Įkraunama...
Įkraunama...

Išprotėjusių dėl karoliukų klubas

QUOTE(Nenka @ 2007 08 10, 11:37)
Graži širdutė  thumbup.gif


saunu, kas patiko
Atsakyti
Sveiki. rolleyes.gif
Gal kas žinot, kur gauti tas stakles apyrankėms? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Miglute @ 2007 08 10, 10:50)
Bea, tavo darbeliai kaip visada  wub.gif  Mėlynuosius auskarus naktim sapmuoju  smile.gif , supratau, kad be panašių gyvent negaliu  lotuliukas.gif

Aš irgi klausimuką turiu  blush2.gif , ant ko veri tokias apyrankes - ant vielutės, valo ?



smagu, kad patiko mėlynieji, tikiuosi ir jų nešiotojai patiks... nebuvo dar atsiliepimų wink.gif
3 eilių apyrankės ant silikoninio siūlo (to, kuris tamposi), vienos eilės su užsegimu ant troselio su spaustukais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bea @ 2007 08 10, 13:50)
smagu, kad patiko mėlynieji, tikiuosi ir jų nešiotojai patiks... nebuvo dar atsiliepimų wink.gif
3 eilių apyrankės ant silikoninio siūlo (to, kuris tamposi), vienos eilės su užsegimu ant troselio su spaustukais smile.gif


Ačiū 4u.gif .

Atsakyti
perdariau vienus savo auskarus. iš štai šitų:
user posted image

į šitus:
user posted image

man pačiai mielesni. ką jus manot?
Atsakyti
Man antrieji labiau. ax.gif
Atsakyti
man irgi antrieji smile.gif
Atsakyti
ačiū smile.gif

dar vieni mėlynieji:
user posted image
Atsakyti
Aš jau net bijau į šitą temą eiti - bea vis pridaro grožybių wub.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif jungiuosi...gal yra cia daug kantrybes turinciu zmoguciu, kurie galetu zaliai zmogystai per skype paaiskinti pagrindus biserio?
schemu turiu, karoliuku turiu, vieluciu turiu..fantazijso atrodo irgi netruksta unsure.gif bet su biseriu susidraugauti neiseina verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(nighttingale @ 2007 08 11, 18:59)
sveikos  4u.gif jungiuosi...gal yra cia daug kantrybes turinciu zmoguciu, kurie galetu zaliai  zmogystai per skype paaiskinti pagrindus biserio?
schemu turiu, karoliuku turiu, vieluciu turiu..fantazijso atrodo irgi netruksta  unsure.gif bet su biseriu susidraugauti neiseina  verysad.gif  verysad.gif


pasidalinsi paskui žiniom su manim? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikiniauskienė @ 2007 08 11, 19:34)
pasidalinsi paskui žiniom su manim? bigsmile.gif


jeigu gera busi rolleyes.gif mirksiukas.gif
Atsakyti