikalų turėjo unsure.gif , pati šeimininkė papasakojo... Bet dabar jau dirba tikrai, tikiuosi viskas išsispręs greitu laiku...
Atsakyti
QUOTE(miegutis @ 2007 08 22, 23:41)
o ką rašo prie tavo siuntinio statuso -išsiųstas ?

Rašė vykdomas. Šiandien pagaliau gavau siuntinį. Bet jokio atsakymo mailu schmoll.gif Iš esmės, tai nervina tokie dalykai schmoll.gif Taip ir parodoma, kad klientas nelabai svarbus yra rolleyes.gif

QUOTE(jasia @ 2007 08 23, 00:22)
Buvo ir man toks konfliktas iš rankdarbiai.com kai savaitę nesulaukiau prekių,tai ir pasitesino,kad maži vaikai ir t.t. doh.gif Pasakė ,kad išsiuntė vieną dieną,bet kai gavau labai gražiai matėsi visiškai kita data schmoll.gif ,tai,kad nereikia meluoti schmoll.gif

Teisintis tai galima, visiems bvisko būna, bet tuomet jei nespėja, tegul sąlygas keičia, kad ne per 5 d. dienas atsiųs siuntinį, o per ilgiau. Nes dabar tai kažkaip nesąmonė išejo unsure.gif

QUOTE(Ambrozija @ 2007 08 23, 09:48)
Tai ir jom krūvis didesnis, dėl vieno laiško/siuntinuko nelėks nešti, laukia, kol daugiau gaus  ax.gif

Su šiuo nesutinku visiškai. Jei dirba tokį darbą, tai nors ir kasdien į paštą turėtų lakstyti, kad klientų neprarastų. Jei pačios nespėja, vadinasi reikalingi daugiau darbuotjų, jeigu verslas plečiasi unsure.gif

Bet kokiu atveju, džiaugiuosi, kad išvis gavau doh.gif
Atsakyti
1. Buvo issiusti du kartus (ir vakar, ir siandien) atsakymai i laiska, galiu persiusti dar karta kopija. Visa ryta aiskinausi su centriniu ir Panevezio pastu ir reikalavau, kad pasakytu kur siuo metu yra siuntinukas , panasu , kad rezultatai yra, tad pasakymai, kad klientai nerupi tikrai skaudina.
2. Mes isipareigojame ISSIUSTI o ne pristatyti per 5 darbo dienas, negalime niekaip prisiimti atsakomybes uz tai, per kiek pastas pristatys ar kad pastas veluos pristatyti siuntini.
Nesakau, kad niekada nepasitaiko, kad klystame, ar laiku neissiunciame, bet kiek imanoma stengiames savo klaidas istaisyti.
3. I pasta einama kartais ir du kartus per diena ir 99 procentai siuntiniu yra issiunciami per dvi-tris darbo dienas. Kaip supratau, sis pasisakymas buvo skirtas pasto darbuotojams.
Atsakyti
Dėl laiškų tikrai įdomu, nes ką tik pertikrinau dar kartą, ar kartais gmail'as į junk mail'ą neįdėjo per klaidą, bet tikrai nėra nė vieno schmoll.gif
Ačiū už atsakymą
Atsakyti
QUOTE(LadyStar @ 2007 08 23, 18:28)
Dėl laiškų tikrai įdomu, nes ką tik pertikrinau dar kartą, ar kartais gmail'as į junk mail'ą neįdėjo per klaidą, bet tikrai nėra nė vieno  schmoll.gif
Ačiū už atsakymą


Tai kad pagal adresa ne i gmaila o i yahoo pasta buvo siusta...
Atsakyti
QUOTE(saullute @ 2007 08 23, 19:50)
Tai kad pagal adresa ne i gmaila o i yahoo pasta buvo siusta...

Nėra jokio yahoo mailo, arba ne man siuntėt smile.gif Aš rašiau iš gmailo, rankdarbiuose užsiregistravusi irgi gmailu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LadyStar @ 2007 08 23, 18:49)
Šiandien pagaliau gavau siuntinį.
Bet kokiu atveju, džiaugiuosi, kad išvis gavau  doh.gif


O tai data kokia ant siuntinuko buvo, kada išsiųsta?
Atsakyti
Ar Jums pavyksta prisijungti prie auksarankes.com? g.gif
Atsakyti
QUOTE(linuoskytej @ 2007 08 26, 20:55)
Ar Jums pavyksta prisijungti prie auksarankes.com?  g.gif

schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2007 08 26, 22:08)


tai vadinasi, ne man vienai taip
Atsakyti
QUOTE(linuoskytej @ 2007 08 26, 21:55)
Ar Jums pavyksta prisijungti prie auksarankes.com?  g.gif

Pasijungia
Atsakyti
Dabar ir man nepasijungia, cia kuria diena, tai neiejau.

Beja, cia kazkas rase, kad galima sandelyje prekes atsiimti? Nes as noreciau uzsisakyti, bet negaliu siustis...
Atsakyti