Įkraunama...
Įkraunama...

Išprotėjusių dėl karoliukų klubas

QUOTE(nighttingale @ 2007 08 18, 21:28)
dekui  mirksiukas.gif
gal turi smuiko schema?  blush2.gif


pas save tikrai neturiu, bet kazkur esu macius tikrai. Jeigu vel uzkliutu akis, tai ikelsiu ax.gif
Atsakyti
Sveikutes rankdarbiu megejos smile.gif
Labai grazus darbeliai. thumbup.gif As irgi paskaiciusi sia tema pradejau is karoliuku verti visokius gyvunelius. Kai perkelsiu nuotraukas i kompa butinai parodysiu smile.gif
O dabar noreciau paklausti is kur jus perkate auskariukams visus tuos metalinius sukabinimus ir pacius kabliukus i ausis. As irgi labai noreciau ka nors pasidaryti, bet nzn. is kur ju gauti...
Ir dar - kai darote karolius, tai ant vielutes veriate ar ant ko nors kito? Ir irgi nzn. kur gauti karoliu sukabinima.
Aciu uz atsakyma smile.gif
Papildyta:
oi. doh.gif
Pamirsau pasakyti, kad veiksmas vyksta Vilniuje smile.gif
Atsakyti
Nicy pirmam šios temos psl parašyta kur perkam karoliukus ir jų priedus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(inore @ 2007 08 19, 17:49)
Nicy pirmam šios temos psl parašyta kur perkam karoliukus ir jų priedus  mirksiukas.gif


Aciu, as ten skaiciau, bet visur tik karoliukai, svarovskiai ir vielute...
O dabar jau radau kad ir internetu galima uzsisakyti, tai reikes pabandyti smile.gif
Atsakyti
kaip grazu viskas ax.gif
Atsakyti
Mergaites, gal kuri galit padaryt rozines spalvos kristolo karoliuku verinuka ir keleta apyrankyciu?
Atsakyti
QUOTE(Ineta @ 2007 08 21, 09:46)
Mergaites, gal kuri galit padaryt  rozines spalvos kristolo karoliuku verinuka  ir keleta apyrankyciu?

Pasidairyk skelbimų lentoj, ten daug auksarankių yra, kurios daro papuošaliukus. mirksiukas.gif
Atsakyti
Na žinokit, viskas, kantrybė trūko mad.gif
Užsakymą rankdarbiai.com padariau rugpjūčio 9-tą dieną, skubiai reikėjo perliukų. Gavau atsakymą, apmokėjau 10-tą dieną. Tačiau dienos ėjo, o siuntinio aš visgi nesulaukiau blink.gif Užsuku į puslapį - atostogos doh.gif (O sunku buvo apie jas informuoti anksčiau doh.gif Juolab asmeniškai tai, kad užsakyma sbus vykdomas po atostogų doh.gif ). Kadangi draugės gimtadienis kaip ėjo, taip ir praėjo, dovanos iš ko padaryti nebuvo, galvoju, tiek to, palauksiu. Bet šiandien jau 22 diena, o atostogos iki 20-os. Siuntinys atkeliauja per vieną dieną. Labai įdomu, kaip jos ten dirba ir ką jos ten veikia, jei nesugeba ne tik kad kliento aptarnauti, informuoti, bet ir savo sąlygų nevykdo protest.gif
Žinau, kad yra čia viena iš SM (o gal kuri žinote)? Norėčiau atsakymų į AŽ. Arba šiaip gal kas patarsit kur kreiptis? doh.gif
Galima erzint žmogų, na bent ne iki tolio lygio mad.gif
Atsakyti
O gal pašte užstrigo, eik ieškot??
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2007 08 22, 09:50)
O gal pašte užstrigo, eik ieškot??

Nėra. Jau buvau
Atsakyti
QUOTE(LadyStar @ 2007 08 22, 09:45)
Na žinokit, viskas, kantrybė trūko  mad.gif
Užsakymą rankdarbiai.com padariau rugpjūčio 9-tą dieną, skubiai reikėjo perliukų. Gavau atsakymą, apmokėjau 10-tą dieną. Tačiau dienos ėjo, o siuntinio aš visgi nesulaukiau  blink.gif  Užsuku į puslapį - atostogos  doh.gif  (O sunku buvo apie jas informuoti anksčiau  doh.gif Juolab asmeniškai tai, kad užsakyma sbus vykdomas po atostogų  doh.gif ). Kadangi draugės gimtadienis kaip ėjo, taip ir praėjo, dovanos iš ko padaryti nebuvo, galvoju, tiek to, palauksiu. Bet šiandien jau 22 diena, o atostogos iki 20-os. Siuntinys atkeliauja per vieną dieną. Labai įdomu, kaip jos ten dirba ir ką jos ten veikia, jei nesugeba ne tik kad kliento aptarnauti, informuoti, bet ir savo sąlygų nevykdo  protest.gif
Žinau, kad yra čia viena iš SM (o gal kuri žinote)? Norėčiau atsakymų į AŽ. Arba šiaip gal kas patarsit kur kreiptis?  doh.gif
Galima erzint žmogų, na bent ne iki tolio lygio mad.gif

kiek žinau merginos tikrai užrašė,kad atostogos, tačiau tikrai jos dirba, aną sav kolegė pas jas buvo užsukusi atsiimti mano ir savo užsakymėlio mirksiukas.gif

o dėl to, kad užstringa siuntinėlis- tai gali būi ir pašto bėda,man taip buvo žiemą - vos ne sav paštininkės laikė pas savo pranešimą, jog man yra siuntinys, kol pati porą kartų pas jas nenuėjau pasiteirauti ir tik iš antro karto rado jos pas save doh.gif , o tereikėjo tik 100 metrų joms pakelti savo sedynes ( čia taip dirba Centrinis paštas) g.gif
Atsakyti
QUOTE(LadyStar @ 2007 08 22, 10:05)
Nėra. Jau buvau


O bandei su jais susisiekti? g.gif Jų psl. yra duotas ir telefonas, ir el. paštas ax.gif
Atsakyti