Įkraunama...
Įkraunama...

Išprotėjusių dėl karoliukų klubas

QUOTE(larina @ 2007 07 23, 12:32)
O kur tu staklyciu galima nusipirkti. As zinau kaip jos atrodo, bet gamybos principo su jomis dar neikertu.

Jei Kaune, tai galite pažiūrėti www.kaivida.lt puslapyje - ten yra parduotuvių adresai. Tai aš iš jų staklytes pirkau.
Atsakyti
QUOTE(justess22 @ 2007 07 23, 12:04)
Jei Kaune, tai galite pažiūrėti www.kaivida.lt puslapyje - ten yra parduotuvių adresai. Tai aš iš jų staklytes pirkau.


aciu. O cia internetu irgi galima uzsisakyti? g.gif
O kiek kainuoja? Tinklapyje nematau, kad butu kaina parasyta
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linuoskytej: 23 liepos 2007 - 11:11
QUOTE(linuoskytej @ 2007 07 23, 13:08)
aciu. O cia internetu irgi galima uzsisakyti?  g.gif
O kiek kainuoja? Tinklapyje nematau, kad butu kaina parasyta

ne, internetu jie neprekiauja. As mokejau apie 40Lt, jei tiksliai pamenu...senokai buvo. Ir ne visada jie parduotuveje turi, nes buna, kad atsiveza tik kelias staklytes, jas nuperka, o paskiau reikia laukti... Gali jiems emaila parasyti ir paklausti, ar siuo metu turi tu staklyciu, kad dykai nevazinetum.
Atsakyti
QUOTE(justess22 @ 2007 07 23, 12:36)
ne, internetu jie neprekiauja. As mokejau apie 40Lt, jei tiksliai pamenu...senokai buvo. Ir ne visada jie parduotuveje turi, nes buna, kad atsiveza tik kelias staklytes, jas nuperka, o paskiau reikia laukti... Gali jiems emaila parasyti ir paklausti, ar siuo metu turi tu staklyciu, kad dykai nevazinetum.


aciu uz info. Taip ir reikes padaryti. Bet visai jos brangokos. Kazkaip galvojau, kad pigiau kainuos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(linuoskytej @ 2007 07 23, 13:39)
aciu uz info. Taip ir reikes padaryti. Bet visai jos brangokos. Kazkaip galvojau, kad pigiau kainuos  doh.gif

tai kad visi malonumai brangiai kainuoja doh.gif be to, jos ne kokios plasmasinės, o medinės - tikrai smagu dirbti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(justess22 @ 2007 07 23, 11:41)
tai kad visi malonumai brangiai kainuoja doh.gif be to, jos ne kokios plasmasinės, o medinės - tikrai smagu dirbti ax.gif

O koks verimo principas?
Atsakyti
QUOTE(larina @ 2007 07 23, 13:57)
O koks verimo principas?

vėrimo principas kaip audimas...bus prie staklyciu schema pridėta. Arba internete gali paieškoti...
Atsakyti
Mano naujausi smile.gif

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
bea, labai gražūs auskarai wub.gif šiandien laukiu savo karoliukų iš rankdarbiai.com, tai tada ir aš bandysiu kažką daryti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(larina @ 2007 07 23, 11:21)
Aciu merginos. Siek tiek padrasinot. Turiu klausimeli.
Kaip is karoliuku nuverti vientisa juostele. Ta prasme ar reikia ant kazkokio pagrindo siuvineti ar yra kokia schema.?

pvz. apyrankę, tai galima va tokiu principu daryti: čiatik pasirenki kiekvienoj eilėj po vienodą karoliukų skaičių. Ir su dviem siūlais ar vielutėm veri - iš vienos pusės į kitą su vienu siūlu, ir iš priešingos pusės per tuos pačius karoliukus atgal.
Jei aiškiau nors kiek pasidarė... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irunia: 24 liepos 2007 - 16:38
aš irgi kartais ssergu karoliukų vėrimo liga... paskutiniu darbeliu esu labai patenkinta, tik va neturiu foto... įdėsiu kada vėliau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(larina @ 2007 07 23, 11:32)
O kur tu staklyciu galima nusipirkti. As zinau kaip jos atrodo, bet gamybos principo su jomis dar neikertu.

Mačiau žiemą Basanavičiaus gatvėje Vilniuje, netoli sankryžos su Mindaugo gatve. Kylant į viršų, kairėje pusėje parduotuvėlė. Ten jie prekiauja ir visokiais karoliukais bei priedais.
Kaina berods 38 lt. , buvo vokiškos.
Atsakyti