Įkraunama...
Įkraunama...

Išprotėjusių dėl karoliukų klubas

QUOTE(bea @ 2007 08 15, 22:31)

O įdomu, 0,6 pralistų per karoliukų skylutes g.gif ? Atai norėčiau tokios storesnės, bet nežinau ar suversių akmenukus ant jos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(asariux @ 2007 08 15, 22:11)
Laba merguciai,
nutariau ir as savo papuosaliuku pasidaryti. Turiu jau keleta auskariuku, tik va foto nekokybiska gavosi. verysad.gif  parodyciau, bet nenoriu tersti eterio schmoll.gif

smagu, kad ir tu pradejai kazka daryti mirksiukas.gif saunuole 4u.gif tikiuosi, kad sekancius darbelius parodysi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(n1lka @ 2007 08 16, 08:50)
O įdomu, 0,6 pralistų per karoliukų skylutes  g.gif ? Atai norėčiau tokios storesnės, bet nežinau ar suversių akmenukus ant jos  smile.gif

Aš su 0,6 darau visus darbus su vielute mirksiukas.gif
Pralenda per viską smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LadyStar: 16 rugpjūčio 2007 - 09:44
QUOTE(LadyStar @ 2007 08 16, 10:44)
Aš su 0,6 darau visus darbus su vielute  mirksiukas.gif
Pralenda per viską  smile.gif

As kai su maziukais karoliukais megeja dirbt tai pro juos 2 kartus 0.4 veriu daznai + kartais ir trecia kart kist reikia.. tai su 0.6 taip neiseitu..
Atsakyti
šiandienos ,oniksiukai su skalda ax.gif
user posted image
apyrankė..
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo miegutis: 16 rugpjūčio 2007 - 10:39
Miegutis,
labai labai gražu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Caculė @ 2007 08 16, 13:17)
Miegutis,
labai labai gražu bigsmile.gif

Dėkui... blush2.gif
Atsakyti

 ! 
Išskaidžiau bendrą temą į daug atskirų temų, kad būtų paprasčiau rasti informaciją. Taigi nuo šiol prašome rašyti komentarus pagal temas
Atsakyti
aš tą apyrankę vėriau pagal schemą "iš galvos" lotuliukas.gif suvėriau 5 eiles kryžiavimo būdu vieną prie kitos ir paskui kraštus sujungiau tai man ji tokia apvali ir gavosi, nes reikėjo masyvių papuošalų prie proginės suknelės. ax.gif rezultatu esu patenkinta wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Airy @ 2007 08 16, 11:05)
As kai su maziukais karoliukais megeja dirbt tai pro juos 2 kartus 0.4 veriu daznai + kartais ir trecia kart kist reikia.. tai su 0.6 taip neiseitu..

Ne taip klausimą supratau biggrin.gif Patiems smulkiausiems karoliukams verti tai išvis ploną naudoju. Gal 0,2 g.gif Neparašyta. Bet tris kartus lengvai lenda smile.gif
Atsakyti
Aciukas pagyrusioms cool.gif Vakar uzlekiau i baze, tai pilna maiseli akmeneliu apsipirkau po 3 lt uz verinuka thumbup.gif Tai bandysiu kombinuot po kelis, tik karoliuku tetruksta....

Gal zinot, kur troseliu yra pirkt? Noriu pabandyt verinuka pasidaryt ax.gif Ar jie nevienodo dydzio? Kokio dydzio tada pirkti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(R.A. @ 2007 08 17, 10:13)
Aciukas pagyrusioms  cool.gif Vakar uzlekiau i baze, tai pilna maiseli akmeneliu apsipirkau po 3 lt uz verinuka thumbup.gif Tai bandysiu kombinuot po kelis, tik karoliuku tetruksta....

Gal zinot, kur troseliu yra pirkt? Noriu pabandyt verinuka pasidaryt ax.gif Ar jie nevienodo dydzio? Kokio dydzio tada pirkti? g.gif

Troselio galėjai ten pat nusipirkti pas fėja bazei, ten visa ruletė bijau sumeluot 10 ar 15 lt kainuoja, senai kažkada pirkau pas ją. o storis troselio pas mane tai 0,38. Man jis tinka bet kam. ax.gif
Atsakyti