Įkraunama...
Įkraunama...

Išprotėjusių dėl karoliukų klubas

QUOTE(nighttingale @ 2007 08 11, 20:09)
jeigu gera busi  rolleyes.gif  mirksiukas.gif


aš visada gera. ax.gif
Atsakyti
Saunu, kad atsiranda vis daugiau zmoniu, kuriuos sudomina papuosaliuku (ne tik) darymas is karoliuku
Atsakyti
undefined labai grazus melinieji auskariukai tos kilpubes mane sudomino labai graziai jau atrodo blush2.gif
Atsakyti
jei leisit arodysiu paskutiniuosius savo darbelius:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
linuoskytej man nerodo tavo foto schmoll.gif
Atsakyti
linuoskytej, labai gražu thumbup.gif man ypač patiko apyrankė ir ta sagė su auskariukais rausva wub.gif
Atsakyti
QUOTE(WrLa @ 2007 08 12, 01:35)
linuoskytej man nerodo tavo foto  schmoll.gif


WrLa, tada paziurek cia TAip pat tavo darbeliai labai grazus thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(leonel @ 2007 08 12, 10:11)
linuoskytej, labai gražu  thumbup.gif man ypač patiko apyrankė ir ta sagė su auskariukais rausva  wub.gif


aciu aciu 4u.gif
Papildyta:
[quote=gugile,2007 08 12, 01:20]
jei leisit arodysiu paskutiniuosius savo darbelius:
user posted image

Gugile, nerealiai grazus papuosalai. o kur tu pirkai uzsegimus siems auskarams? Tokie idomus g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linuoskytej: 12 rugpjūčio 2007 - 10:17
Sveikos, auksarankės 4u.gif

Norėčiau pakviesti vilnietes sudalyvauti gražioje, kilnaus tikslo akcijoje. Nuoroda į temą - mano paraše.
Ačiū Jums
Atsakyti
linuoskytej labaij grazus darbeliai o ypac sirdute gal turi jos schema? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(linuoskytej @ 2007 08 08, 18:17)
na, as uzsisakineju is rankdarbiai.com, karoliai.com ir auksarankems.info ir tikrai viska greitai atsiuncia. Ilgiau nei savaite tikrai neuztruks


man is rankdarbiai.com atsiunte per daugiau nei savaite - sumokejau pirmadieni, o gavau kita antradieni g.gif
gal pasidalinsi, kur kokios priemones pigesnes ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Buttuke @ 2007 08 13, 10:30)
man is rankdarbiai.com atsiunte per daugiau nei savaite - sumokejau pirmadieni, o gavau kita antradieni g.gif

O tai kam laukti iš jų, jos gi Vilniuj, aš tai į sandėlį tiesiai pasiimti nuvažiuoju mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zima7 @ 2007 08 13, 13:06)
O tai kam laukti iš jų, jos gi Vilniuj, aš tai į sandėlį tiesiai pasiimti nuvažiuoju mirksiukas.gif

Sveikos. O kaip čia pasiimt iš sandėlio? iš pradžiu užsakai per internetą ir tada pas juos važiuoji kol jie dar nespėjo paštu išsiūst? ar el.paštu praneši, kad atvažiuosi pasiimt? ..Atai ir noriu iš jų užsisakyt ir būtų labai fainai greit pasiimt biggrin.gif
Atsakyti